» »

Box Office - zaslužek filmov

Box Office - zaslužek filmov

Temo vidijo: vsi
««
106 / 118
»»

BT52 ::

Hja feminiske že vrtijo jezik LOOOL

oo7 ::

BaTeMaN je izjavil:

oo7 je izjavil:

Upam, da bo Napoleon dober film. Naslednje leto pa še film Gladiator 2.


.... to so uni just take my money filmi... iskreno pa ta dva slaba - res ne moreta biti; ne bom bral kritik dokler ne pogledam in si ustvarim neko mnenje, ker sem zadnje čase ful pod vplivom influencerjev :) hahaha



Ridley Scott z zgodovinskimi filmi ponavadi ne razočara :)

oo7 ::

Ta vikend izide film The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes



Budget $100 mio


Film je na predpremeri se pravi četrtek na domačem trgu v BO prinesel 5,75 mio $.

Filmu napovedujejo otvoritveni vikend na domačem trgu okoli 50 mio $.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

2dark ::

Glede, da ima eno od glavnih vlog voke sneguljica bi moral hudo flopnat.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

BT52 ::

Ravno zaradi tega ne grem gledat.

2dark ::

Pa zraven je še Peter Dink-nekaj..

BT52 je izjavil:

Ravno zaradi tega ne grem gledat.



Hunderg games nisem nikoli gledal. Pogledal sem kakšn krajši posnetek na youtubu.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()

DejchSLO ::

Prvi del z Jennifer Lawrence, je meni bil zelo dobr, ostala 2 oz. 3 pa niti ne, preveč so se trudl bit resni pa se je men zdel, da jim ni ravno ratal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: DejchSLO ()

BT52 ::

2 del je daleč najboljši. Za 3(4) del pa bi mogli najet Fincherja za direktorja.

Drugače so kar se trudili zajet knjige. Ki roko na srce niso literarno čudo. Ampka vsaj niso se bralcem posrali v grlo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BT52 ()

oo7 ::

2dark je izjavil:

Glede, da ima eno od glavnih vlog voke sneguljica bi moral hudo flopnat.


Saj verjetno bo samo ne tako hudo kot Marvels, ker ima film veliko nižji proračun.

oo7 ::

Kritiki ne marajo preveč tega animiranega filma na RT samo 58%. Verjetno še ena Diznijeva BO bomba.




Proračun filma $200 mio

2dark ::

oo7 je izjavil:

Kritiki ne marajo preveč tega animiranega filma na RT samo 58%. Verjetno še ena Diznijeva BO bomba.




Proračun filma $200 mio



Beli moški zloben, črnka prijazna.. koza lgbtq.. Kr neki.. Enostavno ne morejo brezt azijcev, črncev...
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

oo7 ::

Mogoče jih bo pa enkrat v bližnji ali daljni prihodnosti izučilo kajti zadnje čase nizajo same flope :)

2dark ::

oo7 je izjavil:

Mogoče jih bo pa enkrat v bližnji ali daljni prihodnosti izučilo kajti zadnje čase nizajo same flope :)



Plan je, da filmov ne bo v kinih, ker to je sam strošek za studije.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

oo7 ::

2dark je izjavil:

oo7 je izjavil:

Mogoče jih bo pa enkrat v bližnji ali daljni prihodnosti izučilo kajti zadnje čase nizajo same flope :)



Plan je, da filmov ne bo v kinih, ker to je sam strošek za studije.



Če je film dober in obisk v kinu dober potem je tudi profit. Samo nehat morajo s to woke ideologijo pa bo sper profit.

oo7 ::

Evo še en MCU film kjer bodo menjali raso.

Film Thunderbolts kjer bo Steven Yeun igral lik Sentry. To je neke vrste Marvelov Superman.



Saj so kar ujeli a ne ? :))



Potem pa še režiser Taika Waititi in njegov Star Wars film - Director Taika Waititi Says His Star Wars Film "Is Gonna Piss People Off"

BT52 ::

Taiki je res prišla slava v glavo.

2dark ::

Večkrat sem na yt-bu zasledil kakšen krajši posnetek iz filma American gangster, ki ga je leta 2007 režiral Ridley Scott, v glavnih vlogah pa sta Denzel Washington in Rusell Crowe. No, včeraj sem se končno odločil, da si film pogledam in lahko zatrdim, da gre za zelo dober film, ki se ga splača pogledat.

Včasih je dobro, da si pustim kakšen film za današnje sušne čase.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

oo7 ::

Ta vikend 17-19 november najbolj uspešni filmi v BO ZDA/Kanada

The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes $44.0M
Trolls Band Together $30.6M
The Marvels $10.2M
Thanksgiving $10.2M
Five Nights at Freddy's $3.5M

BT52 ::

kaki brutalni BO drop Marvela 78% 8-O

oo7 ::

The Marvels prvi teden $110 mio drugi teden 161 mio $. S takim tempom je končni BO filma Marvels 250-300 mio $. Čisti flop.

oo7 ::

The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes prvi vikend po svetu $98.5 mio.

oo7 ::



Budget $43-47 mio
Box office $90 mio


Film Brezno (1989) režiserja James Camerona bo dobil 4K verzijo. Film bodo 6 decembra predvajali tudi v nekterih kinih.

D3m ::

Katero verzijo bodo predvajali???
|HP EliteBook|R5 6650U|

oo7 ::

D3m je izjavil:

Katero verzijo bodo predvajali???



The 4K remaster will be of the movie's fabled "special edition"

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Ridley Scott je star 85 let in pravi, da nima nemena, da bi upočasnil svojo kariero se pravi snemanje filmov.

Trenutno ima Scott 2 filma v produkciji enega v pred produkciji in enega v razvoju.

Kot producent pa trenutno dela na 18 filmih/tv serijah...

oo7 ::



V pred-produkciji nov Jason Bourne film.

Režiser filma bo Edward Berger znan po filmu All Quiet on the Western Front iz leta 2022.

Vrnitev Matt Damona v glavni vlogi tudi še mogoča.

Jason Bourne franšiza 5 filmov je v BO prinesla več kot 1,6 milijarde $.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

The Marvels' Box Office Drop Is Worse Than This Infamous Marvel Movie Flop

https://gamerant.com/the-marvels-box-of...


The Marvels je v BO čisti pogreb.

DejchSLO ::

oo7 je izjavil:



Budget $43-47 mio
Box office $90 mio


Film Brezno (1989) režiserja James Camerona bo dobil 4K verzijo. Film bodo 6 decembra predvajali tudi v nekterih kinih.

To je pa tako hud film! Premal je filmov v globinah.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: DejchSLO ()

2dark ::

oo7 je izjavil:



Zunaj prve ocene kritikov za film Napoleon katere pa niso ravno najboljše trenutno 63% na RT - https://www.rottentomatoes.com/m/napole...


Sem pričakoval bolj zanimiv film. ŠE dobro, da nisem šel v kino.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

brett ::

2dark je izjavil:

oo7 je izjavil:



Zunaj prve ocene kritikov za film Napoleon katere pa niso ravno najboljše trenutno 63% na RT - https://www.rottentomatoes.com/m/napole...


Sem pričakoval bolj zanimiv film. ŠE dobro, da nisem šel v kino.


Jaz grem v torek, pa da vidim(o). Baje je preveč enostranski; da preveč prikazuje samo njegove negativne plati. Nihče pa filmu ne oporeka epskosti, odlične kamere in odlične kostumografije, scenografije, zvoka itn. Glavni krivec naj bi bila tudi "nasilen", editing, ki prinese nekoherentno zgodbo. Mnogi domnevajo, da bo 4urna verzija tista taprava zadeva. Tako kot Kingdom of Heaven, ki je bil v razširjeni verziji veliko boljši kot kino verzija.

Jaz grem predvsem zaradi tematike, epskosti - vizaulizacijska paša za oči. Sama "zgodba" Napoleona v vseh aspektih je popisana v premnogih knjigah.

2dark ::

brett je izjavil:

2dark je izjavil:

oo7 je izjavil:



Zunaj prve ocene kritikov za film Napoleon katere pa niso ravno najboljše trenutno 63% na RT - https://www.rottentomatoes.com/m/napole...


Sem pričakoval bolj zanimiv film. ŠE dobro, da nisem šel v kino.


Jaz grem v torek, pa da vidim(o). Baje je preveč enostranski; da preveč prikazuje samo njegove negativne plati. Nihče pa filmu ne oporeka epskosti, odlične kamere in odlične kostumografije, scenografije, zvoka itn. Glavni krivec naj bi bila tudi "nasilen", editing, ki prinese nekoherentno zgodbo. Mnogi domnevajo, da bo 4urna verzija tista taprava zadeva. Tako kot Kingdom of Heaven, ki je bil v razširjeni verziji veliko boljši kot kino verzija.

Jaz grem predvsem zaradi tematike, epskosti - vizaulizacijska paša za oči. Sama "zgodba" Napoleona v vseh aspektih je popisana v premnogih knjigah.


Tle boš obsojen na realcijo njegova žena.. enostavno je v filmu preveč časa dobila njegova žena. Akcije je za pljunek.

Verjetno bo marsikomu sedel. Meni ni. Če bi moral plačat, bi bil hudičevo slabe volje.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

BT52 ::

Torej @dark torej je screenpaly hotel zajet preveliko tem v enem filmu. Torej je ocena malce nad opvprečjem 6/10 poštena? torej je tvoja ocena podobne temu? Škoda

Ker sem čakal na tole samo zgleda ni vredu. Tako kot prvi vtisi o Mannovem Ferrari filmu tudi niso dobri... Zgleda bomo do konca leta ostal doma haha

2dark ::

Nočem te odvrnit ogleda filma. Pojdi pogledat in boš odal svoje mnenje.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

D3m ::

Naslov filma je Napoleon in ne njegova žena.
|HP EliteBook|R5 6650U|

2dark ::

D3m je izjavil:

Naslov filma je Napoleon in ne njegova žena.


Zakaj potem v filmu dobi tako veliko časa njegova žena?

Hollywood želi naprej rinat Vanesso Kirby.. Next big thing..

Tako, kot bi v filmu o Hitlerju bila v osredju Eva BRaun.

Zakaj napoleona igra 22 let starejši tip?
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()

D3m ::

Potlej ne bom gledal, ker njegova fuk baba me ne zanima.
|HP EliteBook|R5 6650U|

dronyx ::

Meni se nehote vsiljuje primerjava med Gladijatorjem in Napoleonom, saj ju je režiral isti režiser, pa tudi v glavni vlogi isti igralec. Napoleon je zame precej slabši film, glavni razlog pa scenarij filma Napoleon. Kot glavna vsebina filma je v bistvu odnos med Napoleonom in njegovo ženo ter poseben poudarek na njegovi želji po potomcu. Zraven pa so zmontirane razne zgodovinske bitke, ki so sicer v redu posnete in je veliko akcije, ampak v filmu so same sebi namen. V bistvu te bitke niso del neke filmske zgodbe in vsaj jaz nisem vedel, kaj ta tip sploh počne oz. zakaj se zapleta v te spopade. Ampak tudi ko se vojskuje razmišlja o svoji Jožici. Če se ne motim naj bi film obsegal skoraj 30 let Napoleonovega življenja, kar ne opaziš, če ne spremljaš letnic bitk. Namreč igralec se v 30 letih praktično ne spreminja in izgleda enako v 20 letih kot pri 50, ko je umrl na Sveti Heleni. Če drugega ne je Vanessa Kirby vredna cene vstopnice. Pa pri tem filmu tudi nisem prepričan, če ga lahko directors cut bistveno popravi. Upajmo.

Meni najboljši prizor v filmu ko Vanessa Kirby razširi noge in reče nekaj v smislu - poglej si tole, ker to si boš želel videti še večkrat. :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

2dark ::

D3m je izjavil:

Potlej ne bom gledal, ker njegova fuk baba me ne zanima.


Nisem rekel, da ne pogledat. Začni gledat, potem se boš pa odločil ali boš zadevo pogledal do konca. Pač, men to ni ok, da je v filmo tok poudarka med njim pa njegovo ženo. Mene npr. moti tudi Joaquin.. Model igra isti lik melanholičnega depresivca znova in znova.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

D3m ::

Depresivca je igral že v Gladiatorju 23 let nazaj. :D
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

brett ::

Ravnokar pogledal Oppenhaimer.
Kljub težki, zahtevni in nenazadnje moreči temi, je film izvrstno gledljiv! Po trilogiji o Batmanu, meni najboljši Nolanov film. No, Medzvezdje je tu, tu, a ta film je bolj oprijemljiv, bolj "grozljiv" v svojem bistvu ideje. Kaj je Človek iznašel. Srčno upam, da ostane vse v teoriji za vedno in se zadnji Oppenhaimerjev stavek v filmu nikoli ne pripeti.

Izvrstna igralska zasedba, kamera, zvok in ok scenarij, so pod taktriko mojstrskega režiserja, vedno paša za možgane, dušo in oči! Bravo Nolan!

Ocena 9/10!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: brett ()

meho7 ::

2dark je izjavil:

D3m je izjavil:

Naslov filma je Napoleon in ne njegova žena.


Zakaj potem v filmu dobi tako veliko časa njegova žena?

Hollywood želi naprej rinat Vanesso Kirby.. Next big thing..

Tako, kot bi v filmu o Hitlerju bila v osredju Eva BRaun.

Zakaj napoleona igra 22 let starejši tip?

Poglej kdo je financiral film pa ti bo vse jasno.

dronyx ::

BT52 ::

meho7 je izjavil:

2dark je izjavil:

D3m je izjavil:

Naslov filma je Napoleon in ne njegova žena.


Zakaj potem v filmu dobi tako veliko časa njegova žena?

Hollywood želi naprej rinat Vanesso Kirby.. Next big thing..

Tako, kot bi v filmu o Hitlerju bila v osredju Eva BRaun.

Zakaj napoleona igra 22 let starejši tip?

Poglej kdo je financiral film pa ti bo vse jasno.


Kdo BlackRock?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BT52 ()

2dark ::

dronyx je izjavil:



Napolen je v tem filmu prikazan kot simp in cuckold.. Patetika, da je osrednja nit filma veza med njim pa Jožefino..

AMpak ja. Dajte plačat 7al 8€ zato, da boste pol filma gledali Kirbiyevo.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()

D3m ::

:|

Pravkar smo s tamalimi gledali The Martian.

Kako lahko naredi dober film drugega pa crap????
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

2dark ::

D3m je izjavil:

:|

Pravkar smo s tamalimi gledali The Martian.

Kako lahko naredi dober film drugega pa crap????


Baje , da je dober. Gledal ga pa nisem, ker Rodley Scott ne pomeni garancijo za res dober film.


Si pa poglej American gangster, če ga nisi. Res odličen film.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

oo7 ::

BT52 je izjavil:

Torej @dark torej je screenpaly hotel zajet preveliko tem v enem filmu. Torej je ocena malce nad opvprečjem 6/10 poštena? torej je tvoja ocena podobne temu? Škoda

Ker sem čakal na tole samo zgleda ni vredu. Tako kot prvi vtisi o Mannovem Ferrari filmu tudi niso dobri... Zgleda bomo do konca leta ostal doma haha


Sem pogledal ta video. Škoda, da ga Scott tako mimo pihnil ):

oo7 ::

2dark je izjavil:

D3m je izjavil:

:|

Pravkar smo s tamalimi gledali The Martian.

Kako lahko naredi dober film drugega pa crap????


Baje , da je dober. Gledal ga pa nisem, ker Rodley Scott ne pomeni garancijo za res dober film.


Si pa poglej American gangster, če ga nisi. Res odličen film.



Jaz sem Marsovca gledal v kinu. Men je bil dober film.

BT52 ::

Hja že ta pisec scenarija Scarpa ni v življenju napisal kaj vrednega. In še za konec imaš še malce nadutega "get a life quote, ki ga je zabrusil zgodovinarjem" direktorja. Katerega že emšo preganja pač dobiš tole ven.

Martian je bil napisan z strani pisca knjige Andya Weir-a.
Alien je bila ujeta iskrica v steklenički mladega vizinarja.
Enako velja za BladeRunner.

Gladiator pa verjetno njegov magnus opus. Tako po nominacijah in moji osebni kritiki, kot kreativni film. Tako zvočno, zgodovinsko nadihjen pa vendarle okusno hollywoodsko napumpan. O izvrstni igralski zasedbi in scenariju tudi nebi izgubljal besed.

Ostalo razen bojda Gucci filma je bilo vse flop. Alien Prometheos je celo ubil franšizo, ker je bil tako nenavdahjen in slab.

oo7 ::

Poleg klasik Alien, Gladiator in Blade runner sta mi dobra tudi Marsovec in Black Hawk Down pa tudi Prometej in Robin Hood mi nista bila slaba.
««
106 / 118
»»