» »

Box Office - zaslužek filmov

Box Office - zaslužek filmov

Temo vidijo: vsi
««
119 / 119
»
»»

oo7 ::

Ta vikend v BO borbo vstopata



Budget $168 million





Budget $60 million

mAXTER ::

A Mad Max saga...a Mad Maxa od nikoder :)) No, vsaj režiser je ostal isti, tako da zabave najbrž ne bo manjkalo :D

oo7 ::

mAXTER je izjavil:

A Mad Max saga...a Mad Maxa od nikoder :)) No, vsaj režiser je ostal isti, tako da zabave najbrž ne bo manjkalo :D


Menda ima v filmu Mad Max čisto kratek cameo.

oo7 ::



V izdelavi tretji film Knives Out kateri izide enkrat leta 2025.
Naslov filma pa bo "Wake Up Dead Man."

oo7 ::

Ravnokar pogledal film Civil War.



Budget $50 mio
Box office $112.3 mio


Ma ni slab film. Prva polovica je malo počasna proti koncu se pa kar dogaja. Je za pogledat.

oo7 ::

Ta vikend 24-26 maj, najbolj uspešni filmi v BO ZDA/Kanada

Furiosa: A Mad Max Saga $25.5M
The Garfield Movie $24.8M
IF $16.1M
Kingdom of the Planet of the Apes $13.4M
The Fall Guy $5.9M

oo7 ::

Kingdom of the Planet of the Apes (16 dni) $298,549,252

IF (9 dni) $103,567,000

The Garfield Movie (3 dnevi) $98,175,000 (od tega $31,875,000 doma in $66,300,000 v tujini)

Furiosa: A Mad Max Saga (3 dnevi) $58,800,000 (od tega $25,500,000 doma in $33,300,000 v tujini)


Kot kaže trenutno zna biti Furiosa kar orng flop.

D3m ::

Pravijo, da je odličen film.
|HP EliteBook|R5 6650U|

oo7 ::

D3m je izjavil:

Pravijo, da je odličen film.


Tudi ocene so dobre.
Ampak kot kaže Mad Max franšiza ni tako priljubljena, da bi ljudje drli v kinodvorane.

Tudi Fury road ni bil prav uspešen v BO čeprav je od vseh Mad Maxov prinesel največ ampak je imel tudi visok proračun.

Vsekakor je bil daleč najbolj uspešen film prvi Mad Max film proračun 350k in BO 100 mio $.

oo7 ::



Budget $135-150 mio
Box office $565.8 mio


Včeraj sem pogledal ta film. Kaj naj rečem na pol film na pol risanka. Orng so zafantaziral.

Moram pogledati še film Godzilla Minus One.

Kodrnusa ::

oo7 je izjavil:



Budget $135-150 mio
Box office $565.8 mio


Včeraj sem pogledal ta film. Kaj naj rečem na pol film na pol risanka. Orng so zafantaziral.

Moram pogledati še film Godzilla Minus One.


Tole niso več filmi. Brez repa, glave, zdrave pameti... Da nabere 550 miljonov $ pove vse o današnjem svetu, miselnosti, izobrazbi, razgledanosti. Čas za asteroid...

Okapi ::

oo7 je izjavil:

Ravnokar pogledal film Civil War.



Budget $50 mio
Box office $112.3 mio


Ma ni slab film. Prva polovica je malo počasna proti koncu se pa kar dogaja. Je za pogledat.
Ima svojo temo.
https://slo-tech.com/forum/t829859/zace...

oo7 ::

Okapi je izjavil:

oo7 je izjavil:

Ravnokar pogledal film Civil War.



Budget $50 mio
Box office $112.3 mio


Ma ni slab film. Prva polovica je malo počasna proti koncu se pa kar dogaja. Je za pogledat.
Ima svojo temo.
https://slo-tech.com/forum/t829859/zace...



Ja samo jaz sem prej napisal komentar o filmu v tej temi preden si ti odprl temo :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Netlixov film Atlas



Sem videl robota sem rekel Titanfall :)



Potem pa vidim ocene





In potem preberem še Newly Released Jennifer Lopez Netflix Film Features A Robot Lecturing Her About Pronouns :))


Netflix se prav trudi delati slabe stvari no sem ter tja jim uspe narediti kar za pogledat.

brett ::

Škoda časa za tak film...pa še fris od Lopezke za "češnjo na torti" :P. Tudi če bi imel višjo oceno, ga ne bi gledal zaradi nje. LOL

dronyx ::

oo7 je izjavil:

Ampak kot kaže Mad Max franšiza ni tako priljubljena, da bi ljudje drli v kinodvorane.

Ko sem bil jaz v kinu nas je bilo skupaj kakšnih 8. Sem misli, ker se je film komaj začel predvajati, da bi moral rezervirati vstopnico, pa je bilo vse prosto. Tole se mi zdi da komercialno ne bo nek velik uspeh. Vprašanje, če pokrije stroške produkcije in marketinga. Je pa res, da Furisoa ni nek feel good movie.

opeter ::

Saj tudi prejšnji film Mad Max: Fury Road (Cesta besa) je komaj pokril vse stroške ... Furiosa kinodvoranska finančna bomba. Raje bi delali za VOD/TV.

Zanimiv delček članka:
Box Office: 'Furiosa' Is Bombing For Same Reasons as 'Solo' and 'Blade Runner 2049' (Kino blagajna: Furiosa je v minusu iz istih razlogov kot so bili filmi Solo in Blade Runner 2049)
https://scottmendelson.substack.com/p/f...

Spletno navdušenje ni enako zanimanju občinstva. Filmski gledalci ne želijo predzgodb o izvoru glavnih zvezdnikov franšize, ki jih igrajo mlajši, manj znani igralci.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

oo7 ::

Ja samo za VOD/TV potrebuješ veliko naročnikov sploh za filme s tako velkim proračunom.

meho7 ::

opeter je izjavil:

Saj tudi prejšnji film Mad Max: Fury Road (Cesta besa) je komaj pokril vse stroške ... Furiosa kinodvoranska finančna bomba. Raje bi delali za VOD/TV.

Zanimiv delček članka:
Box Office: 'Furiosa' Is Bombing For Same Reasons as 'Solo' and 'Blade Runner 2049' (Kino blagajna: Furiosa je v minusu iz istih razlogov kot so bili filmi Solo in Blade Runner 2049)
https://scottmendelson.substack.com/p/f...

Spletno navdušenje ni enako zanimanju občinstva. Filmski gledalci ne želijo predzgodb o izvoru glavnih zvezdnikov franšize, ki jih igrajo mlajši, manj znani igralci.

Tu so res tako kiksnili. Lahko bi naredili predzgodbo Hardyevega Maxa in se upam staviti, da bi bilo vec zanimanja. Folk ima dosti tega 'strong woman' dreka, ki ga ze furajo skoraj 10 let v igrah, filih ter serijah.

oo7 ::

Ker bo skoraj sigurno Furiosa finančni flop bo treba verjetno na nov Mad Max čakati spet dolgo časa ? Miller je star 79 let.

oo7 ::



Kljub temu, da je MCU v velikih težavah filmu Deadpool in Wolverine me kaže slabo.

V pred prodaji so v prvem dnevu prodali za 8 mio $ vstopnic kar je rekord za film s R ratingom. Film izide šele čez dva meseca.

To bo prvi MCU film s R ratingom.

Scorpy84 ::

Sem vcer začel gledati atlas in sicer tko kot ponavadi za danasnje filme, pogledam polovico. Najbolj me je zmotilo, ker so predstavljali napreden AI,
sinhronizacija s clovekom in ta sranja, pa kljub temu imajo fizicne tipke, mahanje z rokami za upravljanje itn. Roboti kljub vsej tej napredni tehnologiji imajo na roki konzolo, za upravljanje svojih dodatkov...

Mi je pa bil vsec Abigail, dost zabaven film, sicer vmes pred akcijo brezvezni dialogi od tam naprej, pa nimam pripomb.

oo7 ::

Abigail moram pa še pogledati. Trailer se mi je zdel kar vredu.

delavec44 ::

Pri takih filmih je greh gledati trailer. Izdajo pol zgodbe.

mAXTER ::

oo7 je izjavil:



Budget $135-150 mio
Box office $565.8 mio


Včeraj sem pogledal ta film. Kaj naj rečem na pol film na pol risanka. Orng so zafantaziral.

Moram pogledati še film Godzilla Minus One.


Mislim da sem zraven zdržal kakšnih 20 do 30 minut filma potem pa ugasnil vse skupaj, enako s tanovimi Ghostbustersi. Nekako ni več nobene duše v teh filmih, blockbuster tip gor ali dol. Vse je tak generično postalo. Mogoče sem pa samo že prestar in videl preveč filmov do sedaj in mi je vse brezveze..ne vem :| Je bil pa Civil war kr ok film, mi je še malo ostal v mislih kakšen dan ali dva po ogledu.

oo7 ::

mAXTER je izjavil:

oo7 je izjavil:



Budget $135-150 mio
Box office $565.8 mio


Včeraj sem pogledal ta film. Kaj naj rečem na pol film na pol risanka. Orng so zafantaziral.

Moram pogledati še film Godzilla Minus One.


Mislim da sem zraven zdržal kakšnih 20 do 30 minut filma potem pa ugasnil vse skupaj, enako s tanovimi Ghostbustersi. Nekako ni več nobene duše v teh filmih, blockbuster tip gor ali dol. Vse je tak generično postalo. Mogoče sem pa samo že prestar in videl preveč filmov do sedaj in mi je vse brezveze..ne vem :| Je bil pa Civil war kr ok film, mi je še malo ostal v mislih kakšen dan ali dva po ogledu.



Jaz sem se ob gledanju GodzilexKong vprašal če nisem že malo prestar za to risanko :)

No ja smo na polovici leta prihaja še kar nekaj filmov kateri bi lahko bili zanimivi.

oo7 ::

delavec44 je izjavil:

Pri takih filmih je greh gledati trailer. Izdajo pol zgodbe.


Res je. Ampak trailerje morajo narediti zanimive drugače se film ne bi tako prodal, bi rekli dolgočasen trailer tega ne bom gledal ?

opeter ::

oo7 je izjavil:

delavec44 je izjavil:

Pri takih filmih je greh gledati trailer. Izdajo pol zgodbe.


Res je. Ampak trailerje morajo narediti zanimive drugače se film ne bi tako prodal, bi rekli dolgočasen trailer tega ne bom gledal ?


En primer, ko je prvotni napovednik (trailer) boljši kot sam film:
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j
««
119 / 119
»
»»