» »

Oblačila primerna za strojno sušenje

Oblačila primerna za strojno sušenje

Bellator ::

Kje kupujete oblačila, ki so primerna za strojno sušenje?

Poznam samo Mark and Spencer.

Ganon ::

:| Saj ima praktično vsako oblačilo oznako za sušenje v sušilnem stroju. Če le ne gre za res občutljivo tkanino. O kakšnem strojnem sušenju ti govoriš?

Bellator ::

Tumble dry. Kakšno strojno sušenje še poznaš?

Saj ima praktično vsako oblačilo oznako za sušenje v sušilnem stroju.


Nima. Hugo Boss nima, Fred Perry in večina dizajnerskih oblačil srednjege in višjega ranga prav tako ne, enako velja tudi za HM.

Ganon ::

Bellator je izjavil:

Tumble dry. Kakšno strojno sušenje še poznaš?

Saj ima praktično vsako oblačilo oznako za sušenje v sušilnem stroju.


Nima. Hugo Boss nima, Fred Perry in večina dizajnerskih oblačil srednjege in višjega ranga prav tako ne, enako velja tudi za HM.


Oblačila so preširok pojem. Najprej povej, kakšne vrste oblačil nosiš. Skoraj vsa, ki jih imam, lahko strojno sušim.

Bellator ::

Lahko, ampak to še ne pomeni, da so blačila za to primerna, ker nekdo ne opazi, da so bistveno izgubila na kvaliteti ali se celo skrčila.

Če ne poznaš nobene znamke, ki ima v ponudbi veliko izdelkov, ki so primerni za strojno sušenje, vsaj ne trolaj oz se ne trudi in se raje ogni te teme.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bellator ()

2dark ::

Bellator je izjavil:

Kje kupujete oblačila, ki so primerna za strojno sušenje?

Poznam samo Mark and Spencer.

Ne susim strojno pac pa na susilnem stojalu. Zdaj ko je topleje na balkonu.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Pithlit ::

Bellator je izjavil:

Tumble dry. Kakšno strojno sušenje še poznaš?

Saj ima praktično vsako oblačilo oznako za sušenje v sušilnem stroju.


Nima. Hugo Boss nima, Fred Perry in večina dizajnerskih oblačil srednjege in višjega ranga prav tako ne, enako velja tudi za HM.

Najbolš ja, da cunje za jurja v sušilca vržeš.

Če ni prepovedano je dovoljeno. Če torej un kvadratek s krogcem ni prečrtan pol lahko v sušilca vržeš. A boš reskiral gate za 100€ v sušilcu, se moraš pa sam odločit. Jaz kakega armanija raje ne bi. Ampak to se da itak profijem prat.
Life is as complicated as we make it...

Bellator ::

Če ima neprečrtan znak krogec v kvadratu, potem tudi dražja oblačila sušim strojno, ampak ponavadi temu ni tako. (vem kaj ta znak pomeni)

Gat za 100 evrov ne nosim, še za majico nerad zapravim tak znesek. Ralph Lauren in HB gate, ki jih nosim, nimajo prečrtanega znaka in stanejo okoli 20-25 eur na par.

Sprašujem predvsem za majice, jopce in hlače. Napromer HB jeans imajo znak prečrtan, medtem ko Livajs nimajo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bellator ()

Lonsarg ::

Razen kakih special tkanin (sem spadajo tudi srajce) se vse lahko lepo v sušilec da, ne rabiš znakov gledat, ker je že iz tipa tkanine jasno ali je obična zadeva ali ne. Ja obraba je sicer malce večja, to je pa tudi to.

Moja je včasih še gate sušila zunaj ker "se bo elastika znucala če dam v sušilec", no od kar imava otroka je zgruntala da časovno ne znese in daje razen zadev ki jih je res škoda (sem spadajo tudi kake obične majice, če so pač več vredne/lepše) vse v sušilec.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

LeQuack ::

A ko daš stvari v sušilec se ne zmečkajo?
Quack !

Lonsarg ::

Odvisno, kavbojke tudi če suhe zložiš so lepo nezmečkane (se zaradi teže in materijala čisto lepo zravnajo naknadno če lepo zložiš). Majice pa kakor katera, tiste z dolgimi rokavi se ponavadi pozna, tiste raje sušimo z obešalniki. Te z dolgimo so kar se moje garderobe tiče edine ki jih ne dam v sušilca, plus par kratkim majic izjemoma (te bolj zaradi obnucanosti kot mečkanja), moja ima malce več oblekic ki padejo v ta kriterij. Srajc hvalabogu ne nosim, če pa izjemoma jo pa jo čim bolj lepo obesim, da likat ni treba (nasploh ne likamo ničesar hvalabogu).

Se pa pozna kak sušilec je, prej smo imeli kombiniranega in je bolj masovno mečkal, zdaj solo sušilec pa res glavnina ni zmečkana, vsaj ne po zlaganju (zloženo v omari se še malo zravna).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

Bellator ::

Sušilci imajo ponavadi tudi anti-crease funkcijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bellator ()

Vanadium ::

Mi skoraj vse sušimo v sušilcu (samo kakšne občutljive zadeve sušim na stojalu), kadar vremenske razmere ne omogočajo sušenja na štrikih. Vedno pa vklopimo "gentle" program (sušilc je bosch), ki naj bi tudi spustil temperaturo sušenja.

matobeli ::

Za vsakodnevno uporabo kupujem oblačila ki jih je lažje vzdrževat, da bi mel majce ki jih je treba prat na občutljivo in in sušit na ravnem v senci... tnx but no tnx.

Še mal za obudit spomin:

link_up ::

ce je kul stroj tudi to zna...pocasi in z mlacnim luftom premetava...
In and Out


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri sušilni stroj kupiti (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14153739 (6312) darkolord
»

sušenje perila-obnova stanovanja (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
505962 (3249) fujtajksel
»

Kateri sušilni stroj ? Test sušilnih strojev? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5521408 (10022) LeXani
»

Kateri sušilni stroj s TČ (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8830573 (22535) oberskitona
»

Razvlaževalec zraka (za sušit cunje)

Oddelek: Loža
289122 (8583) marivo

Več podobnih tem