» »

Formula 1 2024

Formula 1 2024

DamijanD ::

V čem je fora, da sta zdaj dve dirki v soboto namesto v nedeljo?

kiko12 ::

DamijanD je izjavil:

V čem je fora, da sta zdaj dve dirki v soboto namesto v nedeljo?

Ramadan

free_rider ::

Ja, zaradi verskega praznika je premaknjena 2. dirka (S.Arabija) za en dan prej na soboto.
Ker je pa pravilo v F1, da je med dirkami vsaj 7 dni, so pa posledično morali še 1. dirko (Bahrain) prestaviti za en dan nazaj.

Tilen88 ::

Cr00k ::

Jaz sem malo preletel, nisem na nič sočnega naletel...

Tilen88 ::

Maja sliko od mini krilca pa take,..dokaj cringe, ampak nič kaj preveč sočnega

billy ::

Cela drama okoli tega, še deca se bolj konkretno/sočno menijo...kaj šele dva odrasla ki se "prcata".

A se ve katera baba je to?

no comment ::

billy je izjavil:


A se ve katera baba je to?

Tota. (pun intended)

Bezukhoff ::

Mi vse skupaj zdaj aludira na drugo epizodo zadnje sezone Drive To Survive, has Christian been a good boy this year, well, guess he wasn't.

codeMonkey ::

Toliko o tem da ni seksualne narave.

Smesen je, stari prdec. Dobro ga je zdelala, kot da bi jo res Toto Wolff nastavil. Ocitno sta nekaj imela, pa se je potem ohladila, njega je pa naprej metalo. Ampak ce mu je ze dala, se je tezko zagovarjati, da je nedolzna tukaj. Leak pa tipicno mascevanje na koncno odlocitev (dobili vsi ekipni sefi tole). Zaradi tega se zna koncati se precej slabse za njo. Hornija pa bo Wolff na vsakem vogalu prcal :)

Zgodovina sprememb…

skyform ::

billy je izjavil:

Cela drama okoli tega, še deca se bolj konkretno/sočno menijo...kaj šele dva odrasla ki se "prcata".

A se ve katera baba je to?


A če pa bi to bil Wolf ali Hamilton pa bi ti tu celo štalo nardil okrog tega. Primerjat mularijo z 50 letni dedom, ki je poročen in ima otroke pa res ni enako. Oni so mladi, naivni ali tudi samski in se jim take zadeve lažje spregledajo. 50 letni ded z družino pa bi že lahko bil malo bolj dozorel, da nebi počel takšne neumnosti, predvsem zato, ker je znana osebnost.

Bezukhoff je izjavil:

Mi vse skupaj zdaj aludira na drugo epizodo zadnje sezone Drive To Survive, has Christian been a good boy this year, well, guess he wasn't.


Meni je bilo prav smešno, ko sem videl to sceno pri Drive To Survive.

codeMonkey je izjavil:

Toliko o tem da ni seksualne narave.

Smesen je, stari prdec. Dobro ga je zdelala, kot da bi jo res Toto Wolff nastavil. Ocitno sta nekaj imela, pa se je potem ohladila, njega je pa naprej metalo. Ampak ce mu je ze dala, se je tezko zagovarjati, da je nedolzna tukaj. Leak pa tipicno mascevanje na koncno odlocitev (dobili vsi ekipni sefi tole). Zaradi tega se zna koncati se precej slabse za njo. Hornija pa bo Wolff na vsakem vogalu prcal :)


Stari prdec? Saj pa je še le 50 let star.

billy ::

He's only human, ne veš kakšno situacijo ima doma z Geri, in AFAIK, kurbarija ni zakonsko prepovedana in preganjanja. Drugo pa je tu moralni videt, ampak to ne sodi potem pod odkrilje FIE, ki je itak licemerska, če pogledamo v katerih država vse organizira dirke in kaksen odnos imajo tam do človekovih pravic. pa nobenega pri FII to ne moti.

DamijanD ::

Mene zanima, če bo kaj v zvezi s tem v novi sezoni, ker Hornija in njegovo familijo skoraj največ med šefi kaže :D

no comment ::

skyform je izjavil:


A če pa bi to bil Wolf ali Hamilton pa bi ti tu celo štalo nardil okrog tega.

Res bi bila štala. Štala o tem kako si nekdo upa sploh kaj napisat o tem. Tako kot je bila štala o pretakanju informacij med Susi in Totom.

Tu pa so nepreverjena natolcevanja takoj Edina Resnica in se Toto sprašuje, če ne bi morala "zainteresirana" javnost imeti možnost vpogleda v interno zadevo. Pa jebeš uno babo, če se strinja s tem ali ne...

Skyman ::

V glavnem konec zime zacenja se..

Ganon ::

Kako je možno, da še vedno niso sposobni zagotoviti prenosov v 4K? Sramota.

Skyman ::

Realno 4k ima malo % uporabnikov.Seveda je vec FHD tv-jev.Tudi ce gledas "steam" je malo % v 4k.Po drugi strani veliko uporabnikov preko app gleda

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

Ganon ::

4K televizorje ima ogromno ljudi, danes je to standard. Če ponudiš 4K prenos, bodo na boljšem vsi.

Skyman ::

Jaz ne.. ker tv-ja ne gledam.:)) za 4k rabis tudi bolso povezavo optike tud nimajo vsi.

Ganon ::

Saj se zavedaš, da 4K prenos ni omejen samo na opremo, ki je zmožna prikazovati 4K sliko, kajneda.

Skyman ::

Potem pa pisi na F1 tv support razlozi jim.:))Mene ne moti rajse FHD brez reklam kot 4k z reklamami.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

Ganon ::

Med prvim in devetim je pol sekunde razlike. Izgleda prekleto obetavno, ampak se bojim, da bodo razlike na dirki precej večje.

roCkY ::

Skyman je izjavil:

Potem pa pisi na F1 tv support razlozi jim.:))Mene ne moti rajse FHD brez reklam kot 4k z reklamami.


Takorekoč karkoli brez reklam je boje kot reklame!
FHD slika ni prav nič prida. Saj na prenosniku ali tablici je več kot OK (tudi nižja ločljivost). Ko se slika raztegne prek 75"+ pa... Na nočnih seansah se še posebaj pozna.
Zelo varčujejo s pasovno širino. Je pa seveda bolje takole, kot nekaj let nazaj, ko sistem ni sfolgal niti na najnižji ločljivosti servirat tekoče. Za nekaj let smo verjetno obsojeni na tole. Pol bodo pa par dodatkov dodali in zrven pasovno podhranjen UHD za 150% trenutne cene.

Pod črto pa na zahodu nič novega. Morda so razlike med prvih 10 nekoliko nižje kot bi pričakoval. Resda pa to stezo po treningih vsi dobro poznajo.

BT52 ::

Ferrari kar blizu. :D No v bistvu vsi kar blizu. Enako kot lani na kvali. Če je kdo gledal so se italijani povsem osredotočali natempo na dirki. Tam pričakujemo 0.3s za Verstappnom. Potem pa 0.1s zadaj Merc, Mclaren.... Zatorej. Napeto po mojem mnenju. haha Koliko pa ima Max rezerve pa bomo videli. Mogoče se ponovi F2003 sezona. Ker lani RB18 je bil F2002 "inkarnated".

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BT52 ()

Tilen88 ::

rb19?

BT52 ::

pardon ja Rb19 --> F2002
Rb20 --> F2003
RB21 --> F2004 zmaga na vseh dirkah in brutalni finnish teh novih pravilih XD Heard it here first.

Scorpy84 ::

Ferrari v q2 postavil boljsi cas od max-a v q3. Upam da so resili problem z obrabo gum, kar dvomim, ker zadnjih 15 let imajo skos probleme s tem.

Tilen88 ::

ferrari je mel nizko obrabo na race sim (testiranja)

scythe ::

Na testiranju je res izgledalo, da so v večini rešili problem glede obrabe. Upam da je res tako, potem bo presneto dobra sezona.
X670F | 7700X | 2x16Gb | 6000Mhz/CL30 | RTX3090FTW3 | HP X27i | Phanteks NV7|

BT52 ::

Jup se strinjam. Sploh za Italijane je znano, da so leta leta dobri na rear limited progah. Kar bahrajn vsekakor je. Vsekakor pa so bili race simi na testih spodbudni. Kot sem rekel par desetink za Maxom.

Tilen88 ::

Jst si morm po pir pa čips jutri :D mam feeling da bo dobra dirka

Scorpy84 ::

Za vsak primer vzemi dovolj pira.

Tilen88 ::

Ja posebi k bodo kaki postanki :D

Scorpy84 ::

Malo me skrbi tale Daniel, Yuki ga je ze lani malo pral, izjema mexico, ki mu lezi. Se bojim, da drugo leto ne bo videl red bull, ampak ga bo ze letos zamenjal Liam. Yuki pa nima prihodnosti pri RB, je na trenutke hiter to pa je to, sicer bi ze pereza zamenjal.

Tilen88 ::

Končno dan za dirko...


Skyman ::

Tako kot se je lani koncalo tako se nadaljuje.

Ganon ::

Dolgočasna dirka. Lep začetek sezone. :))

Tilen88 ::

Sm si več nadejal,..sm sam en pir spil lol :D

Skyman ::

a bil heiniken 0,0 max pto :))

Tilen88 ::

AMR pa slabo

Skyman ::

Sej pravm tam ko so lansko leto koncali tako so nadaljevali.Perez pa hoce bit prvak?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

skyform ::

Redbull ima manjšo obrabo na soft kot ostali na hard :)) še Perez z lahkoto drug. Tole izgleda še slabše kot lani.

Katastrofa kakšna bedna prva dirka. Imeti prvo dirko na enaki stezi, ki jo pred tem testirajo je butasto. Naj dajo Avstralijo nazaj, te smo saj imeli kaotično in bolj zanimivo prvo dirko, tole pa je joke od joka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: skyform ()

Ganon ::

Sezone so vse daljše in vse bolj predvidljive. Pobiram stave, na kateri dirki bo Max postal prvak.

Skyman ::

konec evrope :))

BT52 ::

:D Nja. Se popravljam je RB20 je kar prekočil F2003. F2004 (saj ne da je RB19 najuspešnejši bolid ever) incomming? Ali bomo videli pefektno sezono. Ne vem. Še pred leti bi rekel, da bo v bilokateri sezoni VEDNO 2-3 dirke, kjer ti bo šlo neki narobe. Samo Max ima toliko rezerve, da lahko celo vidimo neprestavljivo!!! MINDBLOWN NEVERJETNO. Vem, da je tole prva dirka na progi, ki ni ravno dober pokazatelj čez celo sezono. Kot omenjeno rear limited proga z veliko trakcije in podarkom na aero učinkovitosti.

ZveeZ ::

Dovolj je ze ena defektna pnevmatika, da ustavi 100% izkupicek.

BT52 ::

Ma ja.

DamijanD ::

Leclerc je imel probleme z bremzami, Merc pa s pregrevanjem motorja - torej nekaj malega upanja je, da bodo vsaj Pereza kdaj prehiteli :)

Scorpy84 ::

A dejansko noben iz mostva ni prisel pozdraviti sainz-a po koncu dirke? Ene par mehanikov je stalo pri dirkalniku. Ocitno imajo neke zamere.

ZveeZ ::

Sainz je prisel do stopnick samo zato, ker je imel Hamilton zlomljen sedez;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Formula 1 2023 (strani: 1 2 3 428 29 30 31 )

Oddelek: Na cesti
1507112536 (13874) Skyman
»

Formula 1 2022 (strani: 1 2 3 496 97 98 99 )

Oddelek: Na cesti
4925294509 (77682) ripmork
»

Formula 1 2021 (strani: 1 2 3 4136 137 138 139 )

Oddelek: Na cesti
6916401553 (169552) BT52
»

Formula 1 2020 (strani: 1 2 3 445 46 47 48 )

Oddelek: Na cesti
2375184866 (105258) ripmork
»

Formula 1 2019 (strani: 1 2 3 430 31 32 33 )

Oddelek: Na cesti
1616169688 (104248)          

Več podobnih tem