» »

Kaj je point turističnih agencij?

Kaj je point turističnih agencij?

1 2
3
»

Buggy ::

Ekola odlocitev koncana, danes placani Maldivi na agneciji www.mojimaldivi.si.

Informativno, enostavno. Priskrbeli tudi letalske karte LJ-Dubai-Mali. Ga. Eva zelo ustrezljiva in prijazna, baje bomo pa se istocasno na lokaciji, kar tudi steje :P

Malce naju skrbi, ker je checkout ob 10ih dopoldne...letalo naprej je pa sele ob 23ih...nekam se bo treba dat ta cas. Res da rabis do Mali se priletet z lokalno "kosilnico" in speedboatom sam vseen bo kar nekaj casa viska. Mali verjetno ne predstavlja takega izziva za raziskovanje...kakorkoli. Mogoce rentamo sobo za par ur, pa se se malo spocijes. Kaksen koristen info?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

Buggy ::

Cez par dni picimo na Maldive, pa me zanima kje lahko pred prazniki (torej fizicna stacuna pon-tor ker potem so prazniki) kupim strom adapter UK->EU ce sem prav pogooglal?

redtech ::

Nevem, raje vprašaj na agencijo.

urosz ::

Na letaliscu ziher

gruntfürmich ::

sigurno na letališču. pa vzami takšnega, ki še ima USB priklučke zraven. moj ga nima in je beda še adapterje zraven vlačit.

https://www.google.com/search?q=potoval...

https://www.enaa.com/vmesni-vtici/skros...

https://www.enaa.com/vmesni-vtici/sveto...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

gruntfürmich ::

"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Buggy ::

Tnx...dobil zadnji trenutek pred odhodom na izposojo. Lekcija za drugic, da se pripravim pravocasno ;)
Vile na otoku nimajo adapterjev, recepcija tudi ne...na letaliscih pa je takrat vec drugih skrbi ;)

Sicer pa je bila pot tja presenetljivo brezskrbna in organizirana tudi s hidroplani in speedboati brez prisotnosti agenta, prav tako nastanitev in servis na otoku, ki je nekaj kar je treba dozivet.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

gruntfürmich ::

tam so že tako zverzirani da čisto vse poteka gladko... od dnevnih izletov do prihoda/odhoda gostov...
na tebi je praktično samo to, da če si omejen z denarjem, da izbereš optimalno storitev in ne tiste ki je takrat 'najglasnejša'...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Buggy ::

Sicer pa na otoku vecina osebja iz Indije. Prijaznost osebja je nadpovprecna, meji ze malo na kicasto, ce tega nisi vajen. Vse na nivoju sicer, ampak streze te pri ustih in riti, tud ce noces...ce das pa se napitnino si pa itaq najbolji prijatelj in "best posible servis for you my friend..." tud ce imas all-inclusive :D

Je pa vroce za popizdit zunaj, vlaga taka da se po 100 metrih hoje...tudi ce si izpod tusa, lahko vrnes nazaj.
Vozijo elektricni carti-i in jih poklices na recepcijo, ceprav je otok zgolj 400m x 1000m dolzine.
Restavracij kar zelis, ponudba pestra...okolje pa bozansko in za slehernika, ce ima le moznost must experience, preden jih za vedno vzame...atole mislim ;)

Sibamo zdej na italian food, ki ga imamo rezerviranega...pol pa gledat ognnjemet in futranje morskih psov :)

Ura je 19 zunaj se vedno 31 stopinj morje pa se toplejse :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

Mato989 ::

Buggy je izjavil:

Sicer pa na otoku vecina osebja iz Indije. Prijaznost osebja je nadpovprecna, meji ze malo na kicasto, ce tega nisi vajen. Vse na nivoju sicer, ampak streze te pri ustih in riti, tud ce noces...ce das pa se napitnino si pa itaq najbolji prijatelj in "best posible servis for you my friend..." tud ce imas all-inclusive :D

Je pa vroce za popizdit zunaj, vlaga taka da se po 100 metrih hoje...tudi ce si izpod tusa, lahko vrnes nazaj.
Vozijo elektricni carti-i in jih poklices na recepcijo, ceprav je otok zgolj 400m x 1000m dolzine.
Restavracij kar zelis, ponudba pestra...okolje pa bozansko in za slehernika, ce ima le moznost must experience, preden jih za vedno vzame...atole mislim ;)

Sibamo zdej na italian food, ki ga imamo rezerviranega...pol pa gledat ognnjemet in futranje morskih psov :)

Ura je 19 zunaj se vedno 31 stopinj morje pa se toplejse :D


Nice
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Buggy ::

ekola, avantura chillaxinga na rajskem otocju se pocasi koncuje, tezav nobenih, nas pa se caka pot nazaj in hanganje po Male vsaj 4 ure do leta. Rahle pripombe zgolj na room service s timingom (casovno kot se jim sprdne, pa nimas kej dost planirat telovadbe) in filanje minibara ter zalaganja z vodo , ceprav so po blagem negodovanju izkusnjo popravili z vedrom leda :)





...doziveli tudi tropsko neurje, vceraj za 4 ure



...kakor tudi vse kicaste prizore iz brosur...







..pa se flasirana voda, ki jo sami delajo ob vecerji z mantami



cez 20 let mogoce ponoviva...do takrat pa nove destinacije...verjetno ze septembra.
Na agencijo in organizacijo na sploh pa brez pripomb.

Nikonja ::

Izgleda da ti je res čudovito ko, iz meni ne čist jasnega razloga, cel dopust instagramaš na Slo-tech-u svoja doživetja!
Drugič se rajš fokusiraj na svoje foloverje na Instaču, tik-toku in podobdnim, ker njih reeees zanima kaj vsak dan ješ in kolk je vroče!

Samo za info, brez agencije bi imel isto zadovoljstvo in še prišparal še cca med 30-40% - izgubil pa celih par ur za vse to uredit. Ampak če dnar ni problem....

brett ::

Kateri otok, če smem vprašati?

delavec44 ::

Ne pretiravaj. Cele 3 poste je napisal od kar je tam. Če je v tej temi dobil kakšno koristno informacijo, je edino kulturno, da še on kaj napiše za ostale.

brett ::

Nikonja je izjavil:

Izgleda da ti je res čudovito ko, iz meni ne čist jasnega razloga, cel dopust instagramaš na Slo-tech-u svoja doživetja!
Drugič se rajš fokusiraj na svoje foloverje na Instaču, tik-toku in podobdnim, ker njih reeees zanima kaj vsak dan ješ in kolk je vroče!

Samo za info, brez agencije bi imel isto zadovoljstvo in še prišparal še cca med 30-40% - izgubil pa celih par ur za vse to uredit. Ampak če dnar ni problem....


Replika na drugi odstavek...Če želiš na Maldivih biti v enem od resortov + ALL I, potem je preko agencije (nemških seveda!) najceneje. Sploh last minute varianto. Mi gremo konec junija za 10 dni in bo paket za tri malo pod 5k€, namesto slabih 7k€. Če pa se greš malo bolj robinzonovsko, potem pa v lastni režiji. Na resort pozabi, da boš prišel ugodneje v lastni režiji, sploh če bi želel ostati več kot dve, tri noči. In na Maldive se gre, vsaj po mojem mnenju, v relax uživancijo, ne pa avanturizem.
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Turistični obisk revnih krajev (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
614149 (2188) WizzardOfOZ
»

Cena dopusta lastna režija vs agencija

Oddelek: Loža
172681 (765) Utk
»

potovati sam ali raje cakat?

Oddelek: Loža
262641 (953) Smartydug
»

Popotniške počitnice

Oddelek: Loža
144798 (4358) rainyman
»

dopust za 2 za okrog 400.000SIT

Oddelek: Loža
223377 (142) Pujcek

Več podobnih tem