» »

Express One Si in njihov odnos glede dostav

Express One Si in njihov odnos glede dostav

««
5 / 14
»»

V-i-p ::

V-i-p je izjavil:

Spoštovani! Jaz ne vem ali se vi res norca delate iz vaših strank??!? Z vsakim paketom, ki ga dostavlja vaša dostavna služba imam same probleme. Ali paket ni dostavljen, se kurir ne oglasi, ko ga kličem nazaj ali pa enostavno - ni nič. Ne razumem, zakaj je potrebno 100x razlagat, da imam v bloku za svoje stanovanje JASNO in ČITLJIVO označen poštni nabiralnik in ni mi jasno, kje je problem, da kurir paketka, ki gre enostavno v velik, ležeč nabiralnik ne pusti v nabiralniku?!??? Očitno, ga niti blizu ni, ker potem bi vsak normalen in pismen kurir to naredil. Jaz pa vsakodnevno dobim SMS, kako je paket naložen za dostavo in popoldan SMS, da paket ni dostavljen, ker prejemnik ni bil na lokaciji. Prav tako ZAHTEVAM pojasnilo, zakaj ob vnosu št. paketa na vaši spletni strani nimam več možnosti izbrat spremeni datum, spremeni naslov, preusmeri na eko shop niti ne morem izbrat paketnik Direct4me. Pojasnim, da paketi gredo v nabiralnik in v kolikor kakšen ne gre, želim imeti na voljo dodatne možnosti saj ljudje delamo praviloma od ponedeljka do petka med 07h in 15h, kajne? Zadnji paketek mi dostavljate od 26. 10. in ga še vedno niste uspeli dostaviti. V kolikor mi ne pojasnite kaj se dogaja, pošljem zadevo naprej ustreznim inštitucijam, dovolj vas imam. Lep pozdrav!


"Pozdravljeni,
se iskreno opravičujemo za nastalo situacijo, sem poslala depoju naj vam kurir jutri dostavi paket v nabiralnik."

Zdaj pa še nekaj (ne)verjetnega, mimogrede: v ponedeljek naročenih 7 artiklov (precej velik paket) na Temu-ju, danes zjutraj klic kurirja DPD in paket dostavljen v službo brez vprašanja. Fak, če bi bil pička, bi ziher omedlel :).
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

xseki ::

Zdaj sem bil v stiku z Amazonovim Customer Support osebjem in sem jim posredoval vse informacije glede tega podjetja. Zatrdili so mi, da bodo začeli preiskavo pri Austrian Post (Östereich Post) in posledično Express One.

Dobili so tudi vse dokaze o tem, kako je bil paket dostavljen, vsa sporočila glede neuspešne dostave, višje sile, laži itd...

cen1 ::

Neverjetno, paketi so prišli v tretje, piši ura 16:58. Do naslednje epizode..

Bom pa verjetno ob naslednjem nakupu na amazonu stisnil še tistih 10-15EUR za express delivery, samo da se izognem EO.

Runner71 ::

Ta teden že dva paketa z Alija preko Eurodisa - Express one dostavila pošta Slo....očitno se nekaj dogaja

cen1 ::

Popravek.. ni ravno vse kot bi moralo bit. Dobil sem še en ekstra paket z nekim nogometnim albumom v nemščini, glede na original nalepko bi ga moral dobit nekdo v Munchnu.. zraven pa nalepka EO z mojim naslovom. Telim očitno niti osnove v sortirnici ne grejo lol.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: cen1 ()

Yaqwsx ::

Bogi otroci v nemciji. EO jim bozicna darila krade.
Zdaj me pa res zanima, ce bo viden naslov na mojem paketu. Pa, ker ni na njihovi nalepki napisan ne dostavijo.
Drugace sem sel pa gledat koliko, bi bila alternativna postnina, ce bi se 1x narocil enako. Ni ravno 10€.

Brapple-Pro ::

Glede Express One, lahko pa tudi jaz samo potožim, prasci nemarni so mi enkrat paket vrgli za kanto za smeti, da sem ga našel šele teden kasneje, čisto premočenega.

Vsaka pošiljka poslana preko njih traja nerazumno dolgo, spet eni zajedalski prašiči, ki bi radi samo na hitro zaslužili, svoje delo pa opravljajo na 1/4.

Ko gledaš tracking, pride pošiljka do "country of destination", potem pa takoj, ko jo dobijo v roke, traja dva dni, da sploh pride do kakšnega statusa, potem pa še dva dni + da pride do tebe, če pride.

In največja jeba, da nimaš nobene besede pri tem, gladko bi šel iskati drugega prodajalca, če bi vedel, da bojo Express One vmešani v kakršnokoli pošiljanje, pa žal tega ne zveš, dokler ni že prepozno.

Ja, saj Pošta Slovenije je katastrofa, DPD in ostala svojat enako, ampak tako hudo, kot je pa z Express One VEDNO, pa še ni bilo z nobenim dostavljalcem.

Postavili so nove meje za največji poden.

Zgodovina sprememb…

Brapple-Pro ::

Yaqwsx je izjavil:

Bogi otroci v nemciji. EO jim bozicna darila krade.
Zdaj me pa res zanima, ce bo viden naslov na mojem paketu. Pa, ker ni na njihovi nalepki napisan ne dostavijo.
Drugace sem sel pa gledat koliko, bi bila alternativna postnina, ce bi se 1x narocil enako. Ni ravno 10EUR.



To je bullšit, najdejo najcenejšega, potem pa še nekoga, ki je idealno najdražji. Samo zato, da ti dajo občutek, da si poceni prišel skoz.

Dejansko pa je med FREE in 63 eurov, cela gora ponudnikov. Ne samo to, med FREE in 0.0001 eura je že cela gora ponudnikov - pošiljanje namreč ni free, si ga že plačal s ceno izdelka.

Ampak pošiljatelji raje zajebavajo stranke s takšnimi dostavljalci kot je Express One, namesto, da bi ceno dvignili za en euro in bi imel neskončno boljšo dostavo.

Ergo, na aliexpress (in ostalih), nikoli ne izbirajte najcenejšega, za drobiž v razliki preprosto ni vredno, zraven se pa v razliki šopirijo smradi kot so Express One.

Zgodovina sprememb…

freezby ::

Jp, dostavijo ljudem, ki težijo.

Kolega ujel soseda, ki dela za EO. On sam je kar v tezki situaciji in pač mora delati za vsako ceno. Lastno vozilo, pogoji najslabši med dostavnimi, predvsem slab sistem. Ne more verjeti, da je to od avstrijske pošte. Napake pri naslovih, nalepke čez in potem za istega človeka, ulico, kraj dobita po 2, 3 vozniki. Skratka tip upa, da ga zdaj ob šoping vrhuncu vzame druga firma ...

Glede prioritetne in dodatne plačane poštnine pri Aliju - sam sem pri paketu karbonskih vilic za kolo vzel to. Kao se ja zataknilo na carini (DDV je bil plačan, hkrati pa pod mejo carine, sočasno zadeva za zimski projekt, in nisem težil). No, skratka: po trackingu se je z carine po dobrem mesecu znašlo pri meni (brez stroškov) z dostavo Expressa ;-)

Glede pritožb in teženja - mi je Amazon dal 20% popusta oz. bona za paketa, ki mi jih je Express dostavljal dva tedna. Pritožba posredovana. Pri free delivery si ne moreš izbrati dostavne, se jim pa rangira in več pritožb, manj dela bodo dobile.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: freezby ()

delavec44 ::

Na aliju mi da Choice delivery Aliexpress Selection Standard in ni opcije, da izberem kaj drugega. Čakam, kdo mi bo prinesel.

Zgodovina sprememb…

TheTrick ::

Še moja izkušnja. Veliko nabavljam prek Amazona in do sedaj nisem imel nekih težav vbistvu se niti nisem ukvarjal ali je pripeljal GLS, DPD, Pošta, UPS vsi so lepo dostavili in predvsem hitro (večinoma pred rokom)

No zadnje naročilo pa vidim da na dan dostave tracking kaže, da je bila dostava neuspešna ker naj me nebi bilo na naslovu. Seveda sem bil, imam tudi z video nadzorom pokrito hišo in vem za vsakega ki se pripelje na dvorišče, tako da to so si gladko izmislili. Paket so dostavili 3 dni kasneje ob 8ih zvečer, paket je bil čisto strgan in zmečkan.
Ocena 1.

So mi pa poslali po mailu anketo o zadovoljstvu...

enxtip ::

Z moje strani pravtako slaba izkušnja. Prejmem info, da je paket bil prevzet. Noben od nas domačih ga sploh ni prevzel, niti videl dostavljalca. Kličem podporo, ne vedo kje bi bil paket saj je dostavljalec že končal delo, pišem na mail, nič.
Drugi dan ga najdem pod mizo zunaj pred hišo.
Pa to tudi ni edina prigoda. Tri dni so mi vozili sadno drevje okoli ker vsak dan niso imeli časa dostavit...pa še in še je bilo takih primerov.
All your base are belong to us.

darkolord ::

Brapple-Pro je izjavil:

Yaqwsx je izjavil:

Bogi otroci v nemciji. EO jim bozicna darila krade.
Zdaj me pa res zanima, ce bo viden naslov na mojem paketu. Pa, ker ni na njihovi nalepki napisan ne dostavijo.
Drugace sem sel pa gledat koliko, bi bila alternativna postnina, ce bi se 1x narocil enako. Ni ravno 10EUR.



To je bullšit, najdejo najcenejšega, potem pa še nekoga, ki je idealno najdražji. Samo zato, da ti dajo občutek, da si poceni prišel skoz.

Dejansko pa je med FREE in 63 eurov, cela gora ponudnikov. Ne samo to, med FREE in 0.0001 eura je že cela gora ponudnikov - pošiljanje namreč ni free, si ga že plačal s ceno izdelka.

Ampak pošiljatelji raje zajebavajo stranke s takšnimi dostavljalci kot je Express One, namesto, da bi ceno dvignili za en euro in bi imel neskončno boljšo dostavo.

Ergo, na aliexpress (in ostalih), nikoli ne izbirajte najcenejšega, za drobiž v razliki preprosto ni vredno, zraven se pa v razliki šopirijo smradi kot so Express One.
Kaj je tukaj pošiljatelj kriv?

Če greš brati komentarje izpred nekaj mesecev nazaj boš videl same hvale Express One.

Takrt so bili super, potem so dobili preveč paketov in jih ne zmorejo sprocesirati.

Samael ::

Brapple-Pro je izjavil:



Ko gledaš tracking, pride pošiljka do "country of destination", potem pa takoj, ko jo dobijo v roke, traja dva dni, da sploh pride do kakšnega statusa, potem pa še dva dni + da pride do tebe, če pride.


In kaj točno ima Express One s tem? Mislim s kontejnerjem, ki preko AE/Banggood/itd... špediterja pride s kitajske v Budimpešto (country of destination), kjer se opravi tisti carinski postopek al karkoli pač že tam zmutijo, da ti nimaš nadaljnjih stroškov potem pa se po boh ve koliko dneh zadeva posortira po državah in tvoj paket dobi za nadaljno obravnavo Avstrijska pošta/express one.
Samael != Samuel

k4vz0024 ::

Mi lahko kdo razloži. Pri sledenju pošiljke AE navaja, da je Received by local delivery company
Carrier note: Received by local delivery company in pri tem zapiše EXPRESONE ter kontaktni e-mail.

EO Slovenja trdi, da je paket pri Madžarskem EO.

Vpr. je ali je lokalna dostavna služba madžarski EO?

Samael ::

Takole nekako gre:

Če bi AE trgovec pošiljko poslal preko China posta, bi prišla ta pošiljka direkt na našo carinsko pošto, ti bi dobil zahtevek po izpolnitvi carinske deklaracije, oni bi ti izstavili račun za poravnati stroške carinskega posredovanja (in mogoče tudi DDV-ja, če IOSS na deklaraciji ni pravilno izpolnjen) ti bi plačal in prejel pošiljko. Kar zamudno, pa tudi dodatnim stroškom se ne izogneš.

V tem primeru pa pošiljka (oz. kontejner pošiljk) pride na Madžarsko, kjer carinski postopek izvede aliexpressov špediter, pogodbeni partner al karkoli pač že na Madžarskem, da ti nimaš dodatnih stroškov, se tam zadeva posortira ali celo več tvojih paketov združi v enega ter preda "lokalnim" dostavnim službam. Za nas je to Avstrijska pošta oz. njihov Express One.
Ko aliexpressov tracking napiše, da je pošiljka prispela v "country of destination" je to običajno Madžarska oz. v nekaterih primerih zadnje čase tudi Nizozemska, ne Slovenija. Express one takrat tvojega paketa še nima.
Samael != Samuel

aleskoms ::

k4vz0024 je izjavil:

Mi lahko kdo razloži. Pri sledenju pošiljke AE navaja, da je Received by local delivery company
Carrier note: Received by local delivery company in pri tem zapiše EXPRESONE ter kontaktni e-mail.

EO Slovenja trdi, da je paket pri Madžarskem EO.

Vpr. je ali je lokalna dostavna služba madžarski EO?


Kako ti je uspelo sploh Express One kontaktirat?

Meni piše v sledenju, da je bil poskus dostave 2.11. pa ni bilo nobenega okrog, imam kontakt kurirja, ga pokličem in mi reče da on ni bil pri meni, v sistemu zavedeno neuspešna dostava. Danes je 10.11., zdaj sta pri njih že 2 paketa, vedno update neuspešna dostava. Na telefon se noben ne javi, na maile ne odgovarjajo. Kurir je bil zadnjič v skladišču ko sem ga klical saj je sam rekel naj ga bolj popoldan pokličem da bo preveril pri skladiščniku. Mu da moj kontakt, prav-tako vodji, noben k... ne pokliče. Danes od jeze poslal na tržni inšpektorat da preverijo kaj se dogaja z njimi...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: aleskoms ()

k4vz0024 ::

Z več urnim klicanjem!

k4vz0024 ::

Ve kdo za aplikacijo, ki omogoča ponavljajoče klicanje in klicanje ob določenem času? Pri klicanju EO SI ga rabimo, ker bo žena dobila žulje na rokah!;(

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: k4vz0024 ()

k4vz0024 ::

Samael je izjavil:

Takole nekako gre:

...V tem primeru pa poťiljka (oz. kontejner poťiljk) pride na MadŞarsko, kjer carinski postopek izvede aliexpressov ťpediter, pogodbeni partner al karkoli paĨ Şe na MadŞarskem, da ti nimať dodatnih stroťkov, se tam zadeva posortira ali celo veĨ tvojih paketov zdruŞi v enega ter preda "lokalnim" dostavnim sluŞbam. Za nas je to Avstrijska poťta oz. njihov Express One.
Ko aliexpressov tracking napiťe, da je poťiljka prispela v "country of destination" je to obiĨajno MadŞarska oz. v nekaterih primerih zadnje Ĩase tudi Nizozemska, ne Slovenija. Express one takrat tvojega paketa ťe nima.


Prav. Torej Received by local delivery company pomeni, da je paket prejela EO SI na Madžarskem?

Samael ::

Tega pa res ne moremo vedeti - čisto komot je vmes še kakšna špedicijska služba, predno paket pride do avstrijske pošte oz. njihove mreže imenovane Express One.
V vsakem primeru se na tisti AE tracking zanašaj bolj z rezervo.
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

Bellzmet ::

Skratka glede na trenutne razmere, bo letos decembra katastrofa. Upam, da ste že naročili za božička...

Pithlit ::

k4vz0024 je izjavil:

Samael je izjavil:

Takole nekako gre:

...V tem primeru pa poťiljka (oz. kontejner poťiljk) pride na MadŞarsko, kjer carinski postopek izvede aliexpressov ťpediter, pogodbeni partner al karkoli paĨ Şe na MadŞarskem, da ti nimať dodatnih stroťkov, se tam zadeva posortira ali celo veĨ tvojih paketov zdruŞi v enega ter preda "lokalnim" dostavnim sluŞbam. Za nas je to Avstrijska poťta oz. njihov Express One.
Ko aliexpressov tracking napiťe, da je poťiljka prispela v "country of destination" je to obiĨajno MadŞarska oz. v nekaterih primerih zadnje Ĩase tudi Nizozemska, ne Slovenija. Express one takrat tvojega paketa ťe nima.


Prav. Torej Received by local delivery company pomeni, da je paket prejela EO SI na Madžarskem?

Ne ne pomeni tega (kar bi lahko vedel ako bi dejansko kaj bral). Pomeni da je paket v EU. Od tam naprej Kitajca ne zanima dokler ne pride dejansko do dostave (fejk ali legit, načeloma jih tudi to ne zanima).

Če hočeš dejanski Tracking bo treba le malenkost globlje seč v žep pa zadevo opravit s proper dostavno službo. DHL temu pride še najbolj blizu, pa tudi njim se dogaja da med posodobitvami trackinga paket prepotuje par 100km (nazadnje sem se zabavala ko sem od DHL express dobila obvestilo da je paket dostavljen, medtem ko po trackingu je bil še sredi Italije).

Bellzmet je izjavil:

Skratka glede na trenutne razmere, bo letos decembra katastrofa. Upam, da ste že naročili za božička...

Sej to je vedno če naročaš zadnji moment (tko, do nekje mesec pa pol pred prazniki... vse kar je po tej meji je loterija). Ok, po prebranem si nočem niti predstavljat kaj bo OE mutil. Jaz imam v glavnem rešeno :))
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: k4vz0024 ()

Tody ::

Pazi zdej črni petek :D

Pithlit ::

Tody je izjavil:

Pazi zdej črni petek :D

Hja, še en teden cajta da se nekaj 'normalno' nabavi... Pol pa Amazon že začne. AE pa že jutri (oziroma danes). Po eni strani komaj čakam na prigode... po drugi pa že sedaj sočustvujem.
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: k4vz0024 ()

k4vz0024 ::

Mi lahko kdo razloži. Pri sledenju pošiljke AE navaja, da je Received by local delivery company
Carrier note: Received by local delivery company in pri tem zapiše EXPRESONE ter kontaktni e-mail.

Je lokalna dostavna služba Express One SI ali ne? Kje EO SI sprejme pošiljke od AE? Na Madžarskem?

darkolord ::

Pa saj si to že danes spraševal ... in dobil odgovor

Pithlit ::

k4vz0024 je izjavil:

Mi lahko kdo razloži. Pri sledenju pošiljke AE navaja, da je Received by local delivery company
Carrier note: Received by local delivery company in pri tem zapiše EXPRESONE ter kontaktni e-mail.

Je lokalna dostavna služba Express One SI ali ne? Kje EO SI sprejme pošiljke od AE? Na Madžarskem?

Počasi mi ne bo težko trditi da si nepismen.
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: k4vz0024 ()

k4vz0024 ::

darkolord je izjavil:

Pa saj si to že danes spraševal ... in dobil odgovor


EO SI trdi, da je na Madžarskem. Tukajšnje ljudstvo pa, da ne vemo kje je.

Orias ::

Jaz do zdaj nimam z njimi slabih izkušenj. Amatersko delujejo, ampak vsaj dobim naročene stvari. Ne pa kot pri tej naši prekleti pošti.
Danes pričakujem en paket, glede na tracking bi mi ga moral dostaviti EO, ampak mi je paket za čudo prinesel poštar. Hkrati sem preko pošte pričakoval paket ( naročil monitor preko shoppsterja). Včeraj dobim mail o najavi paketa in danes zjutri SMS, da mi bodo dostavili paket. Paketa od nikoder, ko pa tracking pogledam mi pa piše, da je bila pošilja vročena ( isti čas, kot pri tistem kitajskem paketu, ki mi ga je poštar dostavil). Malo prej dobim na e-mail 2x najavo paketa da Eurodis (Shoppster) pripravlja paket in bo posredovan pošti Slovenije (različna tracking koda obakrat). Očitno so še 2 monitorja poslali, pa jaz upam, da bom vsaj enega dobil. Na konc me bo bo pa kje shoppster terjal, za pošiljko ki je kao od meni vročena, ampak zdaj naj dokažem da res nisem dobil pošiljke. Zdaj vidim, zakaj je Janša pozival, da si nabavimo orožje :D:D:D

Orias ::

Ne morem več popravljati prejšnega sporočila. Ta eurodis zgleda, ni shoppster ampak očitno, kar bi moral dobiti prek EO iz Kitajske, bom dobil prek pošte. Tak, da spet neki novega.

V-i-p ::

V-i-p je izjavil:


"Pozdravljeni,
se iskreno opravičujemo za nastalo situacijo, sem poslala depoju naj vam kurir jutri dostavi paket v nabiralnik."

Po šestnajstih dneh mailov, smsov, pregovarjanja in pizdenja mu je danes tole kuvertico uspelo spravit v nabiralnik, neverjetno. Bravo, gamat nesposobna, bravo :].

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Yaqwsx ::

Jaz sem tudi vceraj po posredovanem pravilnem naslovu dobil paket.

alansi ::

Včeraj sem dobil pošiljko, ki je imela 4 x prestavljeno dostavo. Mečkali so jo 10 dni. In še zanimivost: Danes v SOBOTO so mi dostavili pošiljko, ki so ji tudi že enkrat prestavili dostavo in me po mailu povabili, da izpolnim anketo o zadovoljstvu z njihovimi storitvami. Ne vem, kaj je pomagalo. Mogoče moji maili na EURODIS, avstrijsko pošto in EQuick.

gazibo ::

xseki je izjavil:

Zdaj sem bil v stiku z Amazonovim Customer Support osebjem in sem jim posredoval vse informacije glede tega podjetja. Zatrdili so mi, da bodo začeli preiskavo pri Austrian Post (Östereich Post) in posledično Express One.

Dobili so tudi vse dokaze o tem, kako je bil paket dostavljen, vsa sporočila glede neuspešne dostave, višje sile, laži itd...



Kako si posredoval informacije amazonu ? Preko chata al kakšnega emaila ?
Sprašujem ker bom isto oddal pritožbo

xseki ::

Preko chata. Tukaj sem izbral izdelek: https://www.amazon.de/hz/contact-us

Potem sem izbral opcijo "Arrived too late" > "I need more help" in začel klepet (Chat with us).

gazibo ::

ql tnx

k4vz0024 ::

alansi je izjavil:

Včeraj sem dobil pošiljko, ki je imela 4 x prestavljeno dostavo. Mečkali so jo 10 dni. In še zanimivost: Danes v SOBOTO so mi dostavili pošiljko, ki so ji tudi že enkrat prestavili dostavo in me po mailu povabili, da izpolnim anketo o zadovoljstvu z njihovimi storitvami. Ne vem, kaj je pomagalo. Mogoče moji maili na EURODIS, avstrijsko pošto in EQuick.


E-maile, pls.

V-i-p ::

k4vz0024 je izjavil:

alansi je izjavil:

Včeraj sem dobil pošiljko, ki je imela 4 x prestavljeno dostavo. Mečkali so jo 10 dni. In še zanimivost: Danes v SOBOTO so mi dostavili pošiljko, ki so ji tudi že enkrat prestavili dostavo in me po mailu povabili, da izpolnim anketo o zadovoljstvu z njihovimi storitvami. Ne vem, kaj je pomagalo. Mogoče moji maili na EURODIS, avstrijsko pošto in EQuick.


E-maile, pls.

Jp, pls.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

a001 ::

Da povem še svoje izkušnjo z njimi, danes so mi prvič dostavili oni. Glede na komentarje kaj bo. Sicer je bila dokaj pozna dostava če primerjam ostale dostavne službe (DPD, GLS, Pošto Slovenije,...). Kljub temu da smo na vasi me je kurir pred dostavo poklical in povprašal kam lahko odloži paket. Naj omenim, da sem danes prejel sms o dostavi prav tako je bila dostava izvedena danes.

mtosev ::

Jaz sem enako danes dobil sporočilo, da bo danes dostavljeno pa še čakam na dostavo.

Evo mi je prispelo.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

49106 ::

Zaenkrat nisem imel težav z njimi in je bilo dostavljeno, kot je bilo predvideno. Pa tudi druge dostavne službe so ok. Najraje sicer vidim DHL in PS.

k4vz0024 ::

Imajo pa pri EO zaposleno eno "jasnovidko". Ta "ve", da se vaš paket nahaja na veliki paleti:))

Ja, na paleti iz Kitajske do Budimpešte8-)

Potem pa ne priznajo Eurodis tracking number8-O

alansi ::

k4vz0024 je izjavil:

alansi je izjavil:

Včeraj sem dobil pošiljko, ki je imela 4 x prestavljeno dostavo. Mečkali so jo 10 dni. In še zanimivost: Danes v SOBOTO so mi dostavili pošiljko, ki so ji tudi že enkrat prestavili dostavo in me po mailu povabili, da izpolnim anketo o zadovoljstvu z njihovimi storitvami. Ne vem, kaj je pomagalo. Mogoče moji maili na EURODIS, avstrijsko pošto in EQuick.


E-maile, pls.


cscn@equick.cn
contact@eurodis.com
https://www.post.at/k/f/kontaktformular
CS@expressone.si

Vuli ::

k4vz0024 je izjavil:

Imajo pa pri EO zaposleno eno "jasnovidko". Ta "ve", da se vaš paket nahaja na veliki paleti:))

Ja, na paleti iz Kitajske do Budimpešte8-)

Potem pa ne priznajo Eurodis tracking number8-O


Sej ti je stric prej lepo razlažil.
Nekako tko mislim da je.

Received by local delivery company, Carrier note: Received by local delivery company = HU
Arrived at local delivery center, Carrier note: Arrived at local delivery center = SI
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

k4vz0024 ::

Nehajo nam pripovedovati pravljic. Po 15 dneh trdijo, da nimajo paketa. Eurodis tracking number pa pravi, da ga imajo. Ne vem kaj jim koristi skrivanje,da so paket izgubili. Naj povedo bobu bob. Izgubili smo paket, ne pa da se izmotavajo, da se je paket izgubil nekje iz Kitajske in Budimpešto!

Yuka ::

Kera jeba.. zdejle najdem tole temo. Zgleda bom tud jaz mel tole veselico z EO. Je pa kr vreden paket iz Amazon.de, danes bi moral bit dostavljen, pa gledam čudno, ker je bil status: Delivery Problem.. kao, da so poskusil dostavit, pa nemogoče sem bil doma in bi videl..

Zgleda se bom načaku :)) .. DHL dobiš čez 2 dni iz Nizozemske.. jaz upam na neko srečo, da jutri dobim paket.

Samael ::

Yuka je izjavil:

Zgleda se bom načaku :)) .. DHL dobiš čez 2 dni iz Nizozemske.. jaz upam na neko srečo, da jutri dobim paket.


DHL (preko Pošte Slovenije) ne dobiš čez dva dni z Nizozemske ampak traja teden do dva. No z Nemčije.
DHL Express (preko kurirja DHL express izpostave) pa dobiš čez dva dni z Nizozemske ampak tudi plačaš tam nekih 15 do 25 eur za dostavo.
Samo povem :P
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

Yuka ::

Samael je izjavil:

Yuka je izjavil:

Zgleda se bom načaku :)) .. DHL dobiš čez 2 dni iz Nizozemske.. jaz upam na neko srečo, da jutri dobim paket.


DHL (preko Pošte Slovenije) ne dobiš čez dva dni z Nizozemske ampak traja teden do dva. No z Nemčije.
DHL Express (preko kurirja DHL express izpostave) pa dobiš čez dva dni z Nizozemske ampak tudi plačaš tam nekih 15 do 25 eur za dostavo.
Samo povem :P


Ja mislil sem preko kurirja - torej bo že držalo da je bil DHL express, sem dobil od Dell-a dvakrat paket v roku 2 dni iz NL, res ekspresno hitro.

Update: Danes zjutri dobil sms, da naj bi bila dostava danes in cifra kurirja, pošljem njemu SMS za ziher

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Yuka ()

Motion ::

A teli dostavljajo tudi v nedeljo? Sem videl prejšnji teden gospodično v neoznačenem duplotu ki je zmedeno iskala nasplov po vasi. Pa nisem bil siguren za katero službo gre. DHL, GLS siguno ne dostavljajo v nedeljo.
««
5 / 14
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Electronic4you (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6017906 (705) d12345
»

DPD in njihovi paketniki - vse dela, dokler ne pač ne (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
807875 (3772) AndrejO
»

DHL in dostava Pošte Slovenije (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9546121 (16962) uporabnik50
»

DPD pustil paket v veži bloka (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6310455 (8453) Zelnick

Več podobnih tem