» »

NBA sezona 2023-2024

NBA sezona 2023-2024

Temo vidijo: vsi
««
3 / 34
»»

Mumbru ::

Je sicer menda bila Holmes+THJ+McGee in da bi menda Pho bil za THJ+Holmes. Pa sem že večkrat povedal da mi je sumljiva. Sem samo napisal kar je Stein napisal. In pa to, da Stein afaik ne naklada pogosto v prazno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mumbru ()

judoka ::

Sej ni da bi nakladal, samo posreduje (tudi) twitter trace ki so ali niso real news. THJ+Holmes za Ayton bi pomoje menjali
takoj, brez pogojevanja.

Samael ::

Ko pišete, da so dali za Granta Williamsa dva 2nd picka, jaz berem, da je šel Spursom unprotected 1st 2030

edit.
Ah, my bad. @Mumbru to napisal že pol dneva nazaj.
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

Badwolff ::

Unprotected pick swap čez 7 let. Spursi bodo glih na vrhuncu, Mavsi kdo ve kje.

Kurzweil ::

REPORT: The Portland Trail Blazers are matching Matisse Thybulle's three-year, $33 million offer sheet with the Dallas Mavericks.

(via NBA Central)

Mumbru ::

Pričakovano ampak meni res škoda. Kar sem gledal Thybulla je igral res dobro. Tudi Luko je recimo zelo dobro ustavil.

Kurzweil ::

Ja, škoda za Thybulla... bi bil zlata vreden še en takšen košarkar pri DAL...

Sicer pa če bi lahko izbiral, bi rešitev glede centra našel v Jarrettu Allenu, kar se seveda ne bo zgodilo oz. ga CLE verjetno ne da kar tako... bi pa bilo zanimivo slišat, kaj bi bili vi pripravljeni dati za enega Jarretta Allena?

Mumbru ::

Ne vem če plače štimajo, ampak thj+holmes+green (ali pick 2027). Win now.

judoka ::

Green-a naj kar obdrzijo, pick se mi zdi manj vreden.

Mumbru ::

Mene Green ne prepriča. Upam da me letos postavi v zmoto.

Je pa Allen seveda pipe dream. Sam bi dal priložnost W. Hernangomezu, ki je prost igralec in IMO najboljši center ki bi ga Dallas v tem trenutku lahko dobil.

P.s.: ima pa Allen minus v načinu igre Dallasa - je povsem nenevaren stran od koša.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mumbru ()

judoka ::

Green je napredoval vsako leto, podobno kot Brunson. To je tisto kar se pricakuje od rookie pogodbe. Je atlet, dober v obrambi, dober v sutu in
ima pm potencial. Ne bi ga menjal ce ni treba, pick se mi zdi manj vreden.

Hernangomez je tud meni solidna plan b varianta. Samo da ne bo spet Pawell 30 min opcija.

Badwolff ::

Ampak ce take trade ideje dajete, zakej ne pol AD al pa Jokic? Podobno realno...

Pa Allen je najbrz celo res vsaj malo na tržišču, sam ni glih pocen. Cavsi bi njabrz hotli veliko krilo ali PF. Pa ne Wooda v s&t.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Badwolff ()

Kurzweil ::

@judoka, Hernangomez bi se naj menda celo spogledoval s špansko ACB ligo... kjer bi po mojem dobil še kakšen milijon več na račun, kot dobi v NBAju...

@Badwolff, Jarretta Allena jaz vendarle ne bi dajal v ligo z AD (še posebej zdravim)... Jokića pa sploh... vem, da je bilo malce pretiravanja, ampak Allen je definitivno neprimerljivo bolj realna opcija.

Kurzweil ::

Zdej celo berem, da bi se znalo zgodit, da gresta oba brata Hernangomez v Barcelono...

Samael ::

Mavs C Richaun Holmes waived his $1.8 million trade kicker, sources told ESPN. That allowed the Mavs to beef up the offer sheet to Matisse Thybulle, but Portland opted to match. Mavs still have MLE to use and are $10.9M under the first apron/hard cap
Vir: https://twitter.com/espn_macmahon/statu...

Lepa gesta, da se je za franšizo, ki ji ne dolguje prav ničesar (in ne bi bilo treba - pod nobenim pogojem) odrekel dvem milijonom zgolj zato, da so lahko ta denar ponudili drugemu.
Samael != Samuel

Mumbru ::

Wembyja so pa našolal na prvi tekmi letne lige...

kixs ::

Med drugimi novicami... Donko se je zarocil.

IL_DIAVOLO ::

Hmm 1st picki pa zadnja leta niso bogvekaj. Ali se motim?
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Badwolff ::

Ant in Paolo zgledata kot zvezde, Cade bi tid lahko še bil,ampak ke veliko poškodovan, wembija si pa ze kr odpisal?

2dark ::

Dobil je svoj Kodak moment.. Dober poster.. Kai Jones ( nimam pojma kdo je to sploh) je lepo zabil preko Wembya.

(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()

drvo ::

9 pik, met 2/13, 3p 1/6 in pet blokad.

2dark ::

drvo je izjavil:

9 pik, met 2/13, 3p 1/6 in pet blokad.


Meti pa taki kot pri najslabšem rekretivcu.. Sam trd krompir. Blokade niso nič posebnega glede da je 224 cm visok plus roke.. Vse ostalo je po prikazanem povprečno...
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Ganon ::

Počakajmo. Zaenkrat se zdi, da bo eno večjih razočaranj. Ko bereš komentarje, udrihajo po njem z vseh strani.

Samael ::

Se mi je že prej zdelo, da mu ne bo lahko. Mediji so ga tako napumpali, on pa kaj, 19 let star ...
Samael != Samuel

judoka ::

Je pa fascinantno kako us mediji preferirajo fizikalije nad tehniko/znanjem. Kaj je ze en klovn izjavil...ce bo
slabsi od Duncana bo neuspeh? Nekaj podobnega.
Anyway, prva tekma ne pomeni nic. Ce bo fant lahko ostal zdrav bo zvezda.

IL_DIAVOLO ::

Taksna višina je bolj slabost kot kaj drugega. Edini, ki je bil precej uspesen(recent history), je bil yao ming, pa se to bolj zaradi porekla, kot cesa drugega. Zaradi tezav s gleznji in stopali se je moral upokojiti v zgodnjih 30-ih.

Ce bo imel kariero Kitajca, bo lahko srečen.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

2dark ::

judoka je izjavil:

Je pa fascinantno kako us mediji preferirajo fizikalije nad tehniko/znanjem. Kaj je ze en klovn izjavil...ce bo
slabsi od Duncana bo neuspeh? Nekaj podobnega.
Anyway, prva tekma ne pomeni nic. Ce bo fant lahko ostal zdrav bo zvezda.


Realno, če ne bo v prvi sezoni mel 20 točk, 12 skokov in 3 blokade v povprečju bo res neuspeh.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Tidule ::

Torej, ce mu ne bo uspelo nekaj kar sta dosegla v NBA v zadnjih 50 letih samo dva rookija, bo neuspeh? Jao, budalastine.

Realno, pojma nimas o cem govoris...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tidule ()

2dark ::

Tidule je izjavil:

Torej, ce mu ne bo uspelo nekaj kar sta dosegla v NBA v zadnjih 50 letih samo dva rookija, bo neuspeh? Jao, budalastine.

Realno, pojma nimas o cem govoris...


To so popolnoma realne številke za 224-225 cm visokega dolgina.. Saj ni visok 2 metra..
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Tidule ::

2dark je izjavil:

Tidule je izjavil:

Torej, ce mu ne bo uspelo nekaj kar sta dosegla v NBA v zadnjih 50 letih samo dva rookija, bo neuspeh? Jao, budalastine.

Realno, pojma nimas o cem govoris...


To so popolnoma realne številke za 224-225 cm visokega dolgina.. Saj ni visok 2 metra..

Realne stevilke, ki sta jih v rookie sezoni v zadnjih 50 letih dosegla samo dva igralca... v karieri pa tako povprecje na posamezno sezono nastejes mogoce pri 5 igralcih. Kot ze receno, edino kar je pri vsem tem realnega je da pojma nimas o cem govoris.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tidule ()

2dark ::

Na drugi tekmi je Wemby odigral tako kot bi moral že na prvi tekmi.

27 minut
skupni met 9-14
trojke 2-4
prosti meti 7-12
12 skokov
3 blokade.

Tidule je izjavil:

Torej, ce mu ne bo uspelo nekaj kar sta dosegla v NBA v zadnjih 50 letih samo dva rookija, bo neuspeh? Jao, budalastine.

Realno, pojma nimas o cem govoris...


Seveda. Nimam pojma. Odpelji se.

Wemby na dveh tekmah letne lige povprečno 18 točk , 10 skokov in 4 blokade.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()

Tidule ::

Rofl.

Sezona ima 82 tekem in se zacne oktobra.

Zdaj pa pojdi kam drugam delat bedaka iz sebe.

Badwolff ::

Najbrz bo kar blizu tisti statistiki, vsaj točke.

Tidule ::

To bi bila vrhunska statistika, ki mu jo nedvomno provoscim. Ampak ce bo manj to nikakor ne pomeni, da ni dober igralec ali kakrsenkoli neuspeh. 20/12/3 so elitne stistike, ki jih razen Jabbarja in Olajuwona nihce ni uspel kostantno dosegat vec sezon skupaj. Kaj sele v rookie sezoni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tidule ()

Samael ::

2dark je izjavil:

To so popolnoma realne številke za 224-225 cm visokega dolgina.. Saj ni visok 2 metra..

Mimogrede, centri rabijo v povprečju več časa, da se razvijejo oz so. nba-ready. Kaj pa če bo rabil ene dve leti, da bo igral na vrhunskem nivoju - je to slabo?
Samael != Samuel

Ganon ::

Bronny James je na treningu doživel srčni zastonj. So ga rešili, naj bi bil že izven intenzivne nege. Konec košarke zanj.

Tidule ::

Vprasanje ce ne tudi za fotra. Skoda.

Kurzweil ::

Žalostno je, da so to zgodi 18 let starem fantu... s tem se res ni za igrat... bi pa bilo zanimivo vedet, zakaj je do tega prišlo... če ima že po defaultu kakšne težave s srcem, ali je fant preveč treniral, kot njegov ata... sem gledal pred leti nek 20min prispevek/dokumentarec/intervju, kjer je od Lebrona mama razlagala, da je iz dneva v dan prosila, da se naj malce umiri, ker je res treniral na polno... njemu se je izšlo... žal, kot kaže, se Bronnyju ne bo, bi pa bilo res lepo videt, kako bi se izkazal v ligi NBA...

Mi je bil pa zanimiv tudi podoben prispevek, kjer je govoril Pau Gasol, kako lahko pri takšnih letih še igra na tem nivoju... možakar je bil pro level do samega konca kariere... največji poudarek pa je dal hrani in zdravem življenskem stilu, kjer pravi, da je bil do samega konca kariere res 100% sfokusiran na to, da se prehranjuje idealno, da ne forsira preveč telesa, ko ni treba, meditacija, proper počitek... nekaj kar je res težko držati nekih 20 let kariere in zato je to še toliko bolj spoštovanja vredno.

Ganon ::

Realno bi se, če ne bi imel pravega priimka, izgubil v množici košarkarjev. Po vsej verjetnosti je imel še neodkrite težave s srcem. Zelo nevarno.

judoka ::

Ganon je izjavil:

Bronny James je na treningu doživel srčni zastonj. So ga rešili, naj bi bil že izven intenzivne nege. Konec košarke zanj.


A ao rekl to? Ker Eriksen je tudi dozivel zastoj in veselo igra pri mu.

kixs ::

Odvisno kaj je narobe. Eni sicer namigujejo na neko cepivo...

Kawhi ::

A moram za antivax bumbarje še tule fakte postat...:


https://twitter.com/PodnarSimon/status/...

kixs ::

No, sej cepivo ni samo eno...

Tidule ::

***** pa v tej temi sam ti, tako da pejdi drugam meglo prodajat.

judoka je izjavil:

Ganon je izjavil:

Bronny James je na treningu doživel srčni zastonj. So ga rešili, naj bi bil že izven intenzivne nege. Konec košarke zanj.


A ao rekl to? Ker Eriksen je tudi dozivel zastoj in veselo igra pri mu.


Uradnega nisem še nič zasledil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tidule ()

kixs ::

Ce mu kaj resnega na srcu niso do zdaj odkrili, je pa se bolj cudno.

Samael ::

Free agent F/C Derrick Jones Jr. has agreed to a one-year fully guaranteed deal with the Dallas Mavericks, his agent Aaron Turner of @VerusTeam told @TheAthletic @Stadium.

Imho. nič posebnega, pa hkrati verjetno še najboljše/poceni od tega, kar je bilo še na voljo.


The Milwaukee Bucks have hired Beno Udrih as head coach of the Wisconsin Herd of the G League.

Udrih has previous G League experience as an assistant coach. Udrih has also served as an assistant coach with the New Orleans Pelicans and was a pro scout for the Atlanta Hawks last season.

Udrih had a 13-year playing career.

Vir: https://basketball.realgm.com/wiretap/2...
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

Kurzweil ::

Za kakšno atraktivno akcijo bo Derrick Jones Jr., sicer pa ne vem, če me spomin ne vara, a ni bil Derrick Jones Jr. precej poškodovan, kar nekako kar pritiče njegovi igri oz. skoku, atraktivni igri...

Me pravtako zanima, kaj se bo zgodilo s Frankom Ntilikino, ki je bojda v resnih pogovorih s Partizanom, podobno kot Nick Calathes... glede na to, da berem danes, da je v pogovorih s Partizanom tudi PJ Dozier, nazadnje član Sacramenta, sta verjetno prva dva odpadla?!

Kawhi ::

Frank je podpisal s Hornetsi za eno leto.

Kurzweil ::

Kawhi je izjavil:

Frank je podpisal s Hornetsi za eno leto.


Aja, točno...

Pa za Udriha... da ne bo nekega dne še selektor Slovenije :D

Kawhi ::

Pri Udrihu ni gliha takšna enostranska zgodba glede njegove neudeležbe pri rep. akcijah kot je "splošno" znana. Ni ravno Beno v celoti kriv.
««
3 / 34
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NBA sezona 2021-2022 (strani: 1 2 3 452 53 54 55 )

Oddelek: Šport
2733248839 (42472) mersault

Več podobnih tem