» »

Far Cry 7

Far Cry 7

oo7 ::



V izdelavi dve Far Cry igri. Far Cry 7 in Far Cry multiplayer.


Far Cry 7 naj bi se trenutno klical Project Blackbird in Multiplayer igra Project Maverick katera naj bi se dogajala na Alaski. Izid obeh iger verjetno leta 2025.


Ubisoft is currently developing Far Cry 7 and a standalone Far Cry multiplayer game.


https://www.videogameschronicle.com/new...
  • spremenil: oo7 ()

ahac ::

In zdaj bo v tej temi spet 3 leta napačnih ugibanj o igri... :))
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Gagatronix ::

Po Far Cry 3 je bilo vse skupaj samo se neka srednja ponavljajoca se zalost, tako da nekih upov ravno nimam.

Jarno ::

Pogrešamo aroganatne tehnične ambicije Cevata Yerlija, kot smo jiih videli v Far Cry prvencu.
#65W!

oo7 ::

Far Cry 7 Rumored to Have a "Non-Linear" Story, Interrogations, and a Unique Timed Structure

https://wccftech.com/far-cry-7-rumor-no...

Kayzon ::

Ajde goyslop konzumerji,a se nam obeta nova poslastica ali ne?! :))

Zmajc ::

Tudi če je vse kar je leakalo resnica bodo zaradi tega najverjetneje zadeve zdaj prisiljeni spremeniti. Tako zgodnji leaki igram redko koristijo.

oo7 ::

Rumors suggest that Far Cry 7 may introduce a time limit mechanic, adding urgency and tension to the gameplay.

https://gamerant.com/far-cry-7-rumored-...

yayo ::

:)) v pogreto mineštro dodajo eno novo začimbo in voila', čudež.

Izi ::

Timi limit mehanika v igrah velja za eno najbolj osovraženih in ravno to mislijo vtakniti v igro.
Večina igralcev igra igre za sprostitev. Time limit mehanike pa v igro vnesejo priganjanje in stres.
In kaj se zgodi ko Failaš misijo, ker si bil prepočasen, in pomembni liki umrejo? Že tako precej povprečno zgodbo si še dodatno pokvariš.

edi45 ::

Eh, igraš en Far Cry, igraš vse.

Pinturicchio ::

Far Cry je odlična igra, ki pa je nažalost izpeta. Bolje da zaključijo franšizo.

Gagatronix ::

Zadnji dober Far Cry je bil tretji. Potem je slo strmo navzdol.

yayo ::

Prvi mi je bil odličen, potem je znamko od Cryteka kupil Ubisoft. Igral sem par ur drugega in bil seveda razočaran, ker sem pričakoval nekaj drugačnega. Potem trojko, ki mi je bila zelo všeč. Pa sem kupil še četrtega, da sem ugotvil, da je dolgočasnejši klon tretjega. Ker sem potem sestavil nov pc in sem potreboval za tiste čase strojno najzahtevnejše igre za real life testiranje sem še petega inštaliral in bil instant razočaran. Butlasti zabaviščni park velik kot ocean, plitek kot mlaka. Nikoli več.

Magic1 ::


Ta je bil odličen, naslednji tako meh, da sem zaključil s FarCry.
Magic

Gagatronix ::

Ja, tretji del je bil odlicen. :)

Nyana ::

Meni je bil tudi četrti del čisto ok 8-)

Gagatronix ::

Zgodba v stirici mi je bila "krneki".

D3m ::

S tamalim sva zaključila Far Cry.

Sedaj igrava Far Cry 2.

Dobri igri.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Gagatronix ::

Far Cry 2 je nadlezen ko satan s tisto malarijo.

D3m ::

Res je.

Pač Afrika. :D

Drugače je pa zgodba TOP.

Lord of War style.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

Horas ::

meni je poleg prvega dela bil dober še 5 del ter primal
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

oo7 ::

Far Cry 7 is Betting Big on the Antagonist


The Far Cry franchise has a bit of an antagonist problem, and if recent leaks are true, then Far Cry 7 is going to need to go above and beyond.

https://gamerant.com/far-cry-7-antagoni...

oo7 ::

Far Cry praznuje 20 let

Far Cry - Official 20th Anniversary Celebration Trailer


D3m ::

Cringe as fuck.
|HP EliteBook|R5 6650U|

oo7 ::

Ubisoft naj bi kmalu uradno razkril Far Cry 7

https://hop.si/2024/04/22/ubisoft-naj-b...

Skyman ::

Ce bo taksna zalost kot zadnji 2-3 deli potem skoda za far cry

Gagatronix ::

Zadnji dober Far Cry je bil po mojem osebnem mnenju trojka, potem se mi zdi da je zadeva postala nekako "bland".

D3m ::

1, 2, 3.....pol pa je blo konec.
|HP EliteBook|R5 6650U|

hamez66 ::

Meni je fc5 top. Mogoče zato, ker je bila to moja prva Far Cry igra? 6ka in 4ka mi nista tako všeč, izgleda pa, da bi moral sprobati še trojko, glede na to, da mnogi pravite, da vam je trojka v redu.

D3m ::

Itak, da je 3 top.

V njej je igralc iz Breaking Bad. :)

Vaas FTW
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

Izi ::

Far Cry 3 je tudi meni najboljši in tako je tudi večinsko mnenje. Za naprej se pa mnenja kar močno razlikujejo. Vsak ima svojo Far Cry lestvico.
Na drugem mestu je meni Far Cry Primal. Super zadeva in malo drugačna od ostalih.
4, 5 in 6 so nekako enakovredne. Vse zelo igralne, ampak dokaj povprečne.
1. del je po večinskem mnenju najslabši, meni je bil tudi 2. del precej zanič, je bil pa mnogim všeč, čeprav ne tako kot 3. del.

Skratka na začetku so se še lovili, v tretje jim je potem mega uspelo. S Primalom so si upali še malo eksperimentirati, naprej gredo pa na ziher in štancajo praktično enake igre samo z drugačnimi zgodbami.

JanBrezov ::

Tudi meni je trojka najboljša. Verjetno je vsem najboljša zaradi karakterja Vaas Montenegro. Pri tem je zanimivo to, da ta karakter izvorno sploh ni bil planiran za Far Cry 3. Igralec za ta karakter se je prijavil na avdicijo za nek drug karakter, a je to avdicijo (po njegovem lastnem mnenju) zamočil. A par tednov po avdiciji ga pokliče Ubisoft in pravi, da so bili tako navdušeni nad njegovo predstavo, da bodo v igro dodali nov karakter, ne samo po njegovem glasu, ampak tudi videzu. In evo Vaas Montenegro.

Behind the Scenes w Vaas (Michael Mando) - Far Cry 3

borut_p ::

Verjetno je 3 najboljsa ker se je FC do 3jke razvijal ... od 3 dalje pa je vse skupaj nekak enak tempo po enakem principu.
Podobno kot kaksni MoH CoD kjer so nove izvedbe bolj kot ne samo novi story oz nove naloge po starem pristopu.

Pac so spili nekje 10/15 let nazaj dosegle ze dosti realnosti v igralnosti na comp, da ni mogoce vec odkrit tople vode. Vse kar je, se dodaja grafika. Je pa moj komentar bolj kot ne omejen na singleplayer
Na MP pa verjamem da so net hitrosti tudi cca 10 let nazaj dosegale dovolj bandwidtha, da je bila podprta 100% igralnost. In spet ni veliko prostora za razvoj

Gagatronix ::

Prvi Far Cry je bolj tech demo kot karkoli drugega, drugi mi je bil dokaj nadlezen zaradi samih igralnih mehanik, tretji pa je bil super dodelan, s solidno zgodbo, dobrimi liki, fajn lokacijam.

Vse ostalo je pa stancanje po tekocem traku.

Jarno ::

Prvi Far Cry sem večkrat preigral, ker je bil igralen in poleg vsega še imel dobro grafiko. Težav z nasprotniki si se lahko lotil na različne načine, kar je povsem odtehtalo linearno zgodbo. Nadgradnja igre Far Cry je seveda prvi Crysis, ki mi je tudi sedel. Potem je prišlo do degradacij, tako serije Crysis, kot Far Cry. No, FC trojka je bila dobra.
#65W!

DejchSLO ::

Prvi Far Cry je bil odličen, prav tako drugačna verzija za OG Xbox.

Far Cry 2 je meni osebno bil katastrofalno zanič.

Far Cry 3 se mi začne dobro, pa ga nisem končal.

Far Cry 4 mi je zaradi okolja, najboljši del po 1ki.

Ostalo nisem igral. Bom pa si v kratkem kupil Far Cry Primal zaradi obdobja, ki mi je zelo zanimivo!

Če koga zanima kakšen je bil Far Cry 1 na OG Xboxu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: DejchSLO ()

ZiedRieke ::

Sem velik fan Far Cry serije. Igral sem vse dele ob izidu. Meni osebno je bil FC5 daleč najboljši, drugače pa moja lestvica:

Far Cry 5 -najbolj dodelan način igranja, pokrajina je paša za oči, zabavne in sproščujoče misije, dobri liki, pomočniki... +mislim, da ni bilo paranormal/vodoo misij?
Far Cry 3 -Vaas, zgodba, otok, popolnoma nov način igranja...
Far Cry 4 -lepa pokrajina, rahla nadgradnja 3ke. MINUS: misije tipa Shangri-La
Far Cry 6 -dokaj klišejska zgodba, prežvečeno, praktično nič novega
Far Cry 1 -za tiste čase je igra lepo izgledala, ostalo se ne spomnim toliko
Far Cry 2 -nekako ga nisem uspel nikoli dokončat
Far Cry Primal- igral nekje 1urco, ni mi bilo všeč in nimam mnenja

Far Cry New Dawn-zanimivo, ampak ta del štejem ko DLC.

Drugače pa vsem Far Cry ljubiteljem priporočam tudi Dying light 1 +The following.

oo7 ::

Jaz sem pred kratkim hotel spet preigrati Far Cry 2 pa se je igra obupno slabo postarala. Zbrisal po 20 minutah.

Pinturicchio ::

1 - fantastična igra za tisti čas, super grafika in nasploh okolje v katerem se je zgodba dogajala
2 - Bom kr reku beta različica trojke, uvod v open world, pokrajina fantastična, gameplay pa za ku..., respavnanje, vožnja, nem protagonist, itd... Zelo dobro zamišljen koncept, vendar slabo izpeljan
3 - Nadgradnja dvojke in mogoče celo res najboljši Far Cry ever, od pokrajine, zgodbe, likov, itd..
4 - Ne vem zakaj mnogi sovražite 4, ampak meni skoraj najboljši del, sicer zelo podoben trojki, ampak sama fizika (takedown), nasploh igralnost daleč najboljša, tud najbolj smart enemy-ji
Primal - prelomnica franšize, sicer nekaj novega, ampak sem se je hitro naveličal
5- Downgrade za mene, uporabili so nov engine, kar mi nikakor ni sedlo, predvsem na račun stare igralnosti, grafično sicer zelo lepa
New Dawn - are you kidding me?? Predvsem final boss, omg, ogromno razočaranje po vseh letih igranja
6 - Popolnoma isto kot 5, polega tega še najbolj stupid enemy-ji kar sem kdajkoli videl v igrah, za mene zgodba končana

2 je imela potencijal za najboljšo igro v seriji, ampak je nekako niso uspeli sfrizirati, kar so potem naredili v trojki

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

1. Mi je bila vredu igra, do mutantov naprej ne.
2. Za tiste čase dobra. Danes nič več se je obupno postarala.
3. Igral ampak nikoli preigral.
Far Cry 3: Blood Dragon - Igral ampak nisem končal.
4. Men osebno najboljši Far Cry že zaradi mape.
Primal nisem igral
5. Preigral nič posebnega.
Far Cry New Dawn - nisem igral
6. Nisem igral

D3m ::

oo7 je izjavil:

Jaz sem pred kratkim hotel spet preigrati Far Cry 2 pa se je igra obupno slabo postarala. Zbrisal po 20 minutah.



Slabo v kakšnem smislu?

Pozornost na detajle je višje, kot od FC 5 dalje.
|HP EliteBook|R5 6650U|

DejchSLO ::

oo7 je izjavil:

Jaz sem pred kratkim hotel spet preigrati Far Cry 2 pa se je igra obupno slabo postarala. Zbrisal po 20 minutah.

sej tud takrat ni bla dobra. jaz se neki spomnem respawnanje sovražnikov pa bedno popravilo avtomobila itd. pa ekstra neumna AI

4ka pa zelo fina zarad zgodbe, okolja pa antigonista. v glavnem men je 4ka najboljša po 1ki. primal želim igrat zaradi obdobja v katerem je. itak je zdej pocen rabljen za ps4 pa ga bom kupil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: DejchSLO ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Far Cry 5 (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Igre
58086478 (11684) oo7
»

Far Cry 6 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20427338 (5335) ahac
»

Far Cry New Dawn (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13616358 (9945) Riff
»

Far Cry Primal (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15327093 (13965) Izi
»

Far Cry 4 (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Igre
51794568 (61774) krefi

Več podobnih tem