» »

NBA sezona 2022-2023

NBA sezona 2022-2023

Temo vidijo: vsi
««
3 / 29
»»

Alfonso ::

Facundo ima ponudbo Reala in Fenerja, ki bi mu prinesla bistveno več kot pa veteranska minimum NBA plača, tako da verjetno z 10 dnevnimi ne bo šlo. No razen če si res neizmerno želi ostati v NBA, mal dvomim.

Kurzweil ::

Alfonso je izjavil:

Facundo ima ponudbo Reala in Fenerja, ki bi mu prinesla bistveno več kot pa veteranska minimum NBA plača, tako da verjetno z 10 dnevnimi ne bo šlo. No razen če si res neizmerno želi ostati v NBA, mal dvomim.


Sicer sem pozabil in zdejle nimam časa googlat... ampak Campazzo je bil v NBAju 2 sezoni... zdej malce na pamet govorim, ne vem, če ne rabi bit košarkar v NBAju 3 sezone, da dobi penzijo... moram preverit... če pa je temu tako, pa bi nekako razumel to, da bi hotel še eno sezono ostati v NBAju...

Badwolff ::

Facu je bil lani mogoče najslabši igralec v rotaciji v nba.

Horas ::

https://siol.net/sportal/kosarka/znana-...

hja se pometl pod preprogo. biznis je biznis in se more nadaljevat. js bi ttga donkeya nagnal pa čao. ni to rodman ki je bil car in legenda.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Kurzweil ::

REPORT: The Detroit Pistons are likely to waive four-time All-Star Kemba Walker before Monday's deadline to set regular season roster.

- The move will bring Detroit's roster to 15 guaranteed spots.

(via Shams Charania)

Badwolff ::

Poole pa 4\140... Aka 35m na sezono.... Ufff

Kurzweil ::

Andrew Wiggins has agreed to a four-year, $109 million extension with the Golden State Warriors.

JA23 ::

Tudi meni se zdijo te cifre visoke. Ampak baje se v kratkem pričakuje nova tv pogodba in občuten skok salary capa. To pa potem pomeni, da te pogodbe niti ne bodo tako drage, seveda relativno gledano.

Ve kdo kak več o tem?

Kurzweil ::

Evo, pa se je le začela liga NBA.

Danes sta bili odigrani že dve tekmi... iz danes na jutri ponoči, pa bo odigranih še ogromno drugih tekem... kar nas verjetno najbolj zanima, vse ekipe, kjer igrajo naši košarjarji (na prvo mesto sem napisal domače ekipe):

1:30 ... Miami-Chicago
3:00 ... Utah-Denver
4:00 ... Phoenix-Dallas

Danes ponoči kot kaže ne bom prav veliko spal, ali drugače, v četrtek zjutraj bom to verjetno obžaloval :D

/add
Arena Sport Slovenija bo ob 1:30 prenašala tekmo Brooklyn Nets-New Orleans Pelicans

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kurzweil ()

GupeM ::

Pa se vam res da ponoči to gledat? Ne rečem playoff, ampak redni del ... Jaz pogledam povzetke, ali pa replay če je kakšna dobra tekma.

Samo playoffs gledam ponoči, pa še to samo če je tekma dokaj zgodaj, ali zelo pozno. Da bi pa v živo gledal tekmo, ki se začne ob 1:30, mi pa na kraj pameti ne pade :D mogoče odločilno tekmo finala z Dončićem ali Dragićem :D

Kurzweil ::

V večini primerov sploh nimam v planu... če pa se zgodi sredi noči, da grem na WC, ali karkoli drugega... pa dam malce na NBA... v 50% tako zaspim poleg oz. gledam na obroke, kolikor mi pač paše... če sem buden, kot recimo ob vikendih, imam to tako na drugem sceenu oz. trerjem screenu/TVju... in je res povsem sekundarno, tako da me tudi ne motijo dolge reklame...

Zdej na začetku sezone pa rad pogledam, še posebej zato, da malce vidim rosterje in igro nasploh, čeprav je, kot namiguješ v svojem postu, mnogokrat tako, da se prava igra kaže šele proti koncu sezone oz. v playoffu. Na koncu povsem mogoče, da bom zaspal in ne bom pogledal niti minute tekme... imam pa srečo, kar se službe tiče, preživim tudi, če gledam ponoči tekme, dosti fleksibilno, mi dopušča da se lahko 1-2x tedensko malce pohecam... če bi 12 ur/dan kot gradbinec, si prav gotovo ne bi tega dovolil, no, verjetno tudi ne bi bilo ne časa, še manj pa volje, da bi gledal.

Se pa občasno marsikdo vpraša in kakšno pripomni, če mi je tega res treba,... vključno z mano. Kot pa sem že omenil, je pa to pri meni vedno nekje v backgroundu, nisem nek ameriški navijač, ki bi poleg sfrezal 2 piščanca, 3kg pomfrija in dejansko gledal v ekran od začetka do konca tekme... vsaj ne pri teh letih, karieri, rezmerju, whatever... evo, če te zanima :D

GupeM ::

Še huje kot sem mislil :D če že vstanem da gledam, potem hočem gledat. Nekaj na pol je pa najslabše. Tekme ne vidiš, tisto kar vidiš, vidiš na pol, naspiš se pa tudi ne ... Ne tič ne miš. Mislim... Če ti paše, ti kar. Ampak si ne predstavljam, da bi sam to počel.

Sicer pa vstajanje ponoči, da greš na WC? Si se kaj pogovoril z zdravnikom glede prostate? Načeloma se to ne bi smelo dogajat, oz. zgolj občasno.

Kurzweil ::

Gledam kolikor mi paše... če mi paše spat, pa tudi zaspim... velikokrat pa seveda pogledam tekmo do konca, da se razumemo. Če ne bi pasalo, ne bi tega počel, mnogokrat pa zraven počnem še druge stvari, kot sem napisal, precej bolj koristne in produktivne...

Prostata je v odličnem stanju... saj sem napisal... "če pa se zgodi sredi noči, da grem na WC, ali karkoli drugega" torej karkoli... je pa normalen pojav, če precej piješ vode, kar jo jaz nadpovprečno že od nekdaj... tudi pravi čaj in kava ob poznih urah, prav gotovo ne gresta na roke :D Zakaj pa to počnem, ker sem ob večernih/nočnih urah DALEČ najbolj produktiven, kreativen in zmožen se 100% posvetit stvarem...

Imam pa nek občutek, da hočeš na vsak način najti nek kamen spotike, da ne rečem problem... ;)

uvodV?? ::

Kurzweil je izjavil:


Imam pa nek občutek, da hočeš na vsak način najti nek kamen spotike, da ne rečem problem... ;)

Slo-tech pač.

GupeM ::

Ne, ne iščem kamna spotike. Samo hoja na wc med spanjem pač ni nekaj normalnega. Meni se to zgodi recimo 2x na leto. Ampak dobro, zdaj sva off-topic.

Kurzweil ::

@GupeM, ja tudi meni se zdi, da folk nekak ne zanima moja prostata :D Še enkrat, napisal sem WC ali karkoli drugega... sicer pa več kot piješ, več hodiš na WC, koliko pa pijem (večinoma vodo), pa sem napisal - case closed!

Alfonso ::

Menda je pogodba Campazza negarantirana tako da so Mavsi ostali fleksibilni pri zadnjem rouster mestu.

Likalnik ::

Kurzweil je izjavil:

@GupeM, ja tudi meni se zdi, da folk nekak ne zanima moja prostata :D Še enkrat, napisal sem WC ali karkoli drugega... sicer pa več kot piješ, več hodiš na WC, koliko pa pijem (večinoma vodo), pa sem napisal - case closed!


samo, da dodam tole z WC-jem:) jaz nisem nikoli ponočih hodil na WC...tudi nisem veliko vode pil...sedaj se pa nekako posilim, da spijem kaj ve vode...tudi zvečer predno grem spat....in to se pozna potem ponoči oziroma proti jutru, da moram enkrat na WC...ampak kot rečeno razlog za to sem pripisal večjemu konzumiranju vode tudi ob večernih urah...

Kurzweil ::

@Likalnik, evo, točno to... pijem ogromno vode (dejansko ne pijem nobene sladke pijače, dejansko ne paše), kot sem že prej napisal... ima pa tudi čaj/kava v poznih urah svoj efekt... anyhow, včeraj nisem veliko pil, tako da nisem šel na WC - torej nisem pogledal nobene tekme :D

Sicer pa škoda za poraz DAL, kolikor sedaj gledam... Goran je proti svojem bivšem MIA odigral dobro, ščepec priložnosti, pa je dobil tudi Čančar. Sem pa prejle na hitro malce preletel tekmo BKN-NOP... BKN nujno rabi nekega rebounding štirko/centra... sicer se da jasno z dobrim pozicioniranjem in agresivnim pristopom pri skoku marsikaj nadoknaditi, ampak BKN ima velik problem... na tej tekmi so izgubili skok z 61-39... bo pa NOP letos precej bolj neugoden kot lani, če bo zdravje oz. ne bo poškodb...

Se je pa danes ponoči toliko dogajalo oz. je bilo toliko tekem... za nameček jih nisem gledal, tako da ne bi preveč pametoval... mogoče sem rahlo presenečen nad gladkim porazom DEN proti UTA...

o0o0o0o0o0 ::

Ni več 10 minut dolgih posnetkov na nba league pass?

Kurzweil ::

@o0o0o0o0o0, tokrat niti nisem gledal na NBA.com, je pa kar nekaj spletnih strani, kjer si lahko pogledaš, tule imaš kar celotne tekme - nbareplay.net

////

Sem pa šele naknadno opazil eno "podrobnosti" DAL, ki pa jih je v največji meri stala zmage, to so prosti meti. Zdej pa pozor...

DAL je imel proste mete 21/34, kar je 61.8%
Luka je ponoči postavil rekord kariere, prosti meti 13/13
Torej preostala ekipa je metala proste mete 8/21, kar je 31%
JaVale McGee 1/4, Christian Wood 3/10...
Lani je imel McGee proste mete 70%, Wood pa 62%

Recimo, da potegnem tu ven nekaj pozitivnega, torej Wood in McGee bosta bolje metala proste mete, še bolj pomembno pa bi bilo, če je Luka dejansko kaj zboljšal proste mete...

////

Bi pa naj Kemba Walkar danes/jutri postal free agent...

Jnou ::

o0o0o0o0o0 je izjavil:

Ni več 10 minut dolgih posnetkov na nba league pass?


Jaz pa pogrešam tiste 2-3 minutne na NBA app, še kdo?

o0o0o0o0o0 ::

Plačaš league pass, pa vse kar dobiš so 1 minuto dolgi posnetki lol.
Pri NFL game pass imaš 40 minutne posnetke

Horas ::

https://www.streameast.is/baa/

zakaj bi plačeval če imaš zastonj in v hd kvaliteti?
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

o0o0o0o0o0 ::

Ker mi ni problem plačat. Na tablici lahko izberem:
10 minutes condensed
home condensed game
away condensed game
all possessions - kar je ubistvu 40 minut dolg posnetek, kot pri NFL game pass.

Nič od tega ni na voljo na PCju. Samo home/away komentatorje lahko izberem

Horas ::

seveda, ima se može se, pol pa šparate pri hrani. v linku zgoraj lahko v živo gledaš.

za neke hajlajte imaš jutube.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Badwolff ::

Jebote, kaj te briga, če si nekdo nabavi league pass ali kaj drugega.

globoko grlo ::

Kurzweil je izjavil:

@o0o0o0o0o0, tokrat niti nisem gledal na NBA.com, je pa kar nekaj spletnih strani, kjer si lahko pogledaš, tule imaš kar celotne tekme - nbareplay.net

////

Sem pa šele naknadno opazil eno "podrobnosti" DAL, ki pa jih je v največji meri stala zmage, to so prosti meti. Zdej pa pozor...

DAL je imel proste mete 21/34, kar je 61.8%
Luka je ponoči postavil rekord kariere, prosti meti 13/13
Torej preostala ekipa je metala proste mete 8/21, kar je 31%
JaVale McGee 1/4, Christian Wood 3/10...
Lani je imel McGee proste mete 70%, Wood pa 62%

Recimo, da potegnem tu ven nekaj pozitivnega, torej Wood in McGee bosta bolje metala proste mete, še bolj pomembno pa bi bilo, če je Luka dejansko kaj zboljšal proste mete...

////

Bi pa naj Kemba Walkar danes/jutri postal free agent...



trojke je pa metal 2/11 al neki tazga, ta naš zvezdnik, tolk o prostih metih
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

IL_DIAVOLO ::

Lol kateregakoli štora porineš poleg dončiča, je takoj nadpovprečno učinkovit. Še vedno nisem prepričan, če dončič tako spretno laže ali tako spretno daje asistence od table lmao :))
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Horas ::

lakersi zopet pušnili v zadnjih minutah.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Kurzweil ::

Ja, Lakersi bodo zgleda eni od kandidatov za Wembanyamo :D

Sicer pa sta se pri NOP poškodovala Ingram (pretres možganov) in Zion (padec na bok)... NOP pa je naslednji tekmec DAL...

Sicer pa zanimivo, UTA ima score 3-0... poleg BOS in POR edina ekipa v ligi s takšnim scorom... rahlo nepričakovano, glede na to, da so šli v rebuild...

GupeM ::

En zanimiv video o korakih in nošenih žogah v današnjem NBA-ju:

Masayoshi ::

Kurzweil je izjavil:

Ja, Lakersi bodo zgleda eni od kandidatov za Wembanyamo :D

Sicer pa sta se pri NOP poškodovala Ingram (pretres možganov) in Zion (padec na bok)... NOP pa je naslednji tekmec DAL...

Sicer pa zanimivo, UTA ima score 3-0... poleg BOS in POR edina ekipa v ligi s takšnim scorom... rahlo nepričakovano, glede na to, da so šli v rebuild...


Mislim da lani poleti sem imel debato z enim šiškarjem tukaj o Markkanenu. Sam sem zagovarjal tezo, da bi ga direkt zamenjal za Porzingisa če bi seveda dobil priložnost. Šiškar pa je razlagal kako Markkanen ni ne v obrambi in ne v napadu niti približno nivo Porzingisa. Zdajle pa...tip raztura.

Samael ::

Takrat ni :P
Samael != Samuel

Alfonso ::

Zame je že kar potrjeno, da je Dallas spet podpisal dve res butasti pogodbi letos. Ekstremno butasta je 3 letna z McGeejem, tip je že v prvem letu igralec za max veteran minimum in konec klopi, kaj bo šele v tretjem letu pri 37. Campazzo pogodba je sicer majhna in za eno leto, samo danes je spet dokazal da ni za NBA. Ne zadane nič, za prodore in obrambo je pa pač premali.

kixs ::

Danes sem pricakoval gladko zmago :lol: Ampak vcasih je dobro tudi izgubit... ce se iz tega kaj naucis in prilagodis, seveda.

Kurzweil ::

@D9999, zgleda so bili že malce desperate, da so podpisali še enega visokega igralca, tole z McGeejem res ni neka zavidanja vredna pogodba, kar se seveda kluba tiče... sem pa prepričan, da bo še pokazal več...

@kixs, tudi jaz, sploh ker ni bilo Ziona in Ingrama...

Alfonso ::

Sam se pa pričakoval da ne bo enostavno, potihem celo poraz. Dallas res ogromnokrat igra podzavestno podcenjujoče kadar ima nasprotnik težave z ekipo...

Kurzweil ::

Alfonso je izjavil:

Sam se pa pričakoval da ne bo enostavno, potihem celo poraz. Dallas res ogromnokrat igra podzavestno podcenjujoče kadar ima nasprotnik težave z ekipo...


Ja, tudi meni se zdi zadnja leta tako... izgubijo kakšno "že dobljeno tekmo"... potem pa premagajo katero od top ekip...

judoka ::

Sem pozabil tocno razmerje a lansko sezono so imeli z najslabsimi ekipami porazen %. Ocitno se trend nadaljuje.

Kurzweil ::

@judoka, sem ravno zadnjič gledal nekje, pa ne najdem linka. Ja, to razmerje med zmag/porazov je bilo lani konkretno v smeri, kot govorimo... če se prav spomnim, je DAL premagal več top4 ekip vzhoda in zahoda, kot tistih ekip, ki se borijo nekje na območju play-ina.

Sicer pa Luka je zaenkrat 2. strelec lige:

1. Ja Morant 35.3
2. Luka Doncic 34.7
3. Donovan Mitchell 33.3
3. Damian Lillard 33.3
5. Giannis Antetokounmpo 32.5

Kar pa je meni še posebej zanimivo, pa je podatek o top rebounderjih:

1 Rudy Gobert - 15.3
2 Nikola Vucevic - 13.0
3 Giannis Antetokounmpo - 12.5
4 Jusuf Nurkic - 12.3
5 Ivica Zubac - 11.8
6 Jonas Valanciunas - 11.5
7 Joel Embiid - 11.3
8 LeBron James - 11.0
8 Precious Achiuwa - 11.0
10 Jakob Poeltl - 10.8

Torej, med top 10 rebounderji v ligi, je samo en Američan, to je Lebron James. Luka Dončić je na 26. mestu, v povprečjo pobere 9.0 skoka/tekmo.

Alfonso ::

Dallas podpiše izgubljenega Campazza, medtem pa Dragić v Bullsih raztura. Odlično igra, z njim v igri igrajo Bullsi najbolje. Danes zopet odlično, 16min, 13 pik, 5 asist, 3/3 trojke. Res škoda za Dallas.

Kurzweil ::

Ja, bi bilo več kot odlično, če bi šel Goran v DAL... ne samo, da bi bila igra boljša oz. bolj konstantna, ko bi Goran prišel v igro... tudi naše veselje bi bilo 2x večje, če bi bila oba v DAL... škoda, ja...

LAL pa še vedno brez zmage... tudi od ORL nisem pričakoval, da bo začel sezono z 0-5.

Kurzweil ::

Pa se je spet zgodilo to, o čemer se velikokrat pogovarjamo... DAL izgubi proti NOP, brez Ziona in Ingrama, potem pa premaga BKN z Durantom in Irvingom na čelu.

Takole ob lepi zmagi nad BKN, ki je začel slabo sezono in ima trenutno score 1-4 je zmaga vseeno več kot zlata vredna, sploh v gosteh.

Tripple-double Luke ob takšnih zmagah seveda dobi eno povsem drugo vrednost in potrebno je napisat, da je Luka odigral odlično. Osebno sicer precej pogrešam več ekipne igre, če hočete več podaj, kjer se mi zdi, da bi tudi Luka lahko več podajal, malce več njegove magije, čeprav je ravno na tej tekmi dvakrat zelo lepo podal, ena od podaj mora gotovo biti highlight te tekme.

En čas se je zdelo, da igra samo Luka in razen McGeeja in Dinwiddieja nihče niti slučajno ne sledi Luki, potem pa so si breme lepo razdelili do konca tekme - na koncu je bilo kar 6 košarkarjeva DAL preko 10 točk in 2 blizu tega.

DAL je slabo zapiral skok in nasploh bil premalo agresiven v skoku, isto seveda velja tudi za obrambo, ampak na tej tekmi je zmagala ekipa, ki je dala več točk.

DAL je mestoma res po nepotrebnem izgubljal žoge, kar pa jih na koncu ni teplo.

Me veseli tudi dejstvo, saj kaže, da je Luka precej izboljšal proste mete, tudi na tej tekmi je bil dober - 11/13.

Ko so zmage, je prijetno tudi pogledat statistiko, overall je Luka v povprečju blizu tripple-doubla - 36.3 točke na tekmo, 9.5 skoka in 9.3 podaje. Ko so zmage je to lepo, vsekakor pa to malo šteje, kot v primeru Westbrooka nekdaj, če ni potem nobenih vidnih rezultatov. Kot rečeno, pa bi si želel, da bi Luka več podajal, ker vsi vemo, da je odličen kreator in podajalec... da bi žoga pri DAL več krožila.

Všeč mi je bila energija Josha Greena, za piko na i, pa je odlično izkoriščal situacije, ko je ostajal sam na trojki, njegov met 3/3 - je bil kar en tak mali joker iz klopi DAL.

Moram pa priznat, da mi je kar všeč pristop Kidda in vodenje overall trenutno... pri Christianu Woodu mi je zanimivo, kak mu odmerja minute, da si bo fant zaslužil minutažo... v ključnih minutah, ga po pravilu da iz igre... podobno, kot je lani počel pri Bullocku... s tem, da čaka Seana Sweeneya še ogromno dela, da Wooda tudi obrambno spravi kakšen level višje.

Pogrešam tudi več pick and rolla... na relaciji Dončič-McGee/Wood/Powell (ko bo ready)... mora biti tega več, ker Luka seveda to obvlada, pa tudi ti igralci so kar dobri realizatorji. Malce pogrešam tisti igrivost Luke...

Luka je imel letos že 2x priložnost, da v clutch trenutkih odloči tekmi, pa je dvakrat zgrešil, kar v tej fazi ne pomeni veliko oz. je Luka ekipo sploh spravil do te priložnosti... se je pa na tekmi proti BKN videlo, da mu je malce zmanjkalo samozavesti v odločilnih minutah, ali če hočete, pokazal je svoj basketball IQ, ko je v teh situacijah, ko ni bil povsem prepričan, lepo podajal, vendar tokrat žal niso zadeli... tako da je bil potreben podaljšek, kjer pa je DAL odigral konkretno bolje.

Še vedno se mi zdi zanimivo gledat, kako se kot trenerja udarita dva legendarna PGja, kot sta Kidd in Nash, imam pa občutek, da zna Nash prej kot slej zaspustiti BKN. Kidd kar preseneča v svoji mirnosti, najbolj od vsega pa cenim njegovo zmožnost prilagajanja nasprotnikovi obrambi in napadu - vsekakor nekaj, kar pred prihodom v DAL nismo pričakovali, da bo tako dobro vodil ekipo, čeprav ne bi rad prehitro hvalil.

Se bomo pa verjetno morali navaditi na blackoute, ko ni v igri Luke... ni tistega stable bench PGja, kot bi lahko bil Goran Dragić - Campazzo to definitivno ne more biti.

Torej score DAL 2-2, kar jih naenkrat vmešča v playin zone... prihajajoče tekme DAL (v tem vrstnem redu).. OKH... ORL... UTA... TOR... spet BKN... ORL... WAS s Porzingisom... POR... LAC... HOU... DEN...

judoka ::

Pa vecina od naslednjih 12 je doma ne? 10 doma od naslednjih 12. Ce mojster obdrzi nivo PM na podobnem nivoju bo imel TS nad 60, tudi ce
mu %3p ostane podpovprecen. Ce pa dvigne se to na povprecje+ bo pa itak zmaga.

Pa se je spet zgodilo to, o čemer se velikokrat pogovarjamo... DAL izgubi proti NOP, brez Ziona in Ingrama, potem pa premaga BKN z Durantom in Irvingom na čelu.


Annoying za spremljat, ampak globalno (z PO v mislih) cist ok.

Samael ::

A se komu kaj sanja, kdaj se nocoj tekma začne?
Ja, vem da ob dveh po našem času, ampak zlomka ko se tudi ura prestavi iz tretje na drugo, pa ne vem a je google to že upošteval ali ne :)
Samael != Samuel

Zimonem ::

Najbrž je. Kar natančno šloga.

Samael ::

Figo ... še enkrat bo treba počakati nocoj, da se kazalci vrnejo nazaj na dve :)
Samael != Samuel

Alfonso ::

Saj bolje da nisi gledal. Luka in Kidd obup. Povedejo v 4 brez Luke za 16, da noter Luko 6min pred koncem, ki je samo podajal na 3 za tisto 10 asist, vse falijo in okm naredi 18/2,bedno res. Dort Luko zmeraj dobro ustavi, sicer veliko s favli, ampak.

globoko grlo ::

Sem sam highlightse pogledal, pa kr nism mogu verjet. Brez zvezdnika (od sedaj znanega kot brezveznika, hehe) so jih nadigral u nulo, pride Lukec not, polom.
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB
««
3 / 29
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NBA sezona 2021-2022 (strani: 1 2 3 452 53 54 55 )

Oddelek: Šport
2733249648 (43281) mersault

Več podobnih tem