» »

NBA sezona 2022-2023

NBA sezona 2022-2023

Temo vidijo: vsi
««
27 / 29
»»

Curve Ball ::

Embiid menda ne bo igral za Francijo letos

Badwolff ::

Kako to mislite, da je bil zelo blizu, da ne bo dobil picka? pač unih 20% je blo in nič se ni zgodilo, da bi se to kaj spremenilo

. NY je bil sicer verjetno res razočaran, ampak bil je dost long shot, da jim ga uspe dobit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Badwolff ()

Samael ::

Badwolff je izjavil:

Kako to mislite, da je bil zelo blizu, da ne bo dobil picka?

Ja lahko bi šlo v obe smeri, ane :) Ampak zgolj eno samo navzgor, pa bi bil fail. To so mislili.
Samael != Samuel

Kurzweil ::

Sem mogoče kar malce presenečen, da je Boston izgubil tole domačo tekmo proti Miamiju... sicer pa en velik respect Butlerju, na obeh koncih igrišča ga je bilo polno... res odlična predstava. Se je pa Bostonu zgodilo podobno, kot je slednji storil Philadelphii na odločilni tekmi in sicer odlična 3. četrtina, ko je Miami dal kar 46 točk, kar je klubski rekord v playoffu. Tatum pa v zadnji četrtini brez točke oz. sploh ni metal... izgubil pa je 3 žoge... sem mnenja, da se bo tale serija odločala na 7. tekmi, kjer upam, da zmaga Boston!

Curve Ball ::

Jaz pa Miami ;). Miami all the way.

2dark ::

Miami, če misli to serijo dobit, mora zmagat v 6-ih tekmah.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Curve Ball ::

Lahko tudi v štirih ;)

Horas ::



heat are realy heat! jimmy car
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

judoka ::

Vsaka cast Miamiju res, nisem jih pricakoval v tako dobrem izdanju. Upam da na Denver:Miami finale.

Mato989 ::

Boston je nesposoben :P Na koncu bom najbolj privoščil ravno Miamiju :D
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zvezdica27 ::

uf. Miami je stabilen, trden, borci so pa nenormalni. Saj Boston je tudi (v bistvu me presenečajo kako nihajo in v ključnih trenutkih ne grizejo), bo pa treba v 4q dat kak koš. Že zadnji dve končnici/leta sem razmišljal, kako Tatum ni za vrh, spet to dokazuje. Medtem ko trenutni najboljši briljirajo, Tatum bolj kot ne cvika. Še ima čas, a veliko ne (še dve, tri leta). Problem je, ko se zalomi še komu drugemu v Bostonu, ker na papirju bi morali zmleti MIami...

Na drugi strani pa sem začel navijati za Denver - predvsem zato, ker se zdijo normalni. Brez preseravanja, mirni so... in Murray pobere nasprotnika s tal, kot pravi športnik, ko je na tleh. Svaka mu čast, edini je, ki to dela, tako da čist in samo zaradi Murraya bom navijal za Denver. No, tud LAL so normalni, LBJ je tudi postal gospod v obnašanju, samo star je že...

Top basket... nivo igre in hitrost sta neverjetni

zz

Zgodovina sprememb…

Badwolff ::

2, 3 leta?

Groot ::

Haha Zvezdica daj prosim vprašaj strica Googla koliko je star Tatum ;)

2dark ::

Zvezdica27 je izjavil:

Tatum bolj kot ne cvika. Še ima čas, a veliko ne (še dve, tri leta).
zz


Tatum je star 25. Ima še vsaj 9 dobrih sezon pred seboj.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Curve Ball ::

Ne paše sem ampak...sem sedaj gledal U18 euroligo, Real-Barcelona in je Jan Vide raztural. 27 pik, v glavnem vse v 2. polčasu ko je Real povozil Barco. Z naskokom najboljši igralec tekme. Če ne bo smole zna bit res dober.

Tatum je zelo nekonstanten. Res velikokrat se v 4/4 povsem izgubi, včasih pa povsem raztura. Kot Luka letos.

Zgodovina sprememb…

Curve Ball ::

Tole bo metla Denverja. Res do močni letos. So brez Jokića igrali prav tako dobro kot z njim (je mel mal foul troible) Miami Boston po moje pa še ni zaključeno.

P.s.; Real prvak, Vide pa MVP turnirja U18 evrolige. Dober je.

Kurzweil ::

Moram priznat, da nikakor nisem pričakoval, da bo BOS zaostajal 0-3 proti MIA... sedaj za BOS velja podobno, kot za LAL v seriji DEN-LAL... nikdar v zgodovini lige NBA še nihče ni spreobrnil takšnega zaostanka... do sedaj so ekipe, ki so vodile z 3-0 v seriji, 129 dobile to serijo... sta pa povsem zatajila Brown in Tatum (spet).

Curve Ball ::

Noro obrambo igra Miami. 3 najboljši strelci (Vincent, Robinson, Martin) sploh niso bili izbrani na draftu. Kaj naredi odličen trener in Rileyev nos za igralce... Miamni all the way!

Ganon ::

Nič, bom navijal za Butlerja, da pride do prstana. Dve skorajšnji metli, kdo bi si mislil.

Groot ::

Malce z zamudo, ampak preprosto moram tole pustiti tukaj za Matota.

Groot je izjavil:

Evo pa še kost za glodanje, da bo Mato morda srečno citiral čez 2 tedna, tudi če uspe LAL čez GSW, finala ne bodo videli ker jih bo DEN/PHX gladko pospravil.


Kar se tiče pa finala (računam da MIA dobi konferenčni finale na eni od naslednjih dveh tekem), mislim da bi moral DEN upravičiti vlogo favorita. Ampak hardcore Butler zna biti vseeno neugoden nasprotnik. Res je fenomen v tem kako zna prestaviti par prestav višje v playoffu in enako izvleči tudi iz soigralcev.

kixs ::

Skoda, da se ne highlights ne vidijo izgubljene zoge pri Miamiju.

Mato989 ::

Groot je izjavil:

Malce z zamudo, ampak preprosto moram tole pustiti tukaj za Matota.

Groot je izjavil:

Evo pa še kost za glodanje, da bo Mato morda srečno citiral čez 2 tedna, tudi če uspe LAL čez GSW, finala ne bodo videli ker jih bo DEN/PHX gladko pospravil.


Kar se tiče pa finala (računam da MIA dobi konferenčni finale na eni od naslednjih dveh tekem), mislim da bi moral DEN upravičiti vlogo favorita. Ampak hardcore Butler zna biti vseeno neugoden nasprotnik. Res je fenomen v tem kako zna prestaviti par prestav višje v playoffu in enako izvleči tudi iz soigralcev.


Seveda, razlika je samo to da je LAL presegel pričakovanja z začetka sezone... DAL pa jih je daleč od dosegel :P
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Groot ::

Mato samo ti si tako noro obseden z LD in DAL da ju uspeš omenit tudi v povsem nepovezanih postih.

Horas ::

8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Samael ::

Tega bo še veliko, špekulacij, v naslednjih nekaj mesecih. Ta moment je najbrž bolj zanimivo, kaj bodo naredili s pickom. Pa potem, kako se bo razpletlo s Kyriem in Woodom. Pa kako, če sploh, se bodo rešili Bertansa, pa še koga.
Tale offseason zna biti še zanimiv.
Samael != Samuel

Ganon ::

Bo Boston prva ekipa, ki se bo vrnila po zaostanku z 0:3?

GupeM ::

Upam, da ne. Čeprav, če gre Boston v finale, mi olajšajo za koga navijat v finalu. Ker če bosta tam MIA in DEN, bi privoščil obema. Jokić je pač pol naš, pa še Čančar je tam. Bi pa tudi Butlerju privoščil prstan.

Kurzweil ::

@Ganon, upam da bo... verjamem da bo...

@GupeM, sicer je objektivno gledano Butler odličen v playoffu, ampak mene pa je malce začel motit njegov attitude zadnje tekme, ko je res malce preveč nadut... je pa tudi res, da je to mnogokrat dobrodošlo, da se malce poveča zanimivost samih tekem... kdaj tudi pogrešam ta rivalstva iz 90', kjer je bil to normalen del biznisa...

GupeM ::

Dokler svojo nadutost podpre s predstavo na igrišču, pa mene sploh ne moti.

Kurzweil ::

GupeM je izjavil:

Dokler svojo nadutost podpre s predstavo na igrišču, pa mene sploh ne moti.


Te nadutosti smo tako vajeni v NBA... tudi mene načeloma ne moti, kvečjemu dodaja k sami tekmi... ne bom pa se zaradi tega sekiral, če bodo izpadli... sem pa itak za Boston...

Je pa Butler res grinder, ki bi ga rada imela skoraj vsaka ekipa, če uporabim tole floskulo... kdo pa nima rad igralcev, ki so pridni na obeh koncih igrišča.

Curve Ball ::

Mah, Miami ima res smolo. Na današji tekmi so igrali že brez 3 najboljših bekov. Hero, Oladipo pa še Vincent...Me zanima kako bi Boston igral brez recimo Whitea, Browna in Smarta...

Kurzweil ::

Curve Ball je izjavil:

Mah, Miami ima res smolo. Na današji tekmi so igrali že brez 3 najboljših bekov. Hero, Oladipo pa še Vincent...Me zanima kako bi Boston igral brez recimo Whitea, Browna in Smarta...


Ja, Miamiju manjka par igralcev v rotaciji... se mi pa zdi, bi BOS lažje igral brez Tatuma, kot brez omenjenih treh... je pa Oladipo v tem kontekstu tako, kot Gallinari pri Bostonu... tudi Brogdon pri BOS ni bil pravi oz. je igral zelo malo... bo še zanimiva serija, vsaki ekipi po svoje privoščim, ampak vseeno pa, kot sem že povedal, Boston....

Curve Ball ::

? Se hecaš glede Galinari - Oladipo. Galinari letos sploh ni igral, Oladipo se je pa kar konkretno vrnil, letos igral na 42 tekmah s povprečjem okol 11 pik na tekmo.

Kurzweil ::

Curve Ball je izjavil:

? Se hecaš glede Galinari - Oladipo. Galinari letos sploh ni igral, Oladipo se je pa kar konkretno vrnil, letos igral na 42 tekmah s povprečjem okol 11 pik na tekmo.


Malce se hecam, malce mislim resno... point je bil, da Bostoni manjka Gallinari v rotaciji...

kixs ::

Dragic prodaja svojo vilo v Miamiju.
https://www.realtor.com/news/celebrity-...

Kurzweil ::

kixs je izjavil:

Dragic prodaja svojo vilo v Miamiju.
https://www.realtor.com/news/celebrity-...


Sem malce prekratek, za kakšen obrok ali dva bi še šlo, potem pa bi za naslednja dva moral vzet kredit za 35 let :))

Berem pa, da Nike, ki je kao skenslal Ja Moranta.... je v parih minutah razprodal vse njegove superge Hunger... money speaks pa to...

Sicer pa danes Boston izenači serijo na 3-3... vsaj upam...

Ganon ::

Jaz tudi. In potem se bo zadnja, odločilna tekma, igrala v Bostonu. Pritisk na igralcih Miamija bo enormen.

Badwolff ::

Bucks najeli Adriana Griffin.
wtf, tole pa nisem pričakoval.
nurse jim je zgleda dal košarico.

2dark ::

Badwolff je izjavil:

Bucks najeli Adriana Griffin.
wtf, tole pa nisem pričakoval.
nurse jim je zgleda dal košarico.


Bo Nurse vzel Sunse :)
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

judoka ::

Celtics are back!

Horas ::

ja miami pa butler pa ne moreš no, vodiš 3:0 potem pa zgubiš 3x zapored. zdj so že v takem mentalnem krču da bojo še 4. zapored zgubl.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Ganon ::

Finale pred finalom, nor zaključek tekme. :D Se ne bi čudil, če bi jih Boston na naslednji tekmi premagal za 30 točk. Psiha bo naredila svoje.

Groot ::

Ja priznam da nisem verjel, da bi lahko BOS tole obrnil. Še napisal sem tukaj, da pričakujem zmago MIA na 4. ali 5. tekmi. Težko težko bo sedaj za MIA. Ne le tekma v gosteh, zdi se mi da jih tudi fizično zmanjkuje. Zadnjo tekmo so igralci z 8 igralci in tukaj se preprosto vidi večja širina BOS. Svoje bo pa zagotovo naredila tudi psiha. Ko si enkrat manj kot sekundo stran od finala pa se ti vse podre, težko.

2dark ::

So se sladko smejali ob vodstvu 3-0 ..

ZDaj se naj smejejo.


(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Zvezdica27 ::

kak srečer razplet... neverjetno je, kako Boston mrkne v 4q... no ja, kakorkoli -

GAME 7!

TO bo hudo, ker že zdaj se tile res borbajo, zdaj pa do tilta. Mislim da sicer Denverju ne bodo mogli nič, sam kaj veš, finale je le finale...


zz

Ganon ::

Kot smo napovedovali, 20 točk razlike. Umm, za Miami. :))

GupeM ::

Spodobi se in pravično je :D

Curve Ball ::

Miami all the way !!
Tatum in Brown sta total chokenila. Dobro Tatum si je mal zvil gleženj ampak kljub temu. Brown pa...

Aja, Miami spet več kot pol pik od igralcev ki sploh niso bili izbrani na draftu. Martin spet fenomenalno.

Zgodovina sprememb…

IL_DIAVOLO ::

Stiskam pesti za miami.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Tidule ::

Vprašanje, če jih ni ravno Boston s tem, ko je serijo razvlekel na 7 tekem pokopal. Denver je že tako na papirju boljša ekipa, sedaj pa so imeli še slab teden za počitek.
««
27 / 29
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NBA sezona 2021-2022 (strani: 1 2 3 452 53 54 55 )

Oddelek: Šport
2733251070 (44703) mersault

Več podobnih tem