» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1461 / 1461
»
»»

IgorCardanof ::

Ze to je ogromen red flag, da ze 2 leti prodajajo svoje tokene na 1001 nacin in skoz s promocijo, cimprej kupi sicer bos kasneje za isto dobil manj.

Ze 2 leti obljubljajo kan vse bodo imeli, za pokazat pa nimajo nicesar. In mislim da so vsaj ze ene 2x launchal svojo menjalnico, pa jo ocitno morajo se 3ic.

Na splosno je 99% kripto projektov cistih scammov, ceprav morda deludni founderji dejansko mislijo da nekaj so, niso. Slovenci se od njih nic ne razlikujejo in imamo v svoji zgodovini kar nekaj "uspesnih" kripto nategov, zelo malo pa zgodb o uspehu.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

PrihajaNodi ::

nac je izjavil:

Hvala.
Prihranil si mi 400EUR.
Upam da mi ne bo žal :)

Teh 400 eur bi fuknil v Mewa pa bi mel danes 650 bedak
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Bl4ckSw4n ()

Traktor1989 ::

rosi,špricer,cardanof,..najvecji nakladaci. samo govorijo neki, nikoli pa nic ne pokazejo to s sliko. zame so to otrocicki, troli..upam da majo vsi trije skup vsaj 50let.

IgorCardanof ::

Traktor1989 je izjavil:

rosi,špricer,cardanof,..najvecji nakladaci. samo govorijo neki, nikoli pa nic ne pokazejo to s sliko. zame so to otrocicki, troli..upam da majo vsi trije skup vsaj 50let.


A to je kaka nova zaljivka, da folku zelis, da je cimbolj star?
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Traktor1989 ::

ocitno si se bolj otrok da to ne razumes. iz napisanega se razume da imas 13let. niti brat ne znas. otrok mamin.

PrihajaNodi ::

Je gdo kupil mew-a ko sem ga omenjal? Pa doga
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Traktor1989 ::

Traktor1989 je izjavil:

ocitno si se bolj otrok da to ne razumes. iz napisanega se razume da imas 16,5 let. niti brat ne znas. otrok mamin.

Kripto mesi ::

Vsak otrok je mamin, huda žaljivka >:D
Kardanof je pa legenda, edino cardano prevec šimfa. Sem pa slisal nekje, da je izgubil par milijonov na njem, tako, da ga razumem.

Špricer ::

Traktor1989 je izjavil:

Traktor1989 je izjavil:

ocitno si se bolj otrok da to ne razumes. iz napisanega se razume da imas 16,5 let. niti brat ne znas. otrok mamin.


Ti si pa strokovnjak česa? Težke mehanizacije?

PrihajaNodi ::

Kripto mesi je izjavil:

Vsak otrok je mamin, huda žaljivka >:D
Kardanof je pa legenda, edino cardano prevec šimfa. Sem pa slisal nekje, da je izgubil par milijonov na njem, tako, da ga razumem.

Dokler ne prodas ne mors zgubit. On drzi ado in prav je tako. Sicer jamra sam diamond hands
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Špricer ::

Odboja še ni! Vrtimo se na mestu. Mtgox pa razprodaja. Držite se denarnic v naslednjih dneh. Bo kar trd pristanek.

PrihajaNodi ::

HEALTHCARE COMPANY BETS BIG ON BITCOIN ?
Semler Scientific ($SMLR), a NASDAQ-listed healthcare company, just went full crypto and decided to stash most of their cash in Bitcoin!
Forget gold; they believe Bitcoin is the ultimate long-term store of value and the best way to dodge inflation.
Yesterday, they dropped the news that they bought 581 Bitcoin, worth a cool $40 million. The market went bananas! ?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Špricer ::

https://www.fxstreet.com/cryptocurrenci...

Daily studies are weakening (fading bullish momentum, price closed below 10DMA), but overall picture is predominantly bullish.

Extended dips should find firm ground above 66K zone (range floor / rising 20DMA) to keep larger bulls in play for fresh attempt through 70K pivot, with sustained break here to generate strong bullish signal on completion of cup and holder pattern on daily chart.

Caution on loss of 66K handle, which would weaken near-term structure on a double bull-trap above Fibo barrier at 68898 and risk deeper correction of 56427/71933 upleg.


Res: 68898; 70000; 70584; 71933

Sup: 67151; 66515; 66000; 65121

PrihajaNodi ::

Dokupil mewa
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

globoko grlo ::

Kam grejo pa mem kovanci? Kr mimohod, get it? lol smajli, pa me neki jebe
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

Zgodovina sprememb…

Rossi V ::

PrihajaNodi je izjavil:

Je gdo kupil mew-a ko sem ga omenjal? Pa doga


Nc ...dost tega srota ....poglej kje je moj pikamoon nazaj je dal nulo :))

Rossi V ::

Jasmy par mesecev nazaj partnerstvo z gigantom Panasonic
Danes Apple

Omenil sem vam jo pri 0.007 :-P

Čas je ,da jo Binance prestavi iz monitoring cone

doktorproof ::

Zdaj to poveš ko je že vse pokonc. Kje si bil dve tri ure nazaj?

Rossi V ::

Ne
Omenil sem vam jo pri 0.007 ;-)

Tole glede na btc bi znal bit samo sell the news event,ampak Jasmy bo razturala

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

Špricer ::

Res ne morem več. Živčen sem, ker ne gre nikamor. Rad bi vsaj kaj malega zaslužil še. Morje je pač drago.

chrush ::

Ustvaril sem si crypto.com defi wallet na tablici. Ker me je zanimalo, ali lahko iz nameščenih datotek kaj izvohlajm, recimo, kako so šifrirani ključi itd. Ker do .\data folderja lahko dostopamo samo na rootani napravi, sem jo šel rootati. Med tem procesom mi je seveda vse pobrisalo iz tablice. Ko je bila končno rootana, sem želel denarnico ponovno naložiti na tablico, a glej ga zlomka. Denarnice na rootano napravo ne moreš namestiti. Kar mene zadj zanima, kako pri hudiču mi lahko nekdo ukrade moje ključe, če še sam ne morem na napravi nič pametnega naredit, pa jo imam pri sebi? Kako uspe hekerjem ukrasti ključe?
https://www.facebook.com/OverMuraMuviMejkers

Bl4ckSw4n ::

Gregor P ::

Rober Kennedy Jr.?!?:)):)):))
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Špricer ::

Bl4ckSw4n je izjavil:

Dokupil ADA. Bo kar bo.

https://twitter.com/IOHK_Charles/status...


Lepo se je zredil. Zgleda ves čas sedi in programira. Hrani se pa z burekom. Nekaj kilogramov lahko posodi sirotam v Nigeriji, ki jim sadi drevesa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Špricer ()

PrihajaNodi ::

Degeni. Pustite ga na miru, on ve kaj dela
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi
««
1461 / 1461
»
»»