» »

E hrana - male porcije, predrago

E hrana - male porcije, predrago

1 2 3
4
»

Badwolff ::

Uni trije, ki raje crknete od lakote kot narocite od 'torbicarjev', si odprite nov topic in not jamrite.
Mogoče še pa vrne ehrana za konkurenco woltu. Ah, najbrž ne in je to to.

redtech ::

Meni ni jasno, kako v tako preprosti storitvi delaš minus, naredili so skoraj toliko minusa, kot so imeli vseh prihodkov.

Poslovne odločitve narejene na modelu covidmanije, verjetno.

borut_p ::

Prevec reklam za Glovo na youtubu ... zato sem vedno uporabil alternativo

NekdoPach ::

Wolt je precenjen... porcije so premale, po denarnici te pa opali kot če bi šel v center LJ jest. Ciljna publika so verjetno ženske ki ne znajo kuhat, ker ne vem kateri moški bi bil zadovoljen z takimi malimi porcijami. Edino kar je OK so razne akcije ki jih majo včasih, recimo zastonj dostavo, ali pa popust v določenih restavracijah. Enkrat sem dobil 3 pice za ceno dveh (19€ vse skupaj). Moraš app odpret vsake tolko pa vidiš če je kakšna akcija.

V-i-p ::

NekdoPach: a tole ti je pa tuje?

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

NekdoPach ::

@V-i-p
Če naročaš enkrat na mesec se ne splača.

LeQuack ::

V-i-p je izjavil:

NekdoPach: a tole ti je pa tuje?



Po moje je Wolt to dal ven da so z dumpingom se znebili Glovota. Glovo je sicer tudi kak mesec ali dva nazaj dal nek njihov Prime, ampak prepozno in pa najbrž že Woltov model ni vzdržen. Predvidevam da bodo ali podražili ali pa se znebili Wolt+.
Quack !

2dark ::

redtech je izjavil:

Meni ni jasno, kako v tako preprosti storitvi delaš minus, naredili so skoraj toliko minusa, kot so imeli vseh prihodkov.

Poslovne odločitve narejene na modelu covidmanije, verjetno.


Proprsti storitvi, ki je blazno draga.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

LeQuack ::

Če je draga v Sloveniji, kjer so delavci plačani za pest riža, kako lahko deluje šele v zahodnih državah?
Quack !

Djole ::

Badwolff je izjavil:

Uni trije, ki raje crknete od lakote kot narocite od 'torbicarjev', si odprite nov topic in not jamrite.
Mogoče še pa vrne ehrana za konkurenco woltu. Ah, najbrž ne in je to to.

Glovo je kupil ehrano :)

Ganon ::

LeQuack je izjavil:

Če je draga v Sloveniji, kjer so delavci plačani za pest riža, kako lahko deluje šele v zahodnih državah?


Ne vem, kako je pri vas na vzhodu, tukaj so plačani zelo dobro.

MIHAc27 ::

Kaj ste eni zafrustrirani. Če vam nekaj ni cool, pač ni treba uporabljat. Noben te ne sili. Dostavljalci obstajajo že odkar pomnim. Včasih so bili eksluzivno samo za pice in kitajsko hrano. Z Glovo in Wolt se je vsaj malo razširilo vseskupaj.

Kvaliteta hrane je po moje vseeno zelo odvisna od same gostilne, kako zapakirajo. Dostava vpliva manj (seveda ne 0. Če se dostavljalci obirajo, itak da boš potem dobil hladno namesto toplo).

Sam uporabljam bolj občasno. Če dežuram v službi na primer (mogoče 2x letno). Ali če se doma nobenmu nič ne da delat (ajde 5x letno).

reeves ::

NekdoPach je izjavil:

Wolt je precenjen... porcije so premale, po denarnici te pa opali kot če bi šel v center LJ jest. Ciljna publika so verjetno ženske ki ne znajo kuhat, ker ne vem kateri moški bi bil zadovoljen z takimi malimi porcijami. Edino kar je OK so razne akcije ki jih majo včasih, recimo zastonj dostavo, ali pa popust v določenih restavracijah. Enkrat sem dobil 3 pice za ceno dveh (19€ vse skupaj). Moraš app odpret vsake tolko pa vidiš če je kakšna akcija.

Wolt hrano dostavlja, ne pa pripravlja. Dostava nima nič z velikostjo porcij. Dostavljalec dobi v roke tako vrečko, kot jo potem ti dobiš.

Nam (restavracija) začne aplikacija piskati, da imamo naročilo. Gor piše tudi kdaj in kateri dostavljalec bo prišel. Potrdimo in naročilo naredimo na uro. Včasih dostavljalci zamujajo, zato včasih začnemo kasneje, pa on nas čaka. Če zamujajo več kot pol ure se hrana dela ponovno, dostavna služba (Wolt, Glovo) pa nam povrne stroške (en račun). Pri Woltu to ni problem. Napišeš jim na app, in oni potrdijo in dajo drugo uro.

Glovo je pa katastrofa. Sicer je zelo malo naročil preko njih ampak, če pride točno je že skoraj čudež. Najhujši problem je pa njihov support. Kot da ga ni. Preko app-a ni šans, na telefon jih je pa skoraj nemogoče dobiti. In potem dostavljalec zamuja, supporta ne dobiš in ne vemo kaj narediti, ker ne vemo kdaj kdo pride. Če pride. Dvakrat sem zaprl kuhinjo, ko je naročilo že stalo več kot pol ure. Drugi dan sem izvedel, da sploh noben ni prišel.

Niso resni in me niti malo ne čudi, da grejo.

2dark ::

MIHAc27 je izjavil:

Kaj ste eni zafrustrirani. Če vam nekaj ni cool, pač ni treba uporabljat. Noben te ne sili. Dostavljalci obstajajo že odkar pomnim. Včasih so bili eksluzivno samo za pice in kitajsko hrano. Z Glovo in Wolt se je vsaj malo razširilo vseskupaj.


Glovo in Wolt sta polenila folk in potem takšni, ki so doam stran 3 km, ne bi šli sami po hrano in to ob 20 zvečer, ko na cesti ni nobenih zastojev.

To pride realno prav samo za Ljubljano, pogojno za Maribor. Za manjša mesta neuporabno. Si sam hitreje.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Miki N ::

No, je pa res, da so med vladavino koronakracije Wolt in druščina saj malo pomagali nekaterim gostincem z nekaj dohodka, mogoče je pri kom to odločilo, da ni šel na kant.

Poleg tega v zadnjem letu Wolt zapusluje ogromno Profesorjev in s tem spet malo blaži jebeno situacijo. Upam, da jih plačajo dovolj in da jim ni treba krasti iz lastne torbe!

Gama ::

Saj je jasno da sta Glovo in Wolt pod mizo sklenila dogovor. Nekje v kakšni drugi državi se bo pa Wolt umaknil.

Gagatronix ::

MIHAc27 je izjavil:

Kaj ste eni zafrustrirani. Če vam nekaj ni cool, pač ni treba uporabljat. Noben te ne sili. Dostavljalci obstajajo že odkar pomnim. Včasih so bili eksluzivno samo za pice in kitajsko hrano. Z Glovo in Wolt se je vsaj malo razširilo vseskupaj.

Kvaliteta hrane je po moje vseeno zelo odvisna od same gostilne, kako zapakirajo. Dostava vpliva manj (seveda ne 0. Če se dostavljalci obirajo, itak da boš potem dobil hladno namesto toplo).

Sam uporabljam bolj občasno. Če dežuram v službi na primer (mogoče 2x letno). Ali če se doma nobenmu nič ne da delat (ajde 5x letno).


V zacetku 90-ih, Halo Pica, ena od prvih dostav. Pa ponavadi si cakal eno uro. Se epizodo Odklopa so posneli z njimi.
1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dostava hrane v nebo (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
34651837 (10387) predi
»

Wolt je v SLO

Oddelek: Loža
4715267 (1563) Malidelničar
»

Smo slovenci premalo ambiciozni? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
637697 (5060) Phantomeye
»

Mcdonalds panika ob otvoritvi v Ljubljani! (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
41445489 (28193) D3m
»

Ehrana, znižane cene, fail (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
559697 (6710) Smurf

Več podobnih tem