» »

OKAPI JE CAR

OKAPI JE CAR

1
2
»

BigWhale ::

vostok_1 je izjavil:

So pa oglaševalci še vedno tako butasti, ker mislijo, da se folku celo jebe za reklame in da bo zaradi tega kaj več profita. Hah, not by me at least.


Lepo je videti, da je vsaj se kdo na tem svetu pametnejsi, kot butasti oglasevalci. Na taksnih genijih svet stoji! You all are awesome!

To, da vam pa dol visi a bo S-T kaj zasluzil in kako sluzi in kdo sploh poganja streznik na katerem lahko cele dneve stresate svojo gnojnico, je pa samo za pohvalit.

Zdej pa hitr v pritozbe jokat zakaj je bil nek vas post zbrisan in da tle ni nobene demokracije in da so moderatorji evidoers, ki zatirajo malega cloveka.

driver_x ::

Meni so oglasi nadležni in jih imam vedno in povsod blokirane. Če pa zaradi tega ne morete preživeti, me lahko pa kar takoj izpišete.

celebro ::

vostok_1 je izjavil:

Kako pa vedo, kdo jo je pogledal in kdo blokiral? Po čemu?

Adblock oglasov ne skrije, ampak prepreči, da bi se sploh naložili. Server, iz katerega se oglasi nalagajo, pa šteje, kolikokrat se je oglas naložil. Eden od modelov oglaševanja je ta, da naročnik plača število naloženih oglasov (torej število "ogledov"). Pri tem z vklopljenim adblockom neposredno škoduješ spletni strani, ki jo obiskuješ - zaradi povečanega prometa jim povečuješ stroške strežnikov/gostovanja, v zameno pa ne dobijo prihodka od oglaševalcev.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Adblock in Flattr predstavljata model za plačevanje pavšala namesto gledanja oglasov (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
5016028 (13644) klinker
»

Asus bo na mobilne naprave prednamestil AdBlock

Oddelek: Novice / Brskalniki
216486 (5123) Jst
»

Bild ne dovoli dostopa ob uporabi AdBlocka (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
9435393 (27210) zee
»

Čedalje več uporabnikov interneta blokira oglase (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
13345762 (39948) thramos
»

Kmalu oglasi na Twitter.com

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
178781 (7410) para!

Več podobnih tem