» »

modri zasloni

modri zasloni

Yohan del Sud ::

Eh ja... Sem se malo prehitro veselil. Torej...


Navijem novega durona 600 (plata kt7-raid) na 1ghz in delajo tudi sumljivi špili (Q3, UT) 3 ure bp. Edino MDK2 pa BG2 sta ga občasno srala. Dobro sem mislil, se bomo še z driverji pozabaval kasneje. Temperatura 43 in skratka bolj ali manj bp.

Nato sem zaprl škatlo in inštaliral še detonatorja 6.47 za leadtekov gforce mx.

Stvar se je začela orenk sesuvat, temperatura je narasla na 53. Tako da sem deOC nazaj na 800 in temperatura je padla nazaj na 40. Še ni blo dobro, vedno slabše je delalo (modro okence tik pred koncem nalaganja winsov), sedaj pa dela samo še na fail safe bios opciji, kjer je vse izklopljeno in nastavljeno na najnižje vrednosti. Pa še tam se kažejo modri zaslončki, četudi ne sesujejo računala in lahko špilam dalje.

Vem, vem svetujete reinštalacijo driverjev pa winsov98, ampak prej vprašal bi, bi bilo problemov manj z win2000, teli modri zasloni grejo hudo na živce. Mislim da so tu vseeno usrani winsi98 glavni problem.

A mi kdo prijazno "posodi" ali "odstopi" kopijo? Samo za testiranje, se ve...

:\

OrlyTM ::

Pozabil si povedati, če uporabljaš DX8 ... osmica in 6.47 je pri meni bla nemogoča kombinacija .... mam dx7a in 6.47 dela vse .... morm probat še dx8 + 6.31 .. baje da dela ... sam problem je, k se dx-a ne da odstranit ko je enkrat v sistemu ...

Damn ...
Win2k imajo zelo veliko manj problemov od win9x.

LP
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

miranpozar ::

Yohan... par stvari bi te vprasal glede web hostinga, pa lahko s čim to kompenziramo :\. Piši ma na e-mail. LP.

Miran Požar, Portorož, www.miranpozar.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Novi Detonatorji!!

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
91607 (1607) BigFoot
»

Giants !!!

Oddelek: Igre
141197 (1025) {CoOoLeR}
»

Detonatorji

Oddelek: Zvok in slika
251791 (1351) Mate
»

Detonatorji 7.56 ali 10.80?

Oddelek: Pomoč in nasveti
6951 (824) BlackHole
»

Detonator 10.50

Oddelek: Programska oprema
91041 (835) R@C@

Več podobnih tem