» »

Katero kvalitetno ročno svetilko kupiti?

Katero kvalitetno ročno svetilko kupiti?

Temo vidijo: vsi
««
92 / 321
»»

FireSnake ::

Škoda ....
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

koyotee ::

Ja lej, zastonj pa ne gre :))
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

FireSnake ::

Ne, ker si omenjal prej 34EUR
Si me narajcal :D

Edit: kje se pa sploh da kupi tole BLF Q8?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

koyotee ::

Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

gregor ::

34 je bil velik group buy - cca 2000 kom

nekaj časa je bila koda za 46,50 od m4d m4x, ki pa žal več ne velja

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gregor ()

FireSnake ::

Še na enem portalu se bo treba registrirati (banggood) :D
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

gregor ::

točno tako, lučkarji kupujejo tudi na banggood, čeprav je gearbest precej bolj popularen, predvsem zaradi akcij z kodami :)

gregor ::

pohitite

http://budgetlightforum.com/node/57247

IMALENT HR20 LED
Convoy BD06
LiitoKala Lii - 100
...

LP

kumer ::

tale grk pa je super ;)
imalent lučka že z kodo, pa BD06, pa LK100, C8...
vse precej ugodno
LP

FireSnake ::

koyotee je izjavil:

https://m.banggood.com/es/BLF-Q8-4x-XP-...


Saj ne morem verjeti, je že na poti.

Waiting list:
- Convoy s2+
- 2x F1
- polnilec
- 4x 18650 baterije (pa še 4 moram zdaj kupit, glej naslednjo postavko)
- BLF Q8 4x XP-L 5000LM

Zdaj pa res ne kupim nič več!
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

mat xxl ::

koyotee je izjavil:

https://m.banggood.com/es/BLF-Q8-4x-XP-...



Link pravi nen na slike: https://www.banggood.com/BLF-Q8-4x-XP-L...

Kake baterije svetujete za te luči in kje nabaviti .... je kaka koda sploh še ali ne , koliko se navadno čaka in ali je kaj kje v EU skladiščih tega ?

Tac20 ::

Dnes dobil nitecore tube, to pa je trajalo :)

krneki0001 ::

banggood je en izmed boljših. Ima sicer malo višjo ceno, vendar do sedaj se še ni zgodilo, da stvari nebi dobil. (kar ne morem reči za aliexpress)

kumer ::

FireSnake je izjavil:

koyotee je izjavil:

https://m.banggood.com/es/BLF-Q8-4x-XP-...


Saj ne morem verjeti, je že na poti.

Waiting list:
- Convoy s2+
- 2x F1
- polnilec
- 4x 18650 baterije (pa še 4 moram zdaj kupit, glej naslednjo postavko)
- BLF Q8 4x XP-L 5000LM

Zdaj pa res ne kupim nič več!


Iz tega ne bo nič. Sedaj si lučkar in kot že veš, boš do pomladi nabavil 100 lučk, 15 polnilcev in 60 baterij ;):D

Samael ::

Prispela danes dva Zanflare C4 polnilca (za fenomenalno ceno $12.99 po kosu).
Na prvi vtis (zgolj vtis zaenkrat), je po funkcijah praktično identičen kot polnilca LiitoKala Lii - 500 in pa Opus BT - C3100, le še malenkost večji, bolj masiven. In kot smo pri Zanflaru vajeni v lepi, konkretni embalaži (pri liitokali napr. je vedno loterija a bo zgolj v foliji, v kartonu ali pa v ta novi nitecore-like rumeno črni škatli).
Všeč mi je, da se pri njemu za razliko z Lii-500 ni potrebno sprehajati po zaslonu čez slote ampak ima na zaslonu podatke vseh štirih slotov, kot se za sodoben 4 kanalni polnilec spodobi. Verjetno bom čez čas odkril še kaj več, ampak prvi vtis je zelo pozitiven.

FireSnake ::

Koliko si dal za polnilec?


kumer je izjavil:

FireSnake je izjavil:

koyotee je izjavil:

https://m.banggood.com/es/BLF-Q8-4x-XP-...


Saj ne morem verjeti, je že na poti.

Waiting list:
- Convoy s2+
- 2x F1
- polnilec
- 4x 18650 baterije (pa še 4 moram zdaj kupit, glej naslednjo postavko)
- BLF Q8 4x XP-L 5000LM

Zdaj pa res ne kupim nič več!


Iz tega ne bo nič. Sedaj si lučkar in kot že veš, boš do pomladi nabavil 100 lučk, 15 polnilcev in 60 baterij ;):D


Menda res, ja .... ne smem reči nikoli :P

Aja, danes sem dobil prvo lučko: F1
Škoda, da še nimam baterij (proda kdo eno?)
Prvi vtis je zelo pozitiven. Ko jo primeš v roko je kompaktna.
Priložene reči so prav tako lepo presenečenje.
Vse skupaj je zelo lepo zapakirano.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

impre ::

Ker vas ima že precej Lii - 100 polnilec, me zanima ali v primeru, da z njim polnim telefon ali karkoli, kaže na ledicah izpraznjenost baterije?

Okapi ::

Na hitro primerjal Imalent DN35 in 70.

Na kratke razdalje in v manjših prostorih ni razlike - tudi DN35 sveti dovolj široko in tako ali tako ni potrebe po največji moči. Na daljše razdalje - 50+ metrov - DN35 zmaga. Snop je sicer ožji, ampak lepo osvetli kakšnih 200-300 metrov daleč. Na srednje razdalje in v zelo velikih prostorih pa DN70 s svojim širokim in močnim snopom zmaga. Na pamet bi rekel, da v resničnem življenju DN35 bolj prav pride. Snop je za večino primerov še vedno dovolj širok, ročno svetilko pa tako ali tako večinoma uporabljamo tako, da jo premikamo skupaj s pogledom. DN70 je sicer precej močnejši (po deklariranih lumnih - 3500 proti 2200), ampak se mi zdi, da to redkokdaj res prav pride, še zlasti, ker je tudi DN35 več kot dovolj močan za 99% vseh primerov.

Veliki (oziroma priročno majhni) sta obe enako. Zaslon e-ink da vedeti, da imaš v rokah drago lučko (še zlasti, ko jo komu razkazuješ ;)), uporaben pa je še najbolj za to, da vidiš, koliko soka je še v bateriji (sicer pa kaže tudi, v katerem načinu lučko uporabljaš). Kot je Samael ugotavljal, sta tipki bolj ubogi in ju težko uporabljaš samo na otip, čeprav se verjetno, če svetilko nekaj časa uporabljaš, tudi tega navadiš. V rokavicah ju pa res ne otipaš.

perci ::

Danes je bil dober dan - dobil 3X Imalent HR20 in 1X Imalent DN70.

knap ::

mat xxl je izjavil:

koyotee je izjavil:

https://m.banggood.com/es/BLF-Q8-4x-XP-...



Link pravi nen na slike: https://www.banggood.com/BLF-Q8-4x-XP-L...

Kake baterije svetujete za te luči in kje nabaviti .... je kaka koda sploh še ali ne , koliko se navadno čaka in ali je kaj kje v EU skladiščih tega ?


18650 li-ion baterije, v EU glej nkon.nl

GB in BG ne pošiljata v slo

Imaš še litokala store na AE, dolg čas dobave.

koyotee ::

Rabiš pa button top, tako da z nkona pridejo v poštev recimo tele https://www.nkon.nl/rechargeable/18650-...
Ali če boš sam cinil bunkico na baterijo, lahko vzameš flat top baterije.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Samael ::

@FireSnake saj sem napisal ceno zraven. Preberi še enkrat ;-)

@Okapi vse to, kar si napisal za eno bi jaz tudi za drugo :P
(ie. DN70 sveti več kot dovolj daleč za 99% vseh primerov itd... :)


Sem pa danes naročil to $10.99 pre-sale BlitzWolf(R) BW-T1 XP-G3 z banggooda. Če je strobe kakorkoli skrit, bi znala biti z varčnim XP-G3 za ta denar to super svetilka, če ne pa ... brezveze.
Prvi BlitzWolfov model je imel memory mode + 3x hitri klik za strobe, kar je ok - za BW T1 pa ni še nič znanega, ker še ni v prodaji.

koyotee ::

koyotee je izjavil:

Rabiš pa button top, tako da z nkona pridejo v poštev recimo tele https://www.nkon.nl/rechargeable/18650-...
Ali če boš sam cinil bunkico na baterijo, lahko vzameš flat top baterije.


Napačne sem linkal, tele bodo prave https://www.nkon.nl/rechargeable/18650-...
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

barakus ::

Heh, danes sem se odločil it pisat reklamacijo na GB za manjkajočo F1, pa sem ugotovil, da sem naročil 3 komade hkrati in da v bistvu ne vem katera je tista, ki še ni prispela in katera tracking številka ji pripada. Na trackingu ni pa nobena označena kot dostavljena, dve sta prilezli do "Departure to country of destination" ena pa korak dlje "Your shipment has been delivered to the postal operator of the country of destination and will be delivered in the coming days."

impre ::

Jaz sem pa prejle poklikal Boruit čelko in če bo s to tudi toliko zajebancije in čakanja kot čakam sedaj F1, potem je to moje zadnje naročilo iz GB...

Samael ::

barakus je izjavil:

Heh, danes sem se odločil it pisat reklamacijo na GB za manjkajočo F1, pa sem ugotovil, da sem naročil 3 komade hkrati in da v bistvu ne vem katera je tista, ki še ni prispela in katera tracking številka ji pripada.

Saj je vseeno. Izberi eno treh in zateži.
Jaz sem ravnokar. Po tistem sem namreč prejel že vsaj 10+ svetilk naročenih pozneje, kot tudi že tedne nazaj F1 naročeno in poslano na isti dan kot pogrešani dve. Torej od treh identičnih naročil na isti dan eno pride tedne nazaj, dve pa še vedno ne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

Okapi ::

Ne preveč dramatizirati. Jaz sem v zadnjega pol leta 30 stvari naročil. Eno so oni preklicali, ker niso dobili robe (ali pa so se zmotili v ceni, ne vem), ena svetilka se je očitno nekje na poti izgubila, šest stvari je še na poti (ali sedem, če se tista svetilka čudežno pojavi), 22 sem jih pa v redu dobil. Cariniki niso za nobeno komplicirali, pa je bila med njimi recimo Convoy L6 v konkretno veliki škatli (velikost škatle za litrsko steklenico).

impre ::

Zgleda se je del naročil te F1 nekje izgubil:)

Samael ::

Okapi je izjavil:

Ne preveč dramatizirati.

Na kaj točno se to nanaša? :)

No, da razložim še enkrat.
Na isti dan sem naročil 3 enake svetilke.
Vse tri so bile tudi odposlane na isti dan. Vsaj tako pravi GB.
Ena pride po cca 30ih dneh, dve pa še po 50ih ne. Pazi še enkrat: poslane so bile vse tri na isti dan.

A ti ne deluje, kot da tu nekaj ni ok in da je mogoče čas, da se odpre ticket? :) Nobenega dramatiziranja ni v tem - le debatiramo tisti, ki menimo, da je mogoče vendarle čas, da bi naročeno prišlo.

Ob tem, čeprav ni najbolj pomembno, sem prejel vsaj 10 ostalih v isti trgovini naročenih pozneje, pri čemer je bila marsikatera teh poslana tudi cca mesec dni pozneje kot pogrešani dve :) Ne vem pa kakšne veze ima z vsem tem tvoja Convoy L6 in cariniki. Pač tebi je z nekoliko sreče šlo skozi, meni in matotu ne, ampak to res nima tu nobene veze.

Doslej mi pri GBju pri recimo nekih sto (govorim na pamet/od oka) naročilih letos nista prispela zgolj dva. GB mi je za oba kompenziral. Sicer ob klasični taktiki odpisovanja in zavlačevanja, ampak je.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

Okapi ::

Samael je izjavil:

Okapi je izjavil:

Ne preveč dramatizirati.

Na kaj točno se to nanaša? :)

Na Impreta.

mat xxl ::

koyotee je izjavil:

Rabiš pa button top, tako da z nkona pridejo v poštev recimo tele https://www.nkon.nl/rechargeable/18650-...
Ali če boš sam cinil bunkico na baterijo, lahko vzameš flat top baterije.


Poznam enega, ki je na Li ION sam cinil baterije skupaj, ki niso imele ušes, imel je veliko srečo, da ima še obe oči, čeprav se je dolgo zdravil.

Tako, da Li ION niti blizu z spajkalnikom, Delko noče nič od nič slišati niti, da bi jih spel z onim kontaktnim načinom, razen če imajo ušesa....

Najlepša hvala za nasvet, pri nas verjetno ni nič pametnega na to temo in ugodnega?

mat xxl ::

Še eno vprašanje nimam polnilca za 18650 baterije imam pa polnilec Imax B6 kot tale : https://eu.nkon.nl/imax-b6mini-professi...

S tem bo verjetno šlo, ve kdo kje dobiti plastična ohišja , za 18650 baterije z kontakti, da bom lahko zvezal in polnil ?

Bo to Ok, ali je bolje nabaviti namenski polnilec ?

matobeli ::

Najprej odgovor: ja, komot daš v sockete, ki jih dobiš na vse omenjanih straneh +ebay+aliexpress in pravilno zvežeš, ter polneš kot li-ion battery pack (oziroma kot lipo, sej ni razlike).

So pa namenski polnilci dobijo občasno od 1usd naprej. Jaz imam vse te zadeve. Ker je lažje imet en polnilec za packe, drugi pa za vse možne cilindrične baterije.

Ni pa treba nobene panike zganjat. Postopek pravilnega cinjenja baterij in priporočljivi zaščitni ukrepi niso nobena raketna znanost. Če delko ne upa vprašaj koga drugega.

FireSnake ::

Ali je v tej temi nekdo razlagal, kako "sestaviti" tracking number samo iz številke?

V smislu, da spredaj in zadaj nekaj dodaš, da dobiš format, ki ga lahko uporabiš na strani od pošte.

Primer (izmišljen):
06951586222
RA06951586222CN
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

MKC00 ::

MKC00 je izjavil:

Prejel sem dve F1. Ena deluje z dvema različnima akumulatorjema, druga z nobenim od teh dveh. Kakšen predlog/ideja kako bi lahko usposobil "nedelujočo"
Če v nedelujočo priklopim polnilec se luč posveti (in poleg sveti še mala zelena. Če kliknem zadnji gumb, se ne prestavi na rdečo)

Probal sem drugo stikalo za On/Off pri F1 in s stikalom druge deluje. Torej je verjetno navoj pri eni nedelujoč. Se da to kako na enostaven način popravit ali naj kar pišem na GB? Hvala.

matobeli ::

Probaj zategnit tisto rinkico z navojem in luknjama, ki drži feder in njegovo vezje notri, v notranjosti kape.

Lahko pa vseeno pišeš na GB in mogoče dobiš denar nazaj, sej v končni fazi dobljeni produkt ne deluje. :D

gregor ::

Koyotee, blf gt, kakšen način pošiljanja si izbral, dhl?
jaz sem izbral navadno pošiljanje, je to napaka?
carina bo verjetno v obeh primerih, predvidevam...

LP

koyotee ::

gregor je izjavil:

Koyotee, blf gt, kakšen način pošiljanja si izbral, dhl?
jaz sem izbral navadno pošiljanje, je to napaka?
carina bo verjetno v obeh primerih, predvidevam...

LP


Ja, vzel sem dhl, za tistih par € razlike.
Baje da bojo po navadni pošti pošiljali v dveh delih, ampak dvomim ja, da bo šlo čez carino.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

FireSnake ::

Ali se kje v Evropi da dobiti tole zadevo? da je rok dobave par dni?

Baterija je flat-top.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

matobeli ::

Verjetno ne, razen če mata koyotee ali Samael kaj zaloge. Naj bi bila pa to NCR18650GA baterija, ki jo imajo pa na nkon.nl

koyotee ::

matobeli je izjavil:

Verjetno ne, razen če mata koyotee ali Samael kaj zaloge. Naj bi bila pa to NCR18650GA baterija, ki jo imajo pa na nkon.nl


Jaz mam samo 3 komade NCR18650B 3400mah flat top brez zaščite.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

FireSnake ::

matobeli je izjavil:

Verjetno ne, razen če mata koyotee ali Samael kaj zaloge. Naj bi bila pa to NCR18650GA baterija, ki jo imajo pa na nkon.nl


Sem zdaj vzel kar tole, da bom lažje potem čakal :D
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

gregor ::

koyotee je izjavil:

gregor je izjavil:

Koyotee, blf gt, kakšen način pošiljanja si izbral, dhl?
jaz sem izbral navadno pošiljanje, je to napaka?
carina bo verjetno v obeh primerih, predvidevam...

LP


Ja, vzel sem dhl, za tistih par € razlike.
Baje da bojo po navadni pošti pošiljali v dveh delih, ampak dvomim ja, da bo šlo čez carino.


potem bo tvoja precej pred mojo prispela
ali je bila razlika v ceni med obema opcijama, sploh nisem opazil
sem mislil, da bi še probal spremenit na dhl, samo vprašanje če je to še mogoče...
LP

koyotee ::

Nevem, jaz sem poleg 14$ plačal še 101,78$
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

gregor ::

jaz isto, ni dodatka za DHL.
sem sedaj pisal na email od Neal-a, da naj spremeni iz Registered v DHL - tak nasvet sem dobil na BLF
upam, da bo uredil, če ne bom pač malo dlje počakal, bom že preživel ;)

še vedno čakam 2 x convoy c8, ki sem jih naročil precej pred F1, ki pa so že kar nekaj časa nazaj prispele

lp

knap ::

http://budgetlightforum.com/comment/124...
nove akcije...

še vprašanje za vse, koliko lučk ste nabavili v tem letu, približno oz točno če imate ta podatek
LP

FireSnake ::

Jaz 4 (2x F1, Convoy S2+ in BLF Q8 4x XP-L 5000LM).

Ali power banke pošljejo v Slovenijo?
Jaz bi rabil power bank z USB stype C vhodom (trenutno pa je v akciji ta z micro USB vhodom).
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

Samael ::

FireSnake je izjavil:


Jaz bi rabil power bank z USB stype C vhodom (trenutno pa je v akciji ta z micro USB vhodom).


GearBest in Banggood jih ne pošiljata.
Pošiljata pa powerbank ohišje (vložiš 18650 baterije in imaš polno funkcionalen powerbank).

FireSnake ::

Imaš kak link (samo do ohišja)?
Je treba 18650 cinit, ali samo vstavit?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

FireSnake ::

Sem že našel nekaj:
https://www.gearbest.com/chargers/pp_49...

Zanimiva zadeva ....
Poglej in se nasmej: vicmaher.si
««
92 / 321
»»