» »

Peticija za legalizacijo konoplje

Peticija za legalizacijo konoplje

««
15 / 21
»»

Unilseptij ::

A je kdo studiral, kako je zgodovinsko gledano sploh prislo do prepovedi konoplje bolj ali manj po celem svetu in kdaj ter zakaj se je to zgodilo. Dvomim, da se je v srednjem veku kdo prevec sekiral, ce si utrgal vrsicek ali dva, konoplja je tako ali tako rasla povsod, saj imamo polno pregovorov in fraz, ki ocitno kazejo, da je bila konoplja del vsakdanjika. Imeti tako rigorozne prepovedi in sankcije vzpostavljene zaradi navadnega plevela, je kratkomalo noro in cas je ze, da ljudje povejo, kako in kaj. Jaz bom seveda za :D.

Zgodovina sprememb…

dezived ::

Unilseptij je izjavil:

A je kdo studiral, kako je zgodovinsko gledano sploh prislo do prepovedi konoplje bolj ali manj na po celem svetu in kdaj ter zakaj se je to zgodilo. Dvomim, da se je v srednjem veku kdo prevec sekiral, ce si utrgal vrsicek ali dva, konoplja je tako ali tako rasla povsod, saj imamo polno pregovorov in fraz, ki ocitno kazejo, da je bila konoplja del vsakdanjika. Imeti tako rigorozne prepovedi in sankcije vzpostavljene zaradi navadnega plevela, je kratkomalo noro in cas je ze, da ljudje povejo, kako in kaj. Jaz bom seveda za :D.

Zelo lepo napisano, +1

Okapi ::

Unilseptij je izjavil:

A je kdo studiral, kako je zgodovinsko gledano sploh prislo do prepovedi konoplje bolj ali manj po celem svetu in kdaj ter zakaj se je to zgodilo. Dvomim, da se je v srednjem veku kdo prevec sekiral, ce si utrgal vrsicek ali dva, konoplja je tako ali tako rasla povsod, saj imamo polno pregovorov in fraz, ki ocitno kazejo, da je bila konoplja del vsakdanjika. Imeti tako rigorozne prepovedi in sankcije vzpostavljene zaradi navadnega plevela, je kratkomalo noro in cas je ze, da ljudje povejo, kako in kaj. Jaz bom seveda za :D.

Še ne tako dolgo nazaj so jo (tudi pri nas) uporabljali za zdravljenje astme.

otago ::

Unilseptij je izjavil:

A je kdo studiral, kako je zgodovinsko gledano sploh prislo do prepovedi konoplje bolj ali manj po celem svetu in kdaj ter zakaj se je to zgodilo. Dvomim, da se je v srednjem veku kdo prevec sekiral, ce si utrgal vrsicek ali dva, konoplja je tako ali tako rasla povsod, saj imamo polno pregovorov in fraz, ki ocitno kazejo, da je bila konoplja del vsakdanjika. Imeti tako rigorozne prepovedi in sankcije vzpostavljene zaradi navadnega plevela, je kratkomalo noro in cas je ze, da ljudje povejo, kako in kaj. Jaz bom seveda za :D.


Davnega leta bral knjigo, izdano med leti 2004-1995. Sumim, da gre za slednjo. Predvideva sočasen vzpon naftne industrije in farmacije, lobiranje za zatiranje konoplje.

Velika knjiga o konoplji : popoln vodič po okoljski, komercialni, medicinski in duhovni rabi ene od najbolj izjemnih rastlin na zemlji
Robinson, Rowan
Vrsta gradiva - strokovna monografija ; neleposlovje za odrasle
Založništvo in izdelava - Ljubljana : [A. Urbančič], 2000
Jezik - slovenski
ISBN - 961-236-057-X
COBISS.SI-ID - 109799936

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: otago ()

Scaramouche3 ::

Master_Yoda je izjavil:

Scaramouche3 je izjavil:

Meizu je izjavil:

Waw kak fantastičen empirični vzorec. A ti veš mogoče koliko ljudi je začelo na alkoholu in končalo na heroinu?

Ne razumeš kaj pomeni gateway! Tisti,ki so prodajali in še vedno prodajajo travo, ti kasneje ponudijo trdo drogo!

Kje ti prodajajo alkohol in heroin zraven?


Preberi pocasi kaj si zgoraj napisal:
1) Alkohol je trda droga oz. "trsa" kot marihuana.
2) Ce postane trava legalna jo folk ne bo nabavljal pri dilerih ki prodajajo se heroin, koko, whatever zraven in potem po TVOJI logiki ne bo vec gateway drug. Dejansko s svojim stancem proti legalizaciji vzdrzujes po tvoje status trave kot gateway droge.

Počasi beri kaj sem napisal, da sem za legalizacijo!
Točno zato ker so dilerji imeli travo, heroin in ostale droge pri sebi!
Prvo so nekomu prodali travo, uporabili kot gateway drogo zato,da kasneje preideš na trdo!

WizzardOfOZ ::

Machete je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

NE!

ALKOHOLU!


Se strinjam.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Utk ::

Vidim da je kar nekaj zdravljenih alkoholikov tu.

WizzardOfOZ ::

Po moje nobenega.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

tikitoki ::

Meizu je izjavil:

Tudi muškatni oreščki pošteno vseknejo. To bo tudi treba na referendum spravit.


Ves iz izkusenj?

Blinder ::

Alkohol je legalen ker so ljudje navajeni nanj in se ga praktično ne da več prepovedat. Za marijuano pa še imamo možnost jo prepovedat.
Če se prepove marijuano to še ne pomeni ,da se s tem želi sporočit, da je marijuana bolj škodljiva kot alkohol.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 3050 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Glugy ::

ko se gre za družinsko nasilje in zlorabe je doskrat alkohol posredi, pri marihuani pa ne vem če.

hendriks ::

Glugy je izjavil:

ko se gre za družinsko nasilje in zlorabe je doskrat alkohol posredi, pri marihuani pa ne vem če.


Alkohol ni nikoli vzrok za družinsko nasilje. Vzroki za le-to so popolnoma drugje. Alkohol je le amplifikator. Tudi dolgoročno uživanje marihuane ni brez posledic.

Scaramouche3 ::

hendriks je izjavil:

Glugy je izjavil:

ko se gre za družinsko nasilje in zlorabe je doskrat alkohol posredi, pri marihuani pa ne vem če.


Alkohol ni nikoli vzrok za družinsko nasilje. Vzroki za le-to so popolnoma drugje. Alkohol je le amplifikator. Tudi dolgoročno uživanje marihuane ni brez posledic.


Se strinjam, poznam veliko ljudi, ki pijejo in so takrat najbolj odprti in veseli!
In vino veritas pravijo, torej takrat se zve, kdo so in kakšen je tvoj karakter!

gruntfürmich ::

alkohol ima več tradicije v evropi kot marihuana, zato je to brezveze primerjati. razen za hašišarje seveda. pa tudi verjetno več pozitivnih učinkov kot kajenje trave.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

ginekk ::

Meizu je izjavil:



Ampak par miljonov eur spušit za en referendum okrog trave - ja, to pa ja. To je to!



Predlagam da bereš novice do konca, ne samo naslovov.
Boš prebral, da je referendum sklican - pa ne samo ta - na isti dan kot evropske volitve, tako da je strošek minimalen. Tko da spušilo se bo kvečjemu malo trave, ne pa milijonov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ginekk ()

Meizu ::

Boš prebral, da je referendum sklican - pa ne samo ta - na isti dan kot evropske volitve, tako da je strošek minimalen. Tko da spušilo se bo kvečjemu malo trave, ne pa milijonov.


S tem da imaš celotno desnico, ki bi na vse kriplje rada ta referendum premaknila na svoj datum in povzročila to, da spušimo dodatne miljone.

Pa ne rabiš gledat samo ta referendum - za koliko nesmiselnih referendumov smo do zdaj popušili miljončke? Že samo v zadnjih 2 letih jih imaš na izbiro, kaj šele zgodovinsko.


Se strinjam, poznam veliko ljudi, ki pijejo in so takrat najbolj odprti in veseli!
In vino veritas pravijo, torej takrat se zve, kdo so in kakšen je tvoj karakter!


No, zdaj vemo z gotovostjo, da si trolovina.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Meizu ()

fur80 ::

hendriks je izjavil:

Glugy je izjavil:

ko se gre za družinsko nasilje in zlorabe je doskrat alkohol posredi, pri marihuani pa ne vem če.


Alkohol ni nikoli vzrok za družinsko nasilje. Vzroki za le-to so popolnoma drugje. Alkohol je le amplifikator. Tudi dolgoročno uživanje marihuane ni brez posledic.


Kje pa so potem vzroki, kot bi rekel, da alkohol ni vzrok za prometno nesrečo ali padec ali delovno nesrečo,...! :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

Meizu ::

Vzrok je ubistvu avto, ki je bil usmerjen v drugega in je pri trku dveh objektov povzročil masovnejšo poškodbo.

Evo, case solved. Aja sprašuješ zakaj je v zaporu Janez, ki je s pištolo ustrelil Matevža? Pismo tudi meni ni jasno, saj je vendar pištola tista, ki ga je ustrelila, ne pa Janez. Janez je samo držal pištolo. Naboj je potem nekako opravil svoje.

DamijanD ::

Imaš pomoje 2 vzroka za pitje: eno je veseljačenje in tukaj za razne posledice lahko rečemo, da je kriv alkohol.
"Samozdravljenje" z alkoholom (utapljanje žalosti, bežanje pred problemi,...) tukaj bi pa rekel, da je alkohol samo posledica primarne težave (ki pa seveda lahko povzroči dodatno sranje in nikoli ni rešitev).

Alkohol - ne samo da je družba navajena na njega. Okoli njega je cela industrija (pivovarne, vinarne, vse fancy žgane pijače). Sploh vino ima celo kasto za sabo (sommelierji itd).

Jazon ::

Še četrto vprašanje:

4. Ali naj Republika Slovenija na svojem ozemlju dopusti gojenje in posedovanje koke za omejeno osebno rabo?

FireSnake ::

Meizu je izjavil:

kaj je protiustavno


Evtanazija.
Človeško življenje je nedotakljivo. Tako pravi naša ustava.
mtosev in podobni se, seveda, s tem ne strinjajo. Ne priznavajo ustave a imajo volilno pravico. Kako gre to skupaj pa ne vem.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

mtosev ::

Kako imajo zadevo urejeno v DE

In concrete terms, this means that since April 1, 2024, people over 18 in Germany are allowed to own and carry 25 grams of cannabis for consumption. What's more, hashish enthusiasts can now grow three cannabis plants in their own homes and store up to 50 grams of dried cannabis.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Slopek ::

FireSnake je izjavil:

Meizu je izjavil:

kaj je protiustavno


Evtanazija.
Človeško življenje je nedotakljivo. Tako pravi naša ustava.
mtosev in podobni se, seveda, s tem ne strinjajo. Ne priznavajo ustave a imajo volilno pravico. Kako gre to skupaj pa ne vem.

Mogoče, pa je bolje, če poskrbiš zase in za svoje, drugim pa pustiš, da se magari usmrtijo. Kdo pa si ti, da boš odločal o življenju nekoga drugega?
Pa ne jemlji tega, kot osebni napad. Jaz sem bil proti, pa bom šel zdaj oddat glas ZA, ker sem mnenja, da nas je itak preveč.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

FireSnake ::

Jaz samo povem, kaj pravi ustava.
Slovencev definitivno ni preveč. Hudiča, še premalo nas je.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Ganon ::

Če tole pade, smo zelo zaostala družba. Pa nisem nikoli imel opravka s konopljo.

OutOfTheBox ::

Bo padlo, prav tako bo padla evtanazija. Ni variante da smo na nivoju švice oz. severnih držav po mentaliteti, sej vidiš kaj folk piše.

Imaš znaten delež slovencev, ki niso oz. ne verjamejo v covid, večina pa tudi v cepiva ne lol. Ni šans da gresta ta dva referenduma skoz pr tej mentaliteti.

Hello 1930.

Zgodovina sprememb…

recmajkemi ::

Well hašišarji ne plačujejo davkov tudi, ko je zadeva legalizirana.

V tej državi vsi vedo za vse svinjarije, ki se dogajajo.
Ko pa vprašaš, kdaj so prijavili kako stvar pa črički.
Če veš, obišči & prijavi na; e-uprava.gov.si/podrocja/vloge/vloga.html?id=2377

Zgodovina sprememb…

ginekk ::

gruntfürmich je izjavil:

alkohol ima več tradicije v evropi kot marihuana, zato je to brezveze primerjati. razen za hašišarje seveda. pa tudi verjetno več pozitivnih učinkov kot kajenje trave.


Pozitivne učinke? Lol.

Well, etanol je toksičen torej strup na celični ravni in vpliva negativno čist na vsako celico v telesu.

Heroin recimo nikakor ni strupen, ne uničuje celic. Prav tako THC ni strupen, da bi uničeval na celični ravni.

Strupen je tudi nikotin, tega so sprva uporabljali kot insekticid.

mtosev je izjavil:

Kako imajo zadevo urejeno v DE

In concrete terms, this means that since April 1, 2024, people over 18 in Germany are allowed to own and carry 25 grams of cannabis for consumption. What's more, hashish enthusiasts can now grow three cannabis plants in their own homes and store up to 50 grams of dried cannabis.


Ne samo v Nemčiji, v Španiji že par let prej, tudi v Švici.

V Španiji so tako nastali klubi uživalcev, kjer uživalci predajo pravico gojenja teh treh bilk naprej klubu in le-ta potem vzgaja v večjih količinah za člane.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ginekk ()

gruntfürmich ::

ginekk je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

alkohol ima več tradicije v evropi kot marihuana, zato je to brezveze primerjati. razen za hašišarje seveda. pa tudi verjetno več pozitivnih učinkov kot kajenje trave.


Pozitivne učinke? Lol.

Well, etanol je toksičen torej strup na celični ravni in vpliva negativno čist na vsako celico v telesu.

Heroin recimo nikakor ni strupen, ne uničuje celic. Prav tako THC ni strupen, da bi uničeval na celični ravni.

verjetno boš prej na pljučih zbolel če boš vsak dan skadil en džoint, kot pa da boš kakšno bolezen dobil zaradi deci kvalitetnega vina vsak dan.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Slopek ::

Pa saj ni kajenje edini način uživanja, no. Res najpogostejši, ampak vseeno se pogovarjamo o konoplji in ne jointu, pa čeprav kot že rečeno, trava konča največkrat v slednjem.
Prav tako ni problematičen tisti deci vina na dan. Sem mislil, da je to vsem jasno. Ni pa niti deci primerljiv z eno baso.

gruntfürmich ::

ja ampak recimo vino boš spil 1 deci pri kosilu in je to-to. jst spijem 0.3cl konjaka ali viskija zvečer in je to-to.
boš z jointom naredil en dim in rekel to je to ali boš kadil dokler ne boš zadet? bo potem škoda večja pri tem uživanju kot pri deci vina?
jst to tako gledam...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

Okapi ::

Mislil si dl, ne cl.
In če se lahko omejiš pri pijači, se lahko tudi pri kajenje.

Marsikdo se pa tudi pri pijači ne more. Ali noče.

Jaz če ne smem popiti 3 trojne viskije zvečer, raje niti enega enojnega ne.;-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

WizzardOfOZ ::

En kozarček (0.2 do 0.3 dl) dobrega konjaka zvečer je nekaj popolnoma drugega kot pa skadit joint.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Okapi ::

Kaj pa skaditi eno cigaro zvečer, a je tudi "nekaj popolnoma drugega"?

WizzardOfOZ ::

Po moje je. Od cigare in 0.3deci konjaka nisi zadet.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Slopek ::

Okapi je izjavil:

Kaj pa skaditi eno cigaro zvečer, a je tudi "nekaj popolnoma drugega"?

Verjetno da, saj cigare ne vdihuješ vase. Ne inhaliraš.

streki ::

WizzardOfOZ je izjavil:

En kozarček (0.2 do 0.3 dl) dobrega konjaka zvečer je nekaj popolnoma drugega kot pa skadit joint.

A ti samo joint poznaš?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: streki ()

Scaramouche3 ::

Stvar legalizacije je samo vprašanje časa, večina mladih podpira, ko starejša generacija gre, bo zelo malo proti!

WizzardOfOZ ::

streki je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

En kozarček (0.2 do 0.3 dl) dobrega konjaka zvečer je nekaj popolnoma drugega kot pa skadit joint.

A ti samo joint poznaš?


Še to ne.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

streki ::

WizzardOfOZ je izjavil:

streki je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

En kozarček (0.2 do 0.3 dl) dobrega konjaka zvečer je nekaj popolnoma drugega kot pa skadit joint.

A ti samo joint poznaš?


Še to ne.

No,ni konoplja samo joint.Uparjalnik je druga zgodba.;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: streki ()

Glugy ::

hendriks je izjavil:

Glugy je izjavil:

ko se gre za družinsko nasilje in zlorabe je doskrat alkohol posredi, pri marihuani pa ne vem če.


Alkohol ni nikoli vzrok za družinsko nasilje. Vzroki za le-to so popolnoma drugje. Alkohol je le amplifikator. Tudi dolgoročno uživanje marihuane ni brez posledic.


No ne vem da bi bila marihuana amplifikator za razliko od alkohola. Manj tveganja za vse ostale ki morajo sobivati z uživalcem substanc.

Colt1911 ::

WizzardOfOZ ::

Glugy je izjavil:

hendriks je izjavil:

Glugy je izjavil:

ko se gre za družinsko nasilje in zlorabe je doskrat alkohol posredi, pri marihuani pa ne vem če.


Alkohol ni nikoli vzrok za družinsko nasilje. Vzroki za le-to so popolnoma drugje. Alkohol je le amplifikator. Tudi dolgoročno uživanje marihuane ni brez posledic.


No ne vem da bi bila marihuana amplifikator za razliko od alkohola. Manj tveganja za vse ostale ki morajo sobivati z uživalcem substanc.


Tudi marihuana je amplifikator.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Horas ::

kakšne mate eni res. sami psihiči ki zagovarjate čist vse od čikov do vina konjaka??? do trave , en je še pisu da heroin sploh ni škodljiv?!?! pa vi ste usekani vsi čist. direkt za v vojnik al vam najbližji psihiatrični ustanovi! sami odvisniki, ki se zadevate in ne morete brez ničesar, da date v sebe živet?? kk lahk živite sploh? životarite ubistvu ane
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: mtosev ()

FireSnake ::

gruntfürmich je izjavil:

ja ampak recimo vino boš spil 1 deci pri kosilu in je to-to. jst spijem 0.3cl konjaka ali viskija zvečer in je to-to.
boš z jointom naredil en dim in rekel to je to ali boš kadil dokler ne boš zadet? bo potem škoda večja pri tem uživanju kot pri deci vina?
jst to tako gledam...


Trava na dolgi roka te spremeni v brezbrižno, oholo peesdo.
Primerjati to z deci vina ali 0.3 na dan ni na mestu.
S tem, da tudi žganarija ni za pit vsaki dan.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

mailer ::

Ne konzumiram konoplje v nobeni obliki, sem za legalizacijo predvsem zaradi dokazanih pozitivnih učinkih na področju zdravljenja bolezni.
Saj vem, da bo še najbolj skočil v luft farmacevtski lobij. Določene terapije za zdravljenje raka stanejo tudi več tisoč evrov na teden, kar je edini razlog za nasprotovanje legalizacije z njihove strani.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

DamijanD ::

Jaz sem za - pa sam ne konzumiran ne enega, ne drugega

Mi je pa recimo zanimivo, ko občasno vidim kakšen posnetek iz "Skrito v raju", da praktično nonstop odpirajo neke buteljke, zanimivo se mi zdi, da tako promovirajo pitje alkohola...

kingsix ::

FireSnake.. Govoriš iz lastnih izkušenj?

Sicer pa kaj vas skrbi, če trava koga naredi lenega itd. Samo prednost za vse tiste, ki ne kadite. Super.

Jaz kadim parkrat na mesec pa še vedno vse lepo in prav. Edino kar je, tisti večer sem malo bolj lačen kot ostale in imajo pri Woltu več dela.

Prevec se sekirate kaj dela kdo drug in hočete vsilit svoj "prav", čeprav vaše mnenje nima kakršnekoli vrednosti

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

WizzardOfOZ ::

mailer je izjavil:

Ne konzumiram konoplje v nobeni obliki, sem za legalizacijo predvsem zaradi dokazanih pozitivnih učinkih na področju zdravljenja bolezni.
Saj vem, da bo še najbolj skočil v luft farmacevtski lobij. Določene terapije za zdravljenje raka stanejo tudi več tisoč evrov na teden, kar je edini razlog za nasprotovanje legalizacije z njihove strani.


Ni potrebe po legalizaciji. Lahko zdravnik na recept predpiše.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

mailer ::

Lepo sem napisal, da se je treba znebiti farmacevtsko-zdravniškega lobija. Dokler je diagnoza raka postavljena je ogromno bolnikov že v takšnem stadiju, da ozdravitev ni več mogoča. Recepte naj se napiše za morfij, ko nič več ne pomaga.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz
««
15 / 21
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Legalizacija marihuane 2016 (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Problemi človeštva
904147196 (60019) gushto
»

Zakaj ni konoplja legalizirana? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
21743880 (32149) jype
»

Zastrupitev z THCjem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
31678272 (69510) Okapi
»

Razlogi proti legalizaciji ganje ? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Problemi človeštva
37235104 (25284) tomi66

Več podobnih tem