» »

Peticija za legalizacijo konoplje

Peticija za legalizacijo konoplje

««
22 / 25
»»

c3p0 ::

IMBB je izjavil:

In to je next level sprenevedanje, da se za alkohol oklepaš evfemizma, da se ga konzumira "iz užitka". Medtem ko trave kao ne, menda samo za zlovešče zadevanje. Kot da ni vsako zadevanje iz užitka. Zih travarji ne pohajo iz užitka, ampak iz mučeništva in mazohizma. :))


Če efekt malega pira ni zadetost, potem ga zaradi zadevanja ne piješ. Boš zdaj šel nazaj na obrambo 10-letnika, kao pivo je fuj, saj ga ne moreš spit iz užitka?

Ker pa od enega džointa vsekakor si zadet, je point zadevanje.

Meizu je izjavil:

Nekatere bolnišnice po svetu še danes dajejo pacientom morfij za lajšanje bolečin ali pa ostale analgetike, ki direktno bazirajo na nekaterih zelo znanih opiatih, pa nihče ne trzne z ušesom.


Poharčki se bi s svojo magično rastlinico zdravili kar tako, preventivno. Daj jim še morfij, ja, dobra ideja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3p0 ()

IMBB ::

c3p0 je izjavil:

IMBB je izjavil:

In to je next level sprenevedanje, da se za alkohol oklepaš evfemizma, da se ga konzumira "iz užitka". Medtem ko trave kao ne, menda samo za zlovešče zadevanje. Kot da ni vsako zadevanje iz užitka. Zih travarji ne pohajo iz užitka, ampak iz mučeništva in mazohizma. :))


Če efekt malega pira ni zadetost, potem ga zaradi zadevanja ne piješ. Boš zdaj šel nazaj na obrambo 10-letnika, kao pivo je fuj, saj ga ne moreš spit iz užitka?

Ker pa od enega džointa vsekakor si zadet, je point zadevanje.


Verjetno si lahko joint namotaš z več tobaka in manj trave, verjetno ga lahko pol skadiš, verjetno ga lahko deliš z drugimi. Res sem kadil samo enkrat v življenju, ampak sem prečej prepričan, da se dozirat da.

Da pa večina ne, kakor pri alkoholu ne, je pa seveda bolj bistvena stvar, zato se pokončen človek ne bo zgovarjal na to. Preevč si emocionalen, potem pa take očitne stvari spregledaš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: IMBB ()

Bellator ::

c3p0 je izjavil:



Če efekt malega pira ni zadetost, potem ga zaradi zadevanja ne piješ. Boš zdaj šel nazaj na obrambo 10-letnika, kao pivo je fuj, saj ga ne moreš spit iz užitka?


Pijančki res ne morete biti zadeti od malega pira. Vsi tisti, ki pivo spijemo enkrat ali dvakrat letno, smo zadeti tudi od malega. Ti si pa zgleda s pijančevanjem toleranco zelo navil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bellator ()

IMBB ::

c3p0 je izjavil:


Če efekt malega pira ni zadetost, potem ga zaradi zadevanja ne piješ. Boš zdaj šel nazaj na obrambo 10-letnika, kao pivo je fuj, saj ga ne moreš spit iz užitka?


A greš nazaj na ADHD 5-letnika? Ene parkrat sem že napisal, da lahko piješ iz užitka. Vsako omamljanje je iz užitka. Okus je pa natrenirana zadeva, če ti paše omamljanje z alkoholom, ti bo celo okus postal všeč. Tudi travarji lahko potegnejo dober vonj ven, če se hočejo sprenevedati kot ti za alkohol. Zaenkrat sicer še nobeden tukaj tega ni storil. Ni nihče tako zagret za zagovarjanje trave kot ti za alkohol.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: IMBB ()

Meizu ::

Poharčki se bi s svojo magično rastlinico zdravili kar tako, preventivno. Daj jim še morfij, ja, dobra ideja.


Ne rabiš jim dajat morfija. Dovolj je že da razumeš, da se te substance uporabljajo zelo pogosto, precej bolj pogosto kot si sam misliš in da je debata o THCju in tej "magični rastlinici" tako debilna kot ko pavijan poskuša gorili razlagat o tem ali je Peko al Alpina boljši čevelj.

WizzardOfOZ ::

Bellator je izjavil:

c3p0 je izjavil:



Če efekt malega pira ni zadetost, potem ga zaradi zadevanja ne piješ. Boš zdaj šel nazaj na obrambo 10-letnika, kao pivo je fuj, saj ga ne moreš spit iz užitka?


Pijančki res ne morete biti zadeti od malega pira. Vsi tisti, ki pivo spijemo enkrat ali dvakrat letno, smo zadeti tudi od malega. Ti si pa zgleda s pijančevanjem toleranco zelo navil.


Mogoče na prazen želodec. Ja, zadetki bolj malo jeste, pa ste skos lačni. Tako da zelo verjetno pivo na prazen želodec, bo imelo posledice. Če se pa naješ, pa potem spiješ malo pivo, ga pa ne boš čutil. Tudi brez tolerance ne.

Ne maram sicer piva, zato ga skoraj nikoli ne pijem, ampak če sem res žejen, pa ni drugega, bom tudi pivo spil, da se odžejam. In takrat komot malo pivo spijem na dušek, pa od tega še nikoli nisem bil pijan.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

Meizu ::

Ne maram sicer piva, zato ga skoraj nikoli ne pijem, ampak če sem res žejen, pa ni drugega, bom tudi pivo spil, da se odžejam.


Alkohol je diuretik, od tega se ne boš odžejal (dobesedno ravno nasprotno), razen če si dejansko pijanček. Voda or go home, vse ostalo je šuplja priča.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Meizu ()

IMBB ::

Eden bolj znanih učinkov trave naj bi bil, da dobiš apetit. Zakaj bi zapohanci potem malo jedli in bili raje namest tega skoz lačni? To nima smisla.

No pa takrat ko si samo žejen in je samo pivo pri roki, greš najprej obilno jest, da lahko potem piješ pivo, da res zagotoviš, da res ne boš čutil omame, da se lahko odžejaš s hmeljevim diuretikom na zdrav način.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: IMBB ()

c3p0 ::

Meizu je izjavil:

Poharčki se bi s svojo magično rastlinico zdravili kar tako, preventivno. Daj jim še morfij, ja, dobra ideja.


Ne rabiš jim dajat morfija. Dovolj je že da razumeš, da se te substance uporabljajo zelo pogosto, precej bolj pogosto kot si sam misliš in da je debata o THCju in tej "magični rastlinici" tako debilna kot ko pavijan poskuša gorili razlagat o tem ali je Peko al Alpina boljši čevelj.


Ti resno primerjaš zadetke kot zgornja dva, z ljudmi v hudih mukah? Seveda takim daš morfij in prav je tako.

Ne boš verjel, tudi steroidi so pogosto zelo koristna stvar v zdravstvu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3p0 ()

IMBB ::

Zapohance je smiselno primerjati z alkoholiki. Vinček se pije, ker pomaga pri kardiovaskularnih boleznih in ma dober okus, zapohanci imajo pa podobne izgovore o zdravilnosti svoje magične rastline.

matobeli ::

Praktično čist ista zgodba. In medtem ko je naša družba polna funkcionalnih alkoholikov, se enim zdi da enako ni mogoče s travo. Pa čeprav so jo kadili nazadnje na žurki v srednji šoli.

Ne pozabit da statistika ne laže in prej ko začne država pobirat trošarino od drog, bolje bo za proračun.

WizzardOfOZ ::

Meizu je izjavil:

Ne maram sicer piva, zato ga skoraj nikoli ne pijem, ampak če sem res žejen, pa ni drugega, bom tudi pivo spil, da se odžejam.


Alkohol je diuretik, od tega se ne boš odžejal (dobesedno ravno nasprotno), razen če si dejansko pijanček. Voda or go home, vse ostalo je šuplja priča.


Preberi še parkrat; Napisal sem, če ni drugega.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Meizu ::

Ne se ven vlečt zdej. Kaj se ven vlečeš. Potem isto velja tudi za močeradovc. Če ni drugega... eksnemo za žejo tudi to :))

Horas ::

Meizu je izjavil:

človek , ki more karkoli dat v sebe, da se počuti bolje in da sploh lahk živi je odvosnik! tak al drgač


madrfak pa torej ne smemo niti jest niti vode pit, kaj šele dihat :O:O


seveda, boš preobračal kot tebi/vam paše.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Meizu ::

seveda, boš preobračal kot tebi/vam paše.


To si napisal, kaj naj zdaj.

WizzardOfOZ ::

Meizu je izjavil:

Ne se ven vlečt zdej. Kaj se ven vlečeš. Potem isto velja tudi za močeradovc. Če ni drugega... eksnemo za žejo tudi to :))

Zadetki se spet obešate na biljke. :))
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

streki ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Meizu je izjavil:

Ne se ven vlečt zdej. Kaj se ven vlečeš. Potem isto velja tudi za močeradovc. Če ni drugega... eksnemo za žejo tudi to :))

Zadetki se spet obešate na biljke. :))

Zapohančki se lepše bere, plis :))

Colt1911 ::

Saj ne rabite ganje legalizirat, lahko legalno jemlete Krokodila.

Meizu ::

Zadetki se spet obešate na biljke.


Sicer ne kadim ampak ajde naj ti bo.

Ni problem v tem, da se folk obeša na bilke, problem je, da nekateri generalizirate na ful gas, kot da vam je zadnji dan na svetu :)

Hkrati pa ne uvidite, da je domet vaših argumentov tako kratek, da ga spodnese že sosedov prdec 20 metrov daleč.

MrGTO ::

Jaz razumem tako, da je vedno vec ljudi, ki se raje zadeva s travo kot z alkoholom. Tukaj pa so pol se zdravilni ucinki konoplje, seveda pod dolocenimi pogoji. Eni zagovarjajo samo zdravilne ucinke, drugi pa pod pretvezo zdr. ucinkov se svoje zadevanje s THC.
S kajenjem se da najbolje nadzorovati doziranje, saj THC do mozganov potuje 7s. V primerjavi z alkoholom, je doziranje dosti lazje s kajenjem trave. Pitje alkohola je pa bolj primerljivo kot ce vzames piskot s konopljo glede doziranja. No se vedno prej cutis alkohol kot piskotek :)

mtosev ::

A obstaja kakšna anketa, ki kaže koliko je podpore za legalizacijo? Jaz sem za
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

WizzardOfOZ ::

Meizu je izjavil:

Zadetki se spet obešate na biljke.


Sicer ne kadim ampak ajde naj ti bo.

Ni problem v tem, da se folk obeša na bilke, problem je, da nekateri generalizirate na ful gas, kot da vam je zadnji dan na svetu :)

Hkrati pa ne uvidite, da je domet vaših argumentov tako kratek, da ga spodnese že sosedov prdec 20 metrov daleč.


Kaj generaliziramo? Tisti, ki travo rabi, naj mu jo zdravnik predpiše in to naj bo legalno. Za to sem takoj. Pa da imate doma po 3 biljke me tudi ne moti, dokler se to tudi doma porabi.

Sem pa tudi zato, da se alko z nad 5% alkohola samo v posebnih prodajalnah začne prodajat, kot je to po ameriki. In če te dobijo pijanega ali zadetega v avtu na cesti, naj bo kazen astronomska.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

T440 ::

mtosev je izjavil:

A obstaja kakšna anketa, ki kaže koliko je podpore za legalizacijo? Jaz sem za

Ostani doma, vedno ko greš na volitve narediš neumnost.

NuMaN ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Meizu je izjavil:

Zadetki se spet obešate na biljke.


Sicer ne kadim ampak ajde naj ti bo.

Ni problem v tem, da se folk obeša na bilke, problem je, da nekateri generalizirate na ful gas, kot da vam je zadnji dan na svetu :)

Hkrati pa ne uvidite, da je domet vaših argumentov tako kratek, da ga spodnese že sosedov prdec 20 metrov daleč.


Kaj generaliziramo? Tisti, ki travo rabi, naj mu jo zdravnik predpiše in to naj bo legalno. Za to sem takoj. Pa da imate doma po 3 biljke me tudi ne moti, dokler se to tudi doma porabi.

Sem pa tudi zato, da se alko z nad 5% alkohola samo v posebnih prodajalnah začne prodajat, kot je to po ameriki. In če te dobijo pijanega ali zadetega v avtu na cesti, naj bo kazen astronomska.


Če lahko v Ameriki kupiš naboje v navadni trafiki (zdi se mi, da je tako, nisem pa prepričan), lahko kupiš tudi liter vina v živilski štacuni.

Problem je pač samo v tem, da smo mokra družba.

Saj če bi lahko zavrtel čas nazaj, se ne bi nekajkrat nabutal, kot sem se v mladosti. Popolna neumnost.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: NuMaN ()

mtosev ::

T440 je izjavil:

mtosev je izjavil:

A obstaja kakšna anketa, ki kaže koliko je podpore za legalizacijo? Jaz sem za

Ostani doma, vedno ko greš na volitve narediš neumnost.

Ne bom. A misliš, da bom tebe poslušal? Muhahaha
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

matobeli ::

WizzardOfOZ je izjavil:


Sem pa tudi zato, da se alko z nad 5% alkohola samo v posebnih prodajalnah začne prodajat, kot je to po ameriki. In če te dobijo pijanega ali zadetega v avtu na cesti, naj bo kazen astronomska.


Pa če smo že pri omejevanjih za naše lastno dobro, potovanja z avtomobilom preveč obremenjujejo prometne povezave ki se jih potrebuje za gospodarstvo in tudi zdravstvo ki že tako peša. Nobene realne potrebe ni da bi se vozili kar vsepovprek, torej, dovolilnica se izda za kilometrino ki se jo potrebuje za transport v službene namene, za ostalo pa lahko vložiš prošnjo za odobritev.
Na ta način v eni potezi odpravimo vse objestne dirkače ki se vsak dan zbirajo po zakotnih ulicah in tekmujejo kdo bo prej zbil starejšo ženico na prehodu za pešce ali z ogledalom pripeljal ravno dovolj blizu in prevrnil otroški voziček.

WizzardOfOZ ::

NuMaN je izjavil:

Če lahko v Ameriki kupiš naboje v navadni trafiki (zdi se mi, da je tako, nisem pa prepričan), lahko kupiš tudi liter vina v živilski štacuni.

Z zelo majhno vsebnostjo alkohola, vse kar ima kaj več, se pa lahko kupi samo v specializiranih štacunah.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

NuMaN ::

Vino, rum (pije ga malokdo, bolj za kolače), v končni fazi žganje?

Ok, lahko bi morali pokazati osebno ... To bi se celo strinjal.

T440 ::

mtosev je izjavil:

T440 je izjavil:

mtosev je izjavil:

A obstaja kakšna anketa, ki kaže koliko je podpore za legalizacijo? Jaz sem za

Ostani doma, vedno ko greš na volitve narediš neumnost.

Ne bom. A misliš, da bom tebe poslušal? Muhahaha

Vem, da ne boš.
Vem, da imaš volilno pravico in da sam ne morem vplivati na to, ali jo boš izkoristil ali ne.
Vseeno pa nič od tega ne spremeni objektivnega dejstva, da se tvoje odločitve in prepričanja dolgoročno praviloma izkažejo kot slabe oz. napačne.

WizzardOfOZ ::

NuMaN je izjavil:

...rum (pije ga malokdo, bolj za kolače)...


Nerazgledan al samo butast? Po moje drugo, zarad vpliva trave.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

NuMaN ::

Kaj žališ, pezdetek.

Ja, malokdo pri nas pije rum. Nekateri pa ga seveda pijejo.

Ne kadim ne čikov ne trave.

Đizs, lahko pa si samo funkcionalno nepismen, če ne, toliko slabše.

Če mi pa dokažeš da rum redno pije več kot 10 odstotkov Slovenk in Slovencev, vzamem vse nazaj in te imam za sila modro in empatično osebo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: NuMaN ()

NuMaN ::

Lahko pa si samo rumoljubec in se počutiš ogroženega, iz meni neznanega razloga ...

Telbanc ::

Za rakave bolnike, bi to morali pustit, za ostale je to potuha, bljižnica do snegeca. Katerega poraba u Ljublana narašča.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

NuMaN ::

Zanimivo pa da alko ni bližnjica do snegeca.

Je pa tudi res, da ima vsaka družba neko avtohtono drogo, ki je dovoljena.

Telbanc ::

A to veš kaj je podmornica ? V pivskem žargonu. No će hodiš sem pa taj po oštarijah boš sigurno vedel. Tvoje pisanje izdaja razgledanega človeka, malodane svetovljana.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

NuMaN ::

Pravljenje ,,irske bombe" je veoma lako. Najbolje bi bilo koristiti što veću čašu. Impresivnije je. Srpsku verziju koktela pod imenom ,,podmornica" pili smo koristeći čašicu pelinkovca potopnjenu u veliku čašu tamnog piva...

15 ml Baileys likera
15 ml Jameson viskija
1 Guinness pivo

Sipajte Baileys i Jameson viski u manju čašu za rakiju. Ubacite je u veliku čašu ispunjjenu Guinness pivom. Nek vam je Đavo u pomoći...

----

To ni zame. Ne maram zvarkov, niti črnega piva.
Imam raje Union nefiltrirano.

Telbanc ::

No, se mi je zdelo, svaka čast.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

WizzardOfOZ ::

NuMaN je izjavil:

Kaj žališ, pezdetek.

Ja, malokdo pri nas pije rum. Nekateri pa ga seveda pijejo.

Ne kadim ne čikov ne trave.

Đizs, lahko pa si samo funkcionalno nepismen, če ne, toliko slabše.

Če mi pa dokažeš da rum redno pije več kot 10 odstotkov Slovenk in Slovencev, vzamem vse nazaj in te imam za sila modro in empatično osebo.


Pač si nerazgledan. Kaj pa misliš, da je v večini coctailov kot ena glavnih sestavin? Rum. (Mojito, Daiquiri, Cuba Libre, Canchánchara, Old Cuban, Mai Tai, Pina colada, Painkiller, Hurricane, Caipirinha, ...). In ja, rum pije ogromno ljudi v Sloveniji.

Pa ni to tisti rum od Dane, ki si ga stari mami kradel, ko si bil mulc. Tist je bil res zanič in je bil samo za v potico. Pa še to bolj malo.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

NuMaN ::

No, im kolikšna je ocena teh konzumentov kvalitetnega ruma plus koktejlov.
Zanemarimo lahko otroške požirke iz steklenice z zamorcem. Ali je to bila Dana, ne vem.

Če je vse skupaj 10 procentov, si zmagal.

WizzardOfOZ ::

Verjetno veliko več. Bari, kjer se mešajo pijače so vedno polni. Pa večina žensk raje kak koktail spije, kot pa scavnco od pira.

Samo nerazgledani se ga pač zapohate v parkcu, pol pa v razne beznce, kjer točijo 2 znamki piva (union pa laško) in mogoče še kak poceni viski. Bo treba pogledat kaj ven med normalne ljudi.

In tak nerazgledan kot si, si nasedel propagandi o travi in bi sedaj rad, da se legalizira travo, ki bo v vsaj 90% samo in izključno za zadevanje glupih osebkov. Za tistih 10%, ki jo pa res rabijo, bi jo sicer lahko legaliziral, ampak ti jo lahko že na zdravniški recept dobijo.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

NuMaN ::

No, menim da se v večini motiš.
Ne kadim ničesar.
Koktejlov večina ne pije. Ali pa podaj neke podkrepljene podatke, ne pa da opletaš na pamet.

Sem pa za legalizacijo vseh drog, in brez olajševalnih okoliščin ob uživanju le teh.
In to ne od včeraj.

Roza slonček na delu?

Okapi ::

NuMaN je izjavil:

No, im kolikšna je ocena teh konzumentov kvalitetnega ruma plus koktejlov.
Zanemarimo lahko otroške požirke iz steklenice z zamorcem. Ali je to bila Dana, ne vem.

Če je vse skupaj 10 procentov, si zmagal.

WizzardOfOZ ::

NuMaN je izjavil:

No, menim da se v večini motiš.
Ne kadim ničesar.
Koktejlov večina ne pije. Ali pa podaj neke podkrepljene podatke, ne pa da opletaš na pamet.

Sem pa za legalizacijo vseh drog, in brez olajševalnih okoliščin ob uživanju le teh.
In to ne od včeraj.

Roza slonček na delu?


Očitno si nekje iz spodnjega dupleka, kjer definitivno vsi pijejo samo pivo. Te razumem, da poznaš samo 2 vrsti piva pa travo. (pa tisto od alkota, kar si stari mami kradel).

Boš moral kdaj v civilizacijo prit, pa it v kak lokal, kjer ne strežejo samo dveh vrst piva pa najcenejšega viskija.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

NuMaN ::

Sicer pa zmaga tale čarovniški stavek:

"Bo treba pogledat kaj ven med normalne ljudi."

WizzardOfOZ ::

Seveda, zadetki in pijanci pač niste normalni.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

NuMaN ::

WizzardOfOZ je izjavil:

NuMaN je izjavil:

No, menim da se v večini motiš.
Ne kadim ničesar.
Koktejlov večina ne pije. Ali pa podaj neke podkrepljene podatke, ne pa da opletaš na pamet.

Sem pa za legalizacijo vseh drog, in brez olajševalnih okoliščin ob uživanju le teh.
In to ne od včeraj.

Roza slonček na delu?


Očitno si nekje iz spodnjega dupleka, kjer definitivno vsi pijejo samo pivo. Te razumem, da poznaš samo 2 vrsti piva pa travo. (pa tisto od alkota, kar si stari mami kradel).

Boš moral kdaj v civilizacijo prit, pa it v kak lokal, kjer ne strežejo samo dveh vrst piva pa najcenejšega viskija.


Streljaš popolnoma mimo.

Razen glede ruma, ki sem ga poskusil pri pripravi kolača, pa ni bil Danin, ampak Apisov.

WizzardOfOZ je izjavil:

Seveda, zadetki in pijanci pač niste normalni.


Bedak. S poudarjeno narcisistično motnjo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: NuMaN ()

WizzardOfOZ ::

Bedak tukaj si samo ti, zahojenc nerazgledan.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

NuMaN ::

A sem te malček razjezil?

Bo kak damski koktejlček pomagal, pa bo.

Sicer si sam začel, zdaj pa imaš.

WizzardOfOZ ::

Razjezil? Kje pa. Samo dokazal si, da ti je pomembna legalizacija trave samo iz enega razloga (kot 90% vseh zadetkov). Da se ga boste lahko zadeval legalno.

In zato mojega, pa še mnogih glasov, ne boste dobili na referendumu.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

NuMaN ::

Meh. Saj voli kakor češ.

Glede na to, da ne kadim, ne bom ravno prizadet.

Sicer pa dvomim, da naj bi kakršnikoli izid tega referenduma karkoli konkretnega prinesel.

Če se lahko nekdo nacedi legalno, dela kraval in se ga večinoma ne sankcionira, potem lahko imamo za zapohance ista merila.

Enostavno pa res ne razumem, da označuješ druge za zadetke, če se ne strinjajo s tabo. Takoj v protinapad kot kaka čivava ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: NuMaN ()
««
22 / 25
»»