» »

GeForce MX in brightness u quaki3

GeForce MX in brightness u quaki3

JeDo ::

Ravnokar sem opremil punci (ja ženski) njeno mašino z GeForce MX kartico in urno sva se lotila instaliranja. Ker so imeli fantje probleme z 7.x detonator driverji, sva po dolgem premisleku instalirala v 6.47 . Potem pa ta šok. V q3 ver 1.16n in 1.17 se ne da naštelat pametnega brightnessa (gre samo do 1) pri tej pa so barve tako žive, da režejeo v oči, sedaj me pa zanima, kako ste fantje to rešili !! Ja seveda OS je pa win2000 ;)

pa Lp

OrlyTM ::

Fora je v qwaki ne v driverjih .. instalirej verzijo 1.25y beta, pol pa dela brez problema.

Lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

Igor ::

r_gamma
r_intensity
mal kombinirej ...

JeDo ::

igor :

sem že prej probaval samo r_gamma sploh ne gre čez 1.0 (mislim da ni razlike) z intensity pa nisem probal, samo mislm da ni fore..bom probal.
lpJeDo

Senitel ::

Gama ti ne SME IT čez 1. 1 pomeni do konca!!

Igor ::

ne sme ?
zakaj ne to se pac uporabla za osvetlitev igre
napis v konzolo r_gamma 2 pa ce ti bo vsec tko pusti ..
zdej pri men na v3 dela normalno (beri zlo osvetli sliko osebno mam r_gamma 1.25) kuko je pa mx bom bratranca prasal pa vam pol povem

>:D

Senitel ::

Al je pa pol tko, da je 1 normalna osvetlitev...??? :|

EASYdoor ::

naj te opozorim, da s point release 1.25 ne delajo modi, ki so pisani za 1.17:D sam tko da bos vedu :))

lp!
...svet ni eden, svetova sta dva - PA JA :)))...

OrlyTM ::

Ja modi res ne delajo ... sam z 1.17 verzijo je pa brightnes res velik problem, jest mam geforce 256DDR in TNT2 in pri obeh serje brightnes .. tko temno, da se ne da igrat ... pri 1.25y je pa OK ... pol pa neki gleda tiste mode ... saj igrat se da

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

JeDo ::

Ja fantjeKar sem iz vaši postov ugotovil nihče ne ve prav preveč, ja tud jest mam v3 pa mam ultrares. openGL od wickeda pa je svetlo še mal preveč !! tok da veš, samo pri Geforcu, oziroma Nvidia based chipsetih pa je problem z gammo vedno prisoten v Q3 ju. Tud jest sem mel TNT2 Ultro pa sem to videl že enkat pa se mi ni sanjal kako sem uštimal, tud v Win2k na v3 dokler ni bil cool driver napisan mi je V3 (ko je bil win2k še RC3) dajal temno sliko in se NI dalo igrat sploh, sedaj ko so pr 3dfxu popravl driverje je vse cool. Pri MX-u pa pri 1.17 ni mogoče nastavit r_gamma več kot 1 ker je to najsvetlejše kar je možno. No ja, če se bo kermu kej prebliskal nej le napišelpJeDo

OrlyTM ::

Jest vam pravim, da to ni sam fora driverjev od Nvidie .... če zadeva z istimi gonilniki dela lepo v quaki 1.25y, v 1.17 pa ne ... pol je po moje problem v quaki ne v driverjih ?!?

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

snow ::

hehe. preblisk: daj r_overbrihts bits na 5 pa vid_restart. pa boš videl svetlo. :P

r_overBrightBits (jaz mam 0)
r_gamma (2.2)
r_intensity (0)

s temi se malo igraj. lahko probaš vse te nastavitve na 1.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call od Duty 1 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
12511647 (7415) petrus
»

8800GTX.. cod2 problem

Oddelek: Strojna oprema
422691 (2017) 823483
»

8800GTX Ultra ne dela kot bi morala

Oddelek: Strojna oprema
392170 (1225) ;-)
»

Problem pri cod 1 pomoc hitro

Oddelek: Igre
6862 (793) TgT
»

Quake 3 Arena

Oddelek: Igre
161807 (1334) Mavrik

Več podobnih tem