» »

Rogue Trooper (založnik: Rebellion)

Rogue Trooper (založnik: Rebellion)

opeter ::

Po zeloooo dolgem času sem spet našel en demo igre, ki sem jo prejšnji teden cel kupil :8). Rekel sem si: "...ej pa to ni možno - ne boš denarja ven zmetla za igro. Pa ti nisi normalen". Vendar me ni žal.
Pri Mantisu ga majo za 10.400 SIT.



T O R E J:

Ali kdo igra to igro? Kakšno je vaše mnenje? Jaz sem trenutno na stopnji HARPOS FERRY (pristaniško mesto ravno na sredini vojne). J*bemti, dobro so naredili feeling celotne igre.
Je kdo bral slučajno originalni strip (v 80. in začetku 90. je bil zleo popularen, aja, tudi prej, oz. celotno sago Nu Earth v seriji 2000AD Comics)?

Kaj pa na orožja? Recimo moduli Gunnerja. Aja, pa Bagman... :D
Dajte, napišite svoja mnenja.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j
  • spremenil: opeter ()

EvilDare ::

Kot sem apisal že v neki drugi temi, mi je igra zelo všeč. Po dolgem času sem zopet eno igro kar 3x zaporedoma obrnil. Nikoli nisem bral stripa. Grafično igra res da ni nekaj posebnega ampak so se pa zelo potrudili pri karakterjih v zgodbi. (čelada, nahrbtnik, mitraljez in Rogue) Čeprav sem jo večkrat obrnil me je vedno kaj znova presenetilo.

dolenc ::

Jp špil rastura. Nažigancija, z lepim vzdušjem, zgodbo in igralnostjo. Mal me je edino multyplayer razočaru, koker sem jst mal probavu je sam tko da so igralci v misiji proti računalniku. Bolš bi blo če bi lahko zberu al si severnjak al pa južnjak (:D), pol bi se pa strelal:) .

oo7 ::

Duncan Jones režiser filma Warcraft dela na animiranem filmu ROGUE TROOPER v Unreal 5.




Mogoče pa naredijo tudi novo igro :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ali kdo igra 20 let stare igre? (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Igre
756127423 (2494) MrGTO
»

Batman v. Superman: Dawn of Justice (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
18548959 (21463) opeter
»

Star Wars: Episode VII (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Sedem umetnosti
664153015 (109748) D3m

Več podobnih tem