» »

Nakup preko Amazon-a.

Nakup preko Amazon-a.

Temo vidijo: vsi
««
3 / 65
»»

KoMar- ::

Drži. Je pa fino, da so malo omilili zadeve... čeprav zgleda ne velja za Amazon DE, ker sem moral svojo Motorolo Milestone naročiti na naslov prijateljev iz Stuttgarta...

shark_nm ::

Hmmm a kdo ve zakaj ne morem preko UK amazona naročit video igre? Naj bi bilo omogočeno

JayKay ::

kera igra?

shark_nm ::

Company Of Heroes - Anthology (PC)

JayKay ::

ja ker je ne prodaja Amazon pač pa Startup media. so se pač odločli ne pošiljat v slo.

shark_nm ::

Sem našel še stran CD Zone,ki pa pošilja v SLO tako da mislim da bom kar pri njih vzel...

palombo ::

koliko časa ponavadi traja dostava iz amazon.com (koliko dni približno)?

kuglvinkl ::

Jest sem dobil iz UK v 5 dneh.
Your focus determines your reallity

NazgulRR ::

A obstajajo kak kuponi za popust pri kupovanju z UK Amazona? Npr. zastonj poštnina v SLO, ?5 discount, al kaj podobnega?

palombo ::

ja jaz dobim iz UK ponavadi v 4 dneh..danes sem pa prvič naročil iz amazon.com pa mi piše estimate delivery 6 January 2010-27 January 2010 pa je stvar na zalogi (Blu-ray). A je možno da je to zaradi praznikov ali to je normalno??

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: palombo ()

bastadu ::

Jaz dobil knjigo iz UK v 2 dneh, res pohvalno!

d0rK ::

Paket iz .com je potoval dva tedna, medtem ko je en ki sem ga iz .de narocil v sredo popoldne prisel do mene ze v petek zjutraj.

shark_nm ::

nahitro vprašanje pri nakupu iz UK ali imam lahko v naslovu stršice ali raj ne uporabljam stresic ?

BigFoot ::

^ Bolje da brez.
LG 77CX OLED TV; Marantz SR6010 7.2: 5x Focal Sib, 2x Focal Cub, 2x Focal
Little Bird; PS5, Xbox Series X, PS4 Pro, Xbox One, PS3, Vero 4K, Samsung
UBD K8500 4K UHD, Philips BDP2180/12

shark_nm ::

Ok hvala... Najbrž bri nemškem je zadeva enaka... hala za odgovor

innerspace ::

Got a question:

Imam namen narocit nekaj knjig na Amazon.co.uk, pa me zanima ce obstaja kaksna druga moznost placila kot s kartico? Recimo z nakazilom.
Imam le maestro.. morda bi slo z AmericanExpress... ali je naceloma varno uporabljat to kartico za placilo preko neta?
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

JayKay ::

drugih plsčilnih opcij ni, plačevanje s kartico pa je varno tolikor, koliko si ti pazljiv.

innerspace ::

drugih plsčilnih opcij ni, plačevanje s kartico pa je varno tolikor, koliko si ti pazljiv.

Se mi je zdelo...ben, kartica in akcija! Ni druge...
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

opeter ::

Samo pazi, ker ti pri Amazonu znajo komaj na koncu pribiti DDV pa poštnino, kar pa lahko gromozansko povečano končno ceno.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Kron ::

A načeloma pri Amazonu sporočijo tracking number za pakete ali je treba posebej zahtevat?
=**=C64=**=

tico ::

Tracking number dobis na mail.

Kron ::

Nisem dobil cifre. Piše samo kdo naj bi dostavil.
=**=C64=**=

kuglvinkl ::

Ja, jaz isto. Pač nek delivery estimate.
Your focus determines your reallity

Fadil ::

Zanima me kakšne knjige kupujete na Amazonu ? Bolj strokovne ali kar nekaj...?

Lep pozdrav

barracuda ::

Zadnjič sem kupil en nov Boschov multipraktik na Amazonu DE. Ali mi zna kdo povedati kako je z garancijo pri takšnih nakupih. Ob dospeli pošiljki nisem dobil nobenega podatka o garancijskem roku ali kar koli v zvezi z garancijo?

Nakup je bil naslenji: http://www.amazon.de/Bosch-MUM86A1-K%C3...

killer86 ::

Živjo,
mene pa zanima, če bi mi hotel kdo nabaviti na Amazon uk tale DVD paket.
Cena je 39.68 Eur + poštnina, dal pa bi 60 Eur + poštnino. Če je kakšen kandidat naj mi sporoči.
Gre za tale izdelek : http://www.amazon.co.uk/gp/product/B002...

Lep pozdrav

kuglvinkl ::

@Fadil,

zaenkrat sem kupoval knjige o fotografiji (monografije, ne priročnike). Ne samo,da so pol cenejši, v večini primerov se jih v Slovneiji ne da dobiti.

@killer86, jest bom naročal v prihodnjem tednu, tko da... ZS me.
Your focus determines your reallity

JayKay ::

V UK se z 1.1.2010 dvigne DDV iz 15 na 17.5%, tako da bodo morda nekatere stvari za dostavo v SLO dražje. Sicer ne bi smele biti, ker je v SLO DDV itaq 20 posto,ampak kaj veš...

palombo ::

paket so iz amazon.com poslali 6.12. pa ga še zmeri ni (vrednost 16EUR tako da ni carine, standard int'l shipping)..upam da bo še letos:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: palombo ()

kuglvinkl ::

kako pa imaš delivery estimate?
Your focus determines your reallity

d0rK ::

Moj paket iz .com je rabil 14 dni da je prisel. Čiči in čaki. =)

Steinkauz ::

Hm jst mam pa bolj slabo izkušnjo, čeprov ni direkt amazon kriv.

Sm za fotra naroču okol 30. novembra eno pnematsko kladivo iz co.uk, prodajalec amazon sam.
Poslal so 3.decembra, zdej sm pa dubu nakazan keš nazaj pa kao da nism prevzel. In jst sma wtf ni blo nobenga obvestila ne nič. Sm šel gledat tracking in k so dal nemški pošti, je dan kasneje kr pisal delivered nekam v Nemčijo. WTF?
Sploh ni pršlo do slo. Amazon je sicer lepo takoj vrnu celoten keš nazaj, sam jst hočem izdelk :))

palombo ::

estimate delivery 12.1.2010..iz amazon.com sem prvič naročil..na pošti je rekla da naj bi prišlo v 10-20 dneh

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: palombo ()

ZaLoMaT ::

Imam master card in sem opazil, da pri določenih izdelkih Amazon noče "potrditi-nadaljevati" nakupa, vedno se pojavi napaka, da je nekaj narobe s plačilom(kartico)...
We're writing to let you know that we are having difficulty processing
your Mastercard (exp. xxxx/xx) for the above transaction.

We will try charging your credit card again shortly. It is not necessary
to place a new order, but you may want to review the payment information
for your order and make sure it is correct and current.
Bi morda kdo vedel?
Kritja je dovolj, prav tako sem isti izdelek že 1x naročil in isti dan opravil nekaj drugih nakupov, ki so bile potrjene, ampak pri nekaterih enostavno noče...

Neuspešno naročilo izbrisal in ponovno opravil, a ne pomaga ...

d0rK ::

Moj zgoraj omenjeni paket sem prav tako narocil preko Amazona. Paket je v Slovenijo prisel v dveh tednih a mi ni nihce prinesel obvestila! Moj fotr je SLUCAJNO izvedel da me caka na posti paket EN DAN preden bi ga poslali nazaj v USA. Cist mozno da je paket prisel v Slovenijo pa nisi dobil obvestila. Tracking se je pa v Nemciji ustavil, kdo ve zakaj.

JayKay ::

ja , tracking se je tut pri TVju ki sem ga naročil v Slo iz Uk ustavil v nemčiji. ampak je tv vseeno prišel v slo in to v 4 dneh. :)

Imam master card in sem opazil, da pri določenih izdelkih Amazon noče "potrditi-nadaljevati" nakupa, vedno se pojavi napaka, da je nekaj narobe s plačilom(kartico)...
We're writing to let you know that we are having difficulty processing
your Mastercard (exp. xxxx/xx) for the above transaction.

We will try charging your credit card again shortly. It is not necessary
to place a new order, but you may want to review the payment information
for your order and make sure it is correct and current.
Bi morda kdo vedel?
Kritja je dovolj, prav tako sem isti izdelek že 1x naročil in isti dan opravil nekaj drugih nakupov, ki so bile potrjene, ampak pri nekaterih enostavno noče...

Neuspešno naročilo izbrisal in ponovno opravil, a ne pomaga ...


mogoče si će prekoračil limit za mesečni nakup. Pri mastercard si si določil kolko maš max mesečno porabo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: JayKay ()

palombo ::

Danes sem dobil pošiljko, vendar so mi poslali napačno stvar in sem jim napisal da kako bomo rešili ta problem in odgovor:

Normally we'd create a replacement order with charges and refund your original shipment. We place the new order with charges to ensure customs declarations are accurate and delivery can be expedited--your net cost would be the same.

I'm happy to send a replacement order to you . If this solution won't work, we will refund you in full.Please let us know which option you'd prefer.

Upam, da bom dobil do božiča tapravo stvar.

d0rK ::

En teden, pa vmes se vikend? Ni šans, nazalost.

palombo ::

ja oni so rekli, da bojo danes odposlal s priority international courier in da najkasneje v sredo 23.12. bi moral dobiti (sam me pa zanima kaj bo s carino ker je skupaj s poštnino paket 49$)..kdo pa to dostavlja?? a kdo ve..po vsej verjetnosti DHL??

gwertix ::

eno vprašanje ... ima kdo izkušnje z nakupovanjem preko amazona.com iger za play station 3? Malo sem računal in ugotovil da bi bila cena iger (vključno s poštnino - ki naj bi bila okrog 10EUR, če sem prav prebral)bistveno cenejša kot če jo kupiš pri nas ali drugod v tujini. (cene se tudi močno razlikujejo med britanskim, nemškim in ameriškim amazonom) (ameriške so najcenejše.)
Zanima me še če igre iz amerike delajo na našem PS3?

shark_nm ::

pomoje da ne zaradi ntsc in pal protokola

gwertix ::

ja ma to sm nekej brau, da kao prek scarta ne dela, preko hdmi-ja pa da dela normalno ...

kakšne so še najugodnejše varjante za nakup PS3 iger preko spleta? ima kdo kašne izkušnje ...
LP

JayKay ::

play.com, Amazon.co.uk, zavvi, gamestation

innerspace ::

Moja prva izkusnja z amazonom(co.uk) je zelo uspesno prestana.
Narocilo sem oddal neko nedeljo zvecer, v ponedeljek zjutraj prejel mail, da bo posiljka dostavljena v dveh paketih enkrat po 25.12....
V torek zjutraj(okoli 38 ur po narocilu) me klice dostavljalec, da ima nekaj zame:)
In evo, oba paketa sta doma v nepricakovano kratkem casu, vsebina pa caka na pravi cas za poglabljanje...
Amazon rules! :)
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

shark_nm ::

jaz pa še čakam na prvo izkušnjo. Paket bi moral priti med 24. do 31... ampak najbrž naša pošta to bolj počasi vse skupaj paca tako da lahko pričakujem v ponedeljek torek...upam

Tac20 ::

Pozdravljeni, zanima me ena stvar.

Želim naroči določene artikle (video igre) iz amazon.co.uk, vse lepo in prav v košarici imam artikle katerih skupna vrednost je

taka:



Vse lepo in prav, ko se približujem zaključku nakupa mi pa kot celotno plačilo ven vrže precej večji znesek:



Zakaj je temu tako, pričakoval sem ceno tisto ki je v košarici + neko poštnino cca 10 eur.

Prosim če mi nekdo malo razloži stvari...

Hvala

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tac20 ()

JayKay ::

do razlike v ceni pride: a) zaradi razlike v davčni stopnji b) morda si naročil artikla od dveh različnih prodajalcev (če to ni amazon) in pač dvojna poštnina. brez točnih artiklov je to vse kar ti lahko povem.

Tac20 ::

Gre se za GTA 4 (PC) 2x špila in pa sims 3 špil tudi za PC

JayKay ::

točno tako kot sem rekel. če dam dostavo v uk me pride 46.18, če pa dostavijo v slovenijo pa 63.91. poštnina in davek.

Tac20 ::

no to se pa potem nikakor ne splača:)
««
3 / 65
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nemški Amazon uvedel brezplačno dostavo v Slovenijo (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
25723694 (2160) DejchSLO
»

Izkusnje z Amazon.de (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
8123193 (2767) carlosk1966
»

Amazon.de nakup

Oddelek: Loža
376468 (2752) mtosev
»

Poštno ležeče - Spielfeld (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8434472 (17592) AgiZ
»

Free shipping na amazon.de

Oddelek: Pomoč in nasveti
1510295 (9381) Robert

Več podobnih tem